دیدن استوری افراد بدون اینکه آنها متوجه بشوند

آیا شما هم دوست دارید استوری های اینستاگرام دیگران را ببینید اما نمی‌خواهید آنها متوجه بشوند؟ خبر خوب برای شما این است که ما در این مقاله چندین راه مختلف برای دیدن استوری افراد بدون اینکه آنها متوجه بشوند را به شما آموزش خواهیم داد.

استوری‌های اینستاگرام، IGTV و موارد دیگر اینستاگرام اکنون به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده‌اند. اگر بخواهیم این استوری ها را تماشا کنیم، بدون اینکه ارسال کننده آن متوجه بشود که ما استوری آنها را دیده‌ایم، چه باید کرد. در حال حاضر، این یک سوال متداول است. پاسخ این سوال را ما در قالب راه‌حل‌های ساده‌ای که می‌توانید به راحتی آنها را انجام بدهید در این مقاله بیان کرده‌ایم. بنابراین، به خواندن ادامه دهید تا بتوانید استوری های اینستاگرام افراد را بدون اینکه متوجه شوند را تماشا کنید.


چگونه بدون اینکه دیگران بدانند استوری اینستاگرام آنها را تماشا کنیم؟

روش اول: دیدن استوری افراد با استفاده از افزونه Chrome IG Story  

شما می‌توانید به صورت ناشناس استوری اینستاگرام افراد را از طریق وب مشاهده کنید. برای این کار، فقط باید افزونه مرورگر کروم به نام Chrome IG Story را نصب کنید و بدون هیچ گونه ردی از خود، شروع به مشاهده استوری‌ها کنید.

فقط باید برنامه افزودنی را دانلود کنید، نسخه وب اینستاگرام را باز کنید و با اطلاعات کاربری خود وارد شوید. پس از انجام این کار، می‌توانید بدون اینکه متوجه بشوند استوری‌های اینستاگرام افراد را مشاهده کنید.


روش دوم: استفاده از سایت StorySaver

همچنین می‌توانید از وب‌سایت StorySaver.net دیدن کنید تا داستان‌های افراد را به‌صورت ناشناس مشاهده کنید. فقط باید آیدی اینستاگرام شخصی را که می‌خواهید زیر نظر داشته باشید را وارد کنید و سپس روی نماد جستجو ضربه بزنید. استوری های شخص نمایش داده می‌شود که می‌توانید آن ها را مشاهده و حتی دانلود کنید.

دیدن استوری افراد - 1


روش سوم: دیدن استوری افراد با استفاده از اپلیکیشن‌ها

در این روش شما باید از اپلیکیشن‌ها برای دیدن استوری ها استفاده کنید. در iOS، می‌توانید برنامه Repost Stories را از اپ استور دانلود کنید. پس از دانلود، وارد حساب اینستاگرام خود شوید و نام شخصی را که می‌خواهید استوری او را مشاهده کنید در نوار جستجو، تایپ کنید.  

اکنون، پوشه‌ای از پست‌ها و داستان‌هایی را خواهید دید که فرد مورد نظر در 24 ساعت گذشته پست کرده است. شما می‌توانید پوشه را انتخاب کنید و بدون اطلاع شخص، استوری‌های او را یکی یکی مشاهده کنید. همچنین می‌توانید در صورت تمایل، آنها را بازنشر یا ذخیره کنید.

دیدن استوری افراد - 2

در اندروید، می‌توانید از اپلیکیشن BlindStory استفاده کنید. کافیست فقط آن را نصب کرده و وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. اکنون گزینه‌ای برای جستجوی پروفایل‌های مختلف خواهید دید. فقط به دنبال شخصی بگردید که می‌خواهید استوری های او را مشاهده کنید و می‌توانید استوری ها و هایلایت‌های استوری را در آنجا ببینید. می‌توانید روی استوری‌ها ضربه بزنید تا آنها را بدون اطلاع آن‌ها مشاهده کنید.

دیدن استوری افراد - 3

نکته و هشدار اخلاقی: قبل از اینکه برای استفاده از موارد بیان شده در این پست به حساب اینستاگرام خود مراجعه کنید، باید توجه داشته باشید که این راه‌حل‌ها عمدتاً برای سرگرمی هستند و نباید از آنها برای از بین بردن حریم خصوصی افراد استفاده کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

روش به اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام

نحوه ارسال پیام مستقیم در اینستاگرام

تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام
دیدگاهتان را بنویسید