تبدیل عکس به استیکر در واتساپ

چیزی که باعث می‌شود که استیکرها جالب‌تر به نظر برسند این است که برخلاف شکلک‌ها، می‌توانید از عکس‌ها، سلفی‌ها و طرح‌ها استیکر درست کنید. این موضوع بدان معناست که می‌توانید از خاطرات دوران کودکی، نقاشی‌های دستی و سایر عکس‌های خود یک استیکر یا برچسب ایجاد کنید. اما چگونه می‌توان این کار را کرد. با ما در این مقاله همراه شوید تا روش تبدیل عکس به استیکر را در واتساپ یاد بگیرید.

برای این کار دو راه خوب وجود دارد. اول روش اول یک روش رسمی همراه با مراحل پیچیده است اما در روش دوم می‌توانید از برنامه‌های ثالث در گوشی اندروید استفاده کنید. ما در ادامه این مقاله آسان جهت تبدیل عکس به استیکر در واتساپ را به شما آموزش می‌دهیم.  


دانلود برنامه استیکر استودیو جهت تبدیل عکس به استیکر در واتساپ

برنامه استیکر واتساپ (Sticker Studio) یک برنامه شگفت انگیز است که ما از آن برای ایجاد استیکرها استفاده می‌کنیم. زمانی که استیکرهای مورد نظر خودتان را با استفاده از استیکر استودیو ایجاد کردید، می‌توانید مستقیماً آنها را در واتس اپ ببینید و یا با دیگران به اشتراک بگذارید. گیرندگان این استیکرها آنها را دقیقا مانند سایر برچسب‌های موجود در WhatsApp بدون هیچ گونه مشکلی مشاهده خواهند کرد.

با این حال، برای اینکه بتوانید در گوشی خودتان یک استیکر خوب ایجاد کنید باید برنامه استودیوی استیکر را نصب کنید. برای این کار وارد فروشگاه پلی (Play Store) بشوید و عبارت Sticker Studio را جستجو کنید. با مشاهده برنامه آن را دانلود و نصب کنید.

تبدیل عکس به استیکر در واتساپ 1

اگر در فروشگاه Google Play جستجو نمی‌کنید یا از دسکتاپ یا لپ‌تاپ استفاده می‌کنید، می‌توانید به سادگی عبارت stickerstud.io را در بخشURL  یکی از مرورگرهای وب مانند Google Chrome یا  Mozilla Firefoxکپی و جای‌گذاری کنید. اگر در حال استفاده از گوشی اندروید هستید فقط کافی است بر روی دکمه نصب (INSTALL) ضربه بزنید تا برنامه نصب شود.

اگر از کامپیوتر استفاده می‌کنید، روی دکمه Install در صفحه کلیک کنید. از شما خواسته می‌شود که وارد حساب کاربری خود شوید و سپس یکی از دستگاه‌هایی را که می‌خواهید برنامه را روی آن نصب کنید انتخاب کنید.

تبدیل عکس به استیکر در واتساپ 2


ایجاد بسته های استیکر

پس از نصب برنامه، فقط کافی است آن را باز کنید و شروع به ایجاد استیکرهای سفارشی خود برای WhatsApp کنید. هنگامی که برنامه را برای اولین بار باز می‌کنید، یک صفحه خالی با یک دکمه شناور صورتی در گوشه پایین سمت راست مشاهده خواهید کرد.

برای شروع باید روی دکمه شناور کلیک کنید و یکی از دو گزینه عکس گرفتن (Capture photo) و یا انتخاب عکس (Select photo) را انتخاب کنید. اولی به شما امکان می‌دهد با استفاده از دوربین عکس بگیرید و آن را به یک برچسب تبدیل کنید. گزینه دوم به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را از حافظه دستگاه انتخاب کنید و آنها را به استیکر تبدیل کنید.

تبدیل عکس به استیکر در واتساپ 3

هنگامی که عکسی را به دلخواه خود با دوربین گوشی گرفتید یا از بخش گالری انتخاب کردید، تصویر را در ویرایشگر برنامه خواهید دید. متاسفانه ویرایشگر این برنامه یک ویرایشگر حداقلی است. در اینجا، باید با حرکت انگشتان خود در اطراف قسمتی از عکس که می‌خواهید برش دهید، تصویر انتخاب شده را برش دهید و به یک برچسب تبدیل کنید. با کمی تمرین راحت‌تر می‌توانید این کار را انجام دهید.

در ویرایشگر، می‌توانید با استفاده از دکمه چرخش (Rotate) در نوار بالا، تصویر را بچرخانید. در نهایت، پس از اتمام کار و برش تصویر، پیش نمایش استیکر را مشاهده خواهید کرد. اگر به اندازه کافی خوب است، روی گزینه ذخیره یا دکمه دیگر برای امتحان مجدد ضربه بزنید. سپس برنامه نامی را برای بسته استیکر می‌خواهد. یک نام وارد کنید و روی گزینه ذخیره ضربه بزنید.

تبدیل عکس به استیکر در واتساپ 4

بعد از این کار بسته برچسب خود را روی صفحه نمایش برنامه خواهید دید. روی آن کلیک کنید و روند بالا را برای حداقل دو تصویر دیگر تکرار کنید. از آنجایی که یک بسته استیکر قبل از اضافه شدن به واتس اپ باید حداقل سه برچسب داشته باشد، این کار ضروری است. وقتی کارتان تمام شد، روی دکمه واتساپ کلیک کنید و روی ADD ضربه بزنید.

تبدیل عکس به استیکر در واتساپ 5

برنامه Sticker Studio بسته جدید استیکر شما را به WhatsApp اضافه می‌کند. برای استفاده از برچسب تازه ساخته شده، یک چت را باز کنید، روی نماد شکلک کلیک کنید، سپس روی نماد برچسب کلیک کنید و بسته برچسب جدید خود را انتخاب کنید. حالا روی یکی از استیکرهای آن کلیک کنید تا ارسال شود.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

برنامه استیکر ساز واتساپ اندروید

نحوه ایجاد استیکر در اپلیکیشن واتساپ

نحوه ایجاد استیکر متحرک در واتساپ
دیدگاهتان را بنویسید