نحوه اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

اینستاگرام اخیرا قابلیت افزودن لینک در استوری‌ها را با گزینه جدید برچسب لینک (Link Sticker) اصلاح کرده است. پیش از این، این قابلیت فقط برای کاربران منتخب در دسترس بود و لینک‌ها به صورت یک دکمه که باید آن را از پایین صفحه به بالا آورده می شد (روش Swipe-up) نمایش داده می‌شدند. با این حال، با تغییرات اخیر، کاربران اکنون می‌توانند به هر قسمت از استوری لینک مورد نظر خودشان را اضافه کنند. روش Swipe-up  برای گذاشتن لینک در استوری‌های اینستاگرام فقط برای کاربرانی با بیش از 10000 فالوور در دسترس بود. با این حال، این محدودیت برداشته شده است و اکنون همه کاربران در اینستاگرام می‌توانند با استفاده از استیکرهای لینک، لینکی را به استوری خودشان متصل کنند و آن را ارسال کنند. با ما در این مقاله همراه شوید تا نحوه اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام را یاد بگیرید.

اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام


نحوه اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

اکنون که شرط اضافه کردن لینک به حساب‌ها حذف شده است، این ویژگی برای همه کاربران در اینستاگرام قابل دسترسی است. شما لینک مورد نظر خودتان را می‌توانید در هر نقطه از استوری های اینستاگرام قرار دهید. برای این کار، مراحل ساده زیر را برای افزودن لینک به استوری اینستاگرام خود دنبال کنید.

  1. به اپلیکیشن اینستاگرام بروید و انگشت خود را به سمت راست بکشید. گزینه ارسال یک استوری ظاهر می شود. کاربر می تواند یک عکس یا یک ویدیو را به عنوان یک استوری ارسال کند.
  2. پس از درج عکس، انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا سینی برچسب‌ها (stickers) باز شود. گزینه لینک (Link) باید درست زیر GIF و در کنار گزینه‌های ویجت نظرسنجی نشان داده شود.
  3. بر روی گزینه لینک کلیک کنید و آدرسی را که می‌خواهید به استوری اضافه کنید را درون آن قرار دهید.
  4. سپس لینک مورد نظر مانند هر برچسب دیگری در استوری اینستاگرام نشان داده می‌شود. این برچسب لینک را می‌توان به اطراف منتقل کرد و در هر قسمت از استوری قرار داد.
  5. این استیکر لینکی قابل کلیک است و پس از کلیک کردن، کاربر را به آدرس اینترنتی (URL) منتشر شده می‌برد.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه ارسال استوری در اینستاگرام

بلاک و آنبلاک کردن شخص در اینستاگرام

از کجا بفهمیم در اینستاگرام بلاک شدیم
دیدگاهتان را بنویسید