برنامه استیکر ساز واتساپ اندروید

برنامه استیکر ساز واتساپ اندروید به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید استیکرهای سرگرم‌کننده و منحصربه‌فردی ایجاد کنید تا در برنامه‌های پیام‌رسانی مانند تلگرام و واتساپ به اشتراک بگذارید.

همیشه لازم نیست از ایموجی‌ها و GIF ها برای بیان احساسات و عواطف خود استفاده کنید. استیکرها به دلیل تطبیق‌پذیری آنها به طور فزاینده‌ای در بین کاربران گوشی‌های هوشمند محبوب هستند.

با این حال، با برنامه‌های سازنده استیکر، اکنون می‌توانید استیکرهای منحصر به فرد خود را برای اشتراک‌گذاری آنلاین ایجاد کنید. در اینجا یک لیست 8 عددی از بهترین برنامه‌های استیکر ساز واتساپ وجود دارد که می‌توانید از آنها در دستگاه اندروید خود استفاده کنید.


1- برنامه استیکر ساز واتساپ اندروید Sticker Maker

استیکر ساز واتساپ اندروید 1

روش استفاده از این برنامه جهت ساختن استیکرهای سرگرم کننده روی گوشی شما بسیار ساده است. مراحل آن به راحتی قابل پیگیری است. در ابتدا شما باید یک تصویر به برنامه اضافه کنید، سپس آن را برش دهید، و بعد کلمات و ایموجی‌ها را اضافه کنید. شما می‌توانید تصویری را از گالری خود انتخاب کنید یا از مجموعه بزرگ استیکرهای متنی موجود در برنامه استفاده کنید.

همچنین می‌توانید رنگ متن و فونت را با استفاده از ابزارهای سایه و تراز متن ویرایش کنید. برای افزودن استیکر به واتس اپ، فقط باید آنها را اکسپورت کنید.


2- برنامه استیکر ساز Viko & Co

استیکر ساز واتساپ اندروید 2

این برنامه طراحی مشابه واتساپ دارد، بنابراین استفاده از آن برای ساخت استیکرهای سرگرم کننده بسیار راحت‌تر خواهد بود. شما بعد از برچسب زدن (Label) به فایل خود، می‌توانید ادامه دهید و شروع به ایجاد شاهکار خود کنید. یک تصویر را از گالری خود، کتابخانه برنامه انتخاب کنید یا فقط متن را درج کنید.

با ابزار برش دادن دست آزاد (freehand) می‌توانید تنها بخشی از تصویر را که می‌خواهید به‌ عنوان برچسب استفاده کنید، قبل از انجام هر گونه ویرایش برش بزنید. همچنین از انجمن موجود در این برنامه می‌توانید جهت گرفتن ایده‌های بعدی استفاده کنید.

 

3- برنامه استیکر ساز واتساپ اندروید Wemoji

استیکر ساز واتساپ اندروید 3

برنامه استیکر ساز واتساپ اندروید Wemoji همچنین دارای یک رابط کاربر پسند برای شماست تا از ساخت انواع استیکر لذت ببرید. پس از افزودن تصویر خود، می‌توانید آن را با روش برش مربع، دایره‌ای، یا ویژگی برش با دست آزاد برش بدهید. تصویر را بزرگنمایی کنید تا مطمئن شوید استیکر را با جزئیاتی که نیاز دارید برش داده‌اید.

با گزینه اضافه کردن ایموجی‌ها از صفحه کلید خود، می‌توانید هر برچسبی را برای اشتراک‌گذاری در واتس اپ و سایر رسانه‌های اجتماعی ایجاد کنید.

شما می‌توانید از گزینه ذره‌بین برای دریافت نمای بزرگ‌نمایی تصویری که برش می‌دهید استفاده کنید. اگر هنگام برش دادن تصویر به آن نیاز ندارید، می‌توانید وارد تنظیمات شوید و از ظاهر شدن آن هنگام برش جلوگیری کنید.


4- برنامه Sticker Create

استیکر ساز واتساپ اندروید 4

اپلیکیشن Sticker Create به شما این امکان را می‌دهد تا استیکرهای مورد نظر خودتان را بسازید و آنها را در WhatsApp به اشتراک بگذارید. کارهای زیادی می‌توانید انجام دهید تا طرح‌های منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. شما می‌توانید تاری را به تصویر خود اضافه کنید یا پس زمینه را به طور کامل حذف کنید. همچنین می‌توانید از ویژگی‌هایی مانند فیلترها و افکت‌ها جهت افزودن رنگ به استیکرهای خود استفاده کنید.

حرکت در این برنامه جهت دسترسی به ویژگی‌هایی مانند ویرایش حاشیه و شفافیت بسیار آسان است. با ایجاد استیکر، می‌توانید شکلک‌ها و کلیپ‌پارت‌ها را نیز به استیکرهای خود اضافه کنید. پس از اتمام کار، می‌توانید کار خود را به عنوان تصویر در برنامه‌های دیگر از جمله برخی از بهترین برنامه‌های پیام رسان رایگان به اشتراک بگذارید.


