تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی

اگر رمز عبور اینستاگرام خود را فراموش کرده‌اید یا می‌خواهید وارد حساب کاربری قدیمی خود شوید، اما رمز عبور آن حساب خود را نمی‌دانید، نیازی به نگرانی نیست. در این مقاله شما را با مراحل ساده و آسانی آشنا می‌کنیم تا بتوانید رمز عبور جدید اینستاگرام را بدون داشتن رمز قدیمی تنظیم کنید. پس با ما در این مقاله همراه شوید تا نحوه تغییر رمز عبور اینستاگرام بدون رمز عبور قبلی را به شما نشان دهیم.  


راهنمای گام به گام نحوه تغییر رمز عبور اینستاگرام بدون رمز عبور قبلی (قدیمی)

برای این کار شما فقط باید مراحل ساده ارائه شده در زیر را دنبال کنید تا به هدف خودتان برسید.

1- در صفحه ورود به اینستاگرام، یک متن آبی رنگ به عنوان دریافت کمک برای ورود به سیستم (Get help with logging in) مشاهده خواهید کرد، روی آن متن کلیک کنید.

2- سپس در اینجا می‌توانید نام کاربری، شماره تلفن یا آدرس ایمیلی که برای اکانت مورد نظرتان ثبت شده است را وارد کنید.

تغییر رمز بدون داشتن رمز قبلی - 1

3- در صورت وارد کردن نام کاربری، اینستاگرام یک کد OPT (گذر واژه یکبار مصرف) را برای شماره تلفن ثبت شده در اکانت مورد نظرتان ارسال می‌کند. شما باید کد را در کادر گفتگوی ارائه شده وارد کنید.

4- اگر شماره تلفن یا آدرس ایمیل را وارد کنید، اینستاگرام ابتدا کدی را برای شما ارسال می‌کند. پس از تایید، تمام حساب های ثبت شده شما با آن شماره تلفن یا آدرس ایمیل مربوطه را نشان می‌دهد. روی پروفایلی که می‌خواهید به آن دسترسی داشته باشید کلیک کنید.

تغییر رمز بدون داشتن رمز قبلی - 2

5- در مرحله بعد، شما باید یک رمز عبور جدید برای حساب خود وارد کنید. سپس رمز عبور جدید را با تایپ مجدد آن در کادر گفتگوی دوم تأیید کنید.

تغییر رمز بدون داشتن رمز قبلی - 3

6- بعد از این مراحل شما با موفقیت رمز عبور خود را تغییر داده‌اید.

کلام آخر: امیدواریم که این مقاله در مورد نحوه تغییر رمز عبور اینستاگرام بدون رمز قبلی (قدیمی) به شما کمک کرده باشد. بعد از این شما دیگر هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت، زیرا با یاد گرفتن موارد مطرح شده در این مقاله در صورت فراموش کردن رمز عبور قبلی خودتان به راحتی می‌توانید برای اکانت مورد نظر خودتان رمز عبور جدیدی ایجاد کنید.  
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک

استوری کردن پست های دیگران در اینستاگرام

نحوه فعال کردن احراز هویت دو مرحله‌ای در اینستاگرام
دیدگاهتان را بنویسید