نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک

در این مقاله ما نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک را با استفاده از برنامه اینستاگرام در گوشی آیفون و اندروید به شما آموزش می‌دهیم. باید بدانید که خوب است این دو حساب را به هم متصل کنید، زیرا پس از متصل کردن آنها به هم می‌توانید دوستان فیسبوک خود را در اینستاگرام دنبال کنید و حتی با استفاده از برنامه اینستاگرام به طور همزمان در اینستاگرام و فیسبوک پست بگذارید. اگرچه امکان ارسال دوگانه تصاویر و ویدیوهای اینستاگرام در اکانت فیسبوک شما وجود دارد، اما امکان ارسال مستقیم مطالب از فیسبوک به اینستاگرام وجود ندارد.


نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک

شما با مطالعه این قسمت و انجام مراحل ذکر شده می‌توانید نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک را یاد بگیرید.

روی برنامه اینستاگرام ضربه بزنید تا باز شود. اگر در دستگاه خود وارد حساب اینستاگرام خود نشده اید، برای دسترسی به تنظیمات اینستاگرام باید این کار را انجام دهید.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 1

روی دکمه پروفایل (Profile) ضربه بزنید. این دکمه یک نماد به صورت یک شخص است که در گوشه سمت راست پایین صفحه شما قرار دارد. با ضربه زدن بر روی آن وارد اکانت اینستاگرام خود می‌شوید.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 2

بر روی گزینه تنظیمات یا نماد چرخدنده در گوشی آیفون خود ضربه بزنید تا منوی گزینه‌ها باز شود. این گزینه در سمت راست بالای صفحه پروفایل یا نمایه قرار دارد. در اندروید، این نماد شبیه به سه خط افقی است.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 3

سپس روی گزینه حساب‌های متصل شده (Linked Accounts) ضربه بزنید. این گزینه در بین گزینه‌های بخش تنظیمات (Settings) قرار دارد.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 4

روی گزینه فیسبوک (Facebook) ضربه بزنید. این کار شما را به صفحه ورود به شبکه فیسبوک هدایت می‌کند. توجه داشته باشید که می‌توانید حساب‌های سایر شبکه های اجتماعی مانند Twitter را از همین قسمت به اینستاگرام متصل کنید.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 5

آدرس ایمیل فیسبوک و رمز عبور خود را وارد کنید. با این کار شما از داخل اینستاگرام وارد حساب فیسبوک خود می‌شوید.

ممکن است ابتدا از شما پرسیده شود که آیا دوست دارید که با برنامه فیسبوک یا با شماره تلفن و ایمیل وارد شوید. اگر انتخاب کردید که با برنامه فیسبوک وارد شوید، وقتی از شما خواسته شد برنامه فیسبوک را باز کنید، روی گزینه Open ضربه بزنید.  

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 6

انتخاب کنید چه کسی می‌تواند پست های اینستاگرام شما را در فیسبوک مشاهده کند. روی منوی کشویی ضربه بزنید و یکی از گزینه‌های حفظ حریم خصوصی زیر را انتخاب کنید:

  • عمومی (Public)
  • دوستان (Friends)
  • دوستان به جز آشنایان (Friends except acquaintances)
  • فقط خودم (Only Me)
  • آشنایان (Acquaintances)
نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 7

روی گزینه OK ضربه بزنید. اگر از شما خواسته شد اینستاگرام را باز کنید، روی Open ضربه بزنید.  

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 8

گزینه‌های ارسال خود را مرور کنید. می‌توانید گزینه پست دوگانه را فعال کنید، که در آن هر پستی که در اینستاگرام می‌گذارید در صفحه فیسبوک شما تکرار می‌شود. سپس روی گزینه OK ضربه بزنید. اگر نمی‌خواهید اجازه ارسال دوگانه را بدهید، روی گزینه الان نه (Not Now) ضربه بزنید. این کار شما را به منوی گزینه‌های اینستاگرام باز می‌گرداند.