5- برنامه استیکر ساز واتساپ اندروید Mega Sticker Maker

استیکر ساز واتساپ اندروید 5

به برنامه Sticker Maker نیز گفته می‌شود. این برنامه استیکرها را در دسته‌های تصویر، شخصی و جستجو شده در وب گروه‌بندی می‌کند. می‌توانید تصاویر را از گالری تلفن خود یا جستجوی وب در این برنامه انتخاب کنید.

شما می‌توانید به تصاویر کلیپ‌پارت و متن اضافه کنید تا استیکرتان برجسته شود. شما می‌توانید پیش نمایشی از نحوه ظاهر تصویر استیکر خود در واتس اپ دریافت می‌کنید و همچنین می‌توانید آن را در سایر برنامه‌های واتس اپ مانند واتساپ بیزینس نیز استفاده کنید.

طراحی ساده این برنامه، استفاده و ایجاد برچسب‌ها را برای مبتدیان ساده می‌کند.


6- برنامه Sticker Studio

استیکر ساز واتساپ اندروید 6

برنامه Sticker Studio چند گزینه برای سفارشی کردن استیکرهای شما دارد، مانند برش دستی و اضافه کردن متن. شما می‌توانید بسته‌های استیکر نامحدود برای واتس‌اپ ایجاد کنید و آن‌ها را در اندازه‌هایی که دوست دارید تغییر دهید.

شما می‌توانید از دوربین برای گرفتن عکس یا انتخاب یک تصویر موجود از گالری خود استفاده کنید. با برنامه  Sticker Studio، ایجاد استیکر با استفاده از GIF و ویدیو نیز آسان و سریع است و می‌توانید برای تهیه نسخه پشتیبان به Google Drive متصل شوید.

نسخه حرفه‌ای برنامه فونت‌های اضافی، رنگ قاب‌ها را باز می‌کند و تبلیغات را حذف می‌کند. اگر قصد داشتید که از واتس اپ خارج شوید باید بدانید که همچنان می‌توانید از این استیکرها در تلگرام استفاده کنید.


7- برنامه استیکر ساز واتساپ اندروید Animated Sticker Maker

استیکر ساز واتساپ اندروید 7

از ایجاد استیکرهای متحرک با برنامه Animated Sticker Maker در اندروید لذت ببرید. شما می‌توانید از عکس‌ها، ویدیوهای دوربین استیکر ایجاد کنید یا می‌توانید انیمیشن خود را ترسیم کنید.

هنگام ایجاد استیکرهای متحرک، می‌توانید GIF‌ها را از GIPHY وارد کنید، از یک برچسب خالی استفاده کنید یا ویدیوها را از گالری خود وارد کنید.

ویرایش هر فریم از استیکرهای متحرک در این برنامه آسان است. همچنین شما می‌توانید متن و ایموجی‌ها را به استیکر مورد نظر خودتان اضافه کنید تا آنها را جذاب‌تر کنید.

 

8- برنامه استیکر ساز Stackify

استیکر ساز واتساپ اندروید 8

با این برنامه شما می‌توانید استیکرهای واتساپ خود را در بسته های مختلف سازماندهی کنید. شما می‌توانید بسته به سبکی که نیاز دارید، استیکرهای معمولی یا متحرک را انتخاب کنید و تصاویر را با استفاده از برش‌های دایره‌ای، مستطیلی و دست آزاد برای شکل دلخواهتان برش دهید. با استفاده از این برنامه، می‌توانید به استیکر خودتان متن، قلم مو، حاشیه اضافه کنید و پس زمینه خود را پاک کنید.

صفحه نمایش این برنامه عالی است و شما می‌توانید تعداد بالایی از استیکرها را در این برنامه ایجاد کنید. اگر آنچه را که ساخته‌اید دوست دارید، می‌توانید آن را در واتس اپ به اشتراک بگذارید.


از ایجاد استیکر برای اشتراک‌گذاری آنلاین لذت ببرید

استفاده از این برنامه‌های ساده برای ساخت استیکرهایی که می‌توانید در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید، آسان است. اما آنها همچنین دارای ویژگی‌های زیادی هستند، بنابراین شما واقعا می‌توانید تخیل خود را آزاد کنید و هر آنچه که دوست دارید را ایجاد کنید.

همچنین ایجاد استیکر از فیلم ها و GIF ها آسان است. استفاده از این برنامه‌ها یک راه عالی برای کشف خلاقیت شما و لذت بردن از ایجاد احساس بهتر در دیگران در فضای آنلاین است، زیرا می‌توانید برای اعضای خانواده، دوستان و حتی حیوانات خانگی خود برچسب ایجاد کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه ایجاد استیکر در اپلیکیشن واتساپ

نحوه ایجاد استیکر متحرک در واتساپ

ایجاد استوری در واتساپ با استفاده از چندین عکس
دیدگاهتان را بنویسید