محبوب‌ترین افکت ها و فیلتر های اینستاگرام

تفاوت بین یک محتوای بصری کسل کننده و یک محتوای جذاب معمولاً شامل نور و رنگ است. به همین دلیل است که فیلترهای استوری اینستاگرام یک راه شگفت‌انگیز و آسان برای بهبود محتوای شما در عرض چند ثانیه هستند. از زمانی که اینستاگرام فیلترهای AR را در سال 2019 ایجاد کرد، استفاده از استوری‌های اینستاگرام به طور فزاینده‌ای در بین کاربران اینستاگرام، برندها و اینفلوئنسرها افزایش یافت. همچنین از زمان‌هایی که مجبور بودید یک عکس بگیرید سپس آن را در یک برنامه جداگانه ویرایش کنید و بعد آن را به مدت 24 ساعت در استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید، مدت‌ها است که گذشته است. شما با فیلترهای استوری اینستاگرام می‌توانید همه این کارها را یکباره انجام دهید. با توجه به مباحث مطرح شده باید بدانید که تعداد بسیار زیادی فیلتر وجود دارد که انتخاب بهترین آنها کمی دشوار است. اما ما در این مقاله چند تا از محبوب‌ترین افکت ها و فیلتر های اینستاگرام را به شما معرفی کرده‌ایم.


محبوب‌ترین افکت ها و فیلتر ها برای استوری های اینستاگرام شما

ما یک لیست از محبوب‌ترین افکت ها و فیلتر های استوری اینستاگرام را ایجاد کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم و همچنین به شما توضیح دهیم که چگونه فیلترهای محبوب اینستاگرام را دریافت کنید.  


1- خیلی ابتدایی نیست (Not so basic)  

با این فیلتر می‌توانید دور چشمان خودتان را درست کنید، رنگ لب‌هایتان را تغییر دهید، پوست صورت خودتان را صاف و نرم کنید. 

Not so basic


2- فیلتر BW Vibe

این فیلتر اینستاگرام ظاهری سیاه و سفید با فضایی تار و مرموز را به شما ارائه می‌دهد.

BW Vibe


3- آدامس بادکنکی (Bubblegum)

این فیلتر اینستاگرام یک پس زمینه متحرک از اشکال و رنگ‌های درخشان را در اختیار شما قرار می‌دهد. این فیلتر چیزی را در چهره شما تغییر نمی‌دهد، که می‌تواند یک مزیت واقعی باشد. زیرا همیشه نیازی نیست که شبیه یک عروسک بچه عالی به نظر برسید.

Bubblegum


4- توت قرمز (Red Berries)

این فیلتر، فیلتری است که همه ما برای ساختن استوری های داخلی به آن نیاز داریم، زیرا سفیدی‌های اتاق شما را برجسته می‌کند و حال و هوای درخشانی به آن می‌دهد تا جذاب‌تر به نظر برسد. همچنین پوست شما را نرم می‌کند و بینی شما را کمی نازک‌تر نشان می‌دهد.

Red Berries5- عروسک انیمه لیل (Lil Anime Doll)

همانطور که از نام آن پیداست، این نوع فیلتر قطعاً از آن دسته فیلترهایی نیست که نتوانید تشخیص دهید که کسی از آنها استفاده می‌کند یا خیر. با این حال، این فیلتر شما را هم بامزه و هم زیبا می‌کند.

Lil Anime Doll


6- تابستان رویایی (Dreamy Summer)

این فیلتر پوست شما را برنزه، چشمانتان را روشن و انبوهی از پروانه‌های درخشان را دور سرتان به چرخش در می‌آورد.

Dreamy Summer7- دیزی (Daisies)

اگر می‌خواهید استوری اینستاگرام خود را زیبا کنید، باید Daisies را امتحان کنید، زیرا فیلتری است که به شما یک آرایش عالی همراه با گل‌های زیبای زیاد در اطراف سرتان را به شما ارائه می‌دهد. اگر هم روی صفحه ضربه بزنید، می‌توانید فقط یک گل را انتخاب کنید.

Daisies


8- لنز (Lens)

فیلتر لنز نیز یکی از فیلترهای مورد علاقه ما در اینستاگرام است. این فیلتر فیلم یا تصویر شما را درست در وسط صفحه نمایش به صورت کوچک نگه می‌دارد و یک تصویر بزرگ و وارونه از تصویر یا فیلم شما در پس زمینه به صورت سیاه و سفید ایجاد می‌کند.

Lens

9- لبخند (Smile)

اگر احساس شادی می‌کنید، باید این فیلتر اینستاگرام را امتحان کنید که علامت ارتعاش مثبت (positive vibes) را در بالای سرتان اضافه می‌کند و صورت‌های خندان باحالی که روی گونه‌هایتان آب می‌شوند. اگرچه ممکن است کودکانه به نظر برسد، اما وقتی امتحان کردید، خواهید دید که ظاهر شما را بسیار باحال می‌کند.

Smile
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

خصوصی کردن اکانت اینستاگرام

چند روش برای افزودن لینک به پست های اینستاگرام

ساخت لینک برای صفحه اینستاگرام
دیدگاهتان را بنویسید