چگونه بفهمیم چه کسی پروفایل و وضعیت واتساپ من را دیده است

روزانه چندین نفر از مخاطبین من به دلایل مختلف پروفایل واتساپ من را مشاهده می‌کنند؟ چگونه بفهمم که چه کسی واتساپ من را چک می‌کند؟ آیا نگران این هستید که چه کسانی توانسته‌اند تا پروفایل و وضعیت واتساپ شما را مشاهده کنند؟ آیا راهی برای بررسی افرادی که از پروفایل واتساپ من بازدید کرده‌اند وجود دارد؟ اگر اگر چنین سوالاتی در ذهن شما ایجاد می‌شود، پس باید به شما بگویم که در جای درستی هستید. ما در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که بفهمید چه کسانی توانسته‌اند پروفایل و وضعیت واتساپ شما را ببینند.

واتس اپ هیچ گزینه پیش فرضی برای ردیابی افرادی که پروفایل واتساپ شما را مشاهده کرده‌اند، ندارد. چند برنامه نمایشگر پروفایل واتساپ در سطح وب وجود دارد و ادعا می‌کنند که می‌توانند بررسی کنند که چه کسی از پروفایل واتساپ شما بازدید کرده است، اما متأسفانه هیچ یک از آنها مفید نیستند.


چگونه بفهمیم چه کسی Profile واتساپ دیده است؟

آیا برنامه برای این کار وجود دارد؟ بله، فروشگاه گوگل پلی و اپ استور آیفون و یا سایر فروشگاه‌هایی که از این نوع برنامه‌ها را ارائه می‌دهند، برنامه‌های زیادی را برای بررسی بازدیدکنندگان پروفایل واتس‌اپ ارائه می‌دهند.

اما باید به شما بگویم که همه برنامه‌های نمایش پروفایل واتس‌اپ مانند چه کسی واتساپ من را دیده است (WhatsApp Who Viewed Me)، چه کسی پروفایل من را دیده است (Who Visit My Profile)، ردیاب واتساپ برای واتساپ اندروید (Whats Tracker for WhatsApp Android)، ردیابی واتساپ (Whats Tracker) و غیره همه جعلی هستند.

این برنامه‌ها در تمامی موارد تست شده با شکست مواجه شده‌اند. این برنامه‌ها نمی‌توانند افرادی را که پروفایل واتس اپ شما را می‌بینند بررسی کنند. تمام مخاطبین لیست شده در بخش بازدید شده (Visited) این برنامه‌ها تصادفی هستند. بسیاری از آنها از پروفایل یا وضعیت واتساپ شما بازدید نکرده‌اند. این برنامه‌ها صرفا یک لیست تصادفی از مخاطبین شما را به شما نشان می‌دهند.

باور می‌کنید یا نه، هیچ یک از این برنامه‌ها نمی‌توانند به شما بگویند چه کسی پروفایل واتساپ شما را مشاهده کرده است. در نتیجه استفاده کردن از این نوع برنامه‌ها صرفا وقت تلف کردن است.


چگونه بفهمیم چه کسی وضعیت واتساپ من را مشاهده کرده است؟

آیا از قابلیت وضعیت (Status) واتساپ استفاده می‌کنید؟ شما می‌توانید هر چیزی مانند تصویر، GIF یا ویدیو را در بخش وضعیت حساب کاربری خودتان در واتساپ به نمایش بگذارید. به یاد داشته باشید که این موارد تا 24 ساعت بعد از بارگذاری پاک خواهند شد.

حال سوال اصلی اسن است که آیا این امکان وجود دارد که بفهمیم چه کسی وضعیت واتس اپ من را مشاهده کرده است؟ پاسخ این سوال یک کلمه ساده بله است.

شما به راحتی می‌توانید بفهمید که چه کسی وضعیت واتس اپ شما را مشاهده کرده است. برای این کار در گوشی اندروید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. اپلیکیشن WhatsApp را باز کنید.
  2. روی تب وضعیت (Status) ضربه بزنید.
  3. بر روی عنوان وضعیت من (My Status) ضربه بزنید. با این کار فهرستی از همه وضعیت‌ها به شما نشان داده می‌شود.
  4. برای مشاهده نماها روی وضعیت ضربه بزنید. نماد چشم را جستجو کنید.
  5. روی نماد چشم ضربه بزنید. با این کار فهرستی از کاربران برای شما به نمایش در می‌آید.
چگونه بفهمیم چه کسی پروفایل و وضعیت واتساپ من را دیده است 1

به طور مشابه، کاربران گوشی آیفون می‌توانند مراحل نشان داده شده در تصویر زیر را دنبال کنند.

چگونه بفهمیم چه کسی پروفایل و وضعیت واتساپ من را دیده است 2

لیست نمایش داده شده را بررسی کنید تا ببینید چه کسی وضعیت واتساپ شما را مشاهده کرده است.

برنامه واتس اپ فقط به ما اجازه می‌دهد تا ببینیم چه کسی وضعیت واتساپ ما را مشاهده کرده است، نه اینکه بدانیم چه کسی از پروفایل واتساپ ما بازدید کرده است.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

افزایش کیفیت تماس صوتی و تصویری در واتساپ

نحوه ارسال و دریافت چت واتساپ از طریق ایمیل

نحوه بازیابی حساب کاربری واتساپ
دیدگاهتان را بنویسید