  • می‌توانید هر زمان که بخواهید با ضربه زدن روی برگه فیسبوک در زیر منوی حساب‌های متصل شده، دوباره به این گزینه مراجعه کنید.
  • همچنین می‌توانید با باز کردن منوی حساب‌های متصل شده و ضربه زدن روی گزینه لغو لینک (Unlink) اتصال حساب خود را از فیسبوک از بین ببرید.
نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 9


دنبال کردن مخاطبین فیسبوک

روی دکمه پروفایل (Profile) ضربه بزنید. با ضربه زدن بر روی آن به اکانت اینستاگرام خود می روید.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 10

بر روی گزینه تنظیمات یا نماد چرخدنده در گوشی آیفون و اندروید خود ضربه بزنید تا منوی گزینه‌ها باز شود. این گزینه در سمت راست بالای صفحه پروفایل یا نمایه قرار دارد.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 11

روی گزینه دوستان فیسبوک (Facebook Friends) ضربه بزنید. این گزینه باید زیر عنوان فرعی گزینه مردم را دنبال کنید (Follow People) باشد.

در صورت درخواست روی OK ضربه بزنید. این کار فقط به شما یادآوری می‌کند که قبلاً به فیسبوک اجازه دسترسی به حساب اینستاگرام خود را داده‌اید.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 12

نتایج خود را مرور کنید. شما باید عددی که نشان دهنده تعداد دوستان شما در اینستاگرام است را در بالای صفحه ببینید.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 13

روی گزینه دنبال کردن (Follow) در کنار دوستانی که می‌خواهید آنها را دنبال کنید ضربه بزنید. انجام این کار به طور خودکار هر حساب عمومی را دنبال می‌کند و درخواست مجوز برای دنبال کردن هر حساب خصوصی را ارسال می‌کند.

همچنین می‌توانید روی دکمه دنبال کردن همه (Follow All) در کنار تعداد دوستان در بالای صفحه ضربه بزنید تا تمام دوستان فیسبوک خود را در اینستاگرام دنبال کنید.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 14


ارسال دوگانه یک عکس

برنامه اینستاگرام را باز کنید. برای ارسال دوگانه، باید عکس یا ویدیو را آپلود کنید.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 15

روی نماد بعلاوه در پایین صفحه ضربه بزنید. با این کار صفحه برای ایجاد یک پست جدید باز می‌شود. از اینجا می‌توانید یک عکس یا ویدیوی از قبل موجود را آپلود کنید یا یک عکس جدید بگیرید.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 16

عکس یا ویدئویی را برای ارسال انتخاب یا ایجاد کنید. سپس روی گزینه بعدی (Next) ضربه بزنید.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 17

هر فیلتر یا افکتی را که دوست دارید، اعمال کنید. سپس روی گزینه بعدی (Next) ضربه بزنید. این گزینه در سمت راست بالای صفحه نمایش قرار دارد.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 18

در گوشی آیفون روی سوئیچ کنار گزینه فیسبوک ضربه بزنید تا این گزینه روشن شود. در گوشی اندرویدی بر روی این گزینه ضربه بزنید تا آبی رنگ شود. این گزینه در آیفون، در بخش افزودن مکان (Add Location) و در اندروید، در بخش اشتراک‌گذاری (Share) قرار دارد.

قبل از ادامه، حتماً عنوان یا مکان مورد نظر خود را اضافه کنید.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 19

روی گزینه اشتراک گذاری (Share) ضربه بزنید. این گزینه در سمت راست بالای صفحه قرار دارد. با این کار پست شما به اینستاگرام و فیسبوک ارسال می‌شود.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک - 20

نکته مهم: از ارسال دوگانه همه عکس‌های خود اجتناب کنید، زیرا می‌تواند توسط کاربران فیسبوک و اینستاگرام به عنوان یک اقدام اسپم در نظر گرفته شود.

هشدار: قبل از ارسال مطالب حساس یا مطالبی که دوست دارید فقط در اینستاگرام به اشتراک بگذارید حتما سوئیچ مربوط به گزینه پست به فیسبوک (post to Facebook) را بررسی کنید.  
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام

انواع آداپتورها و انواع کارت‌های PCI Express

کد تست گوشی سامسونگ
دیدگاهتان را بنویسید