نحوه افزودن چندین حساب گوگل در اندروید

اگر شما دوست دارید که برای کارهای شخصی و شغلی حساب‌های جداگانه‌ای داشته باشید، به راحتی می‌توانید چندین حساب گوگل را در تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی خودتان ایجاد کنید. در این مقاله ما نحوه افزودن چندین حساب گوگل را در اندروید به شما آموزش می‌دهیم.

ابتدا برای افزودن چندین حساب گوگل در گوشی یا تبلت خودتان، انگشت خودتان را از بالای صفحه به سمت پایین بکشید (بسته به سازنده دستگاه شما یک یا دو بار) و روی نماد چرخدنده ضربه بزنید تا منوی تنظیمات باز شود.

افزودن چندین حساب گوگل - 9

بعد، به پایین صفحه پیمایش کنید و بخش حسابها (Accounts) را انتخاب کنید.

افزودن چندین حساب گوگل - 1

به پایین صفحه بروید و روی گزینه افزودن حساب (Add Account) در زیر تمام حساب‌های موجود خود ضربه بزنید.

افزودن چندین حساب گوگل - 2

در اینجا، همه برنامه‌های موجود در دستگاه خود را که می‌توانند حساب جدیدی را اضافه کنند مشاهده خواهید کرد. موردی که ما به دنبال آن هستیم Google است.

افزودن چندین حساب گوگل - 3

اولین قدم تایید هویت شما است. این موضوع برای محافظت از شما در برابر تلاش‌های احتمالی دیگران برای افزودن حساب در دستگاه شما است. هر کدام از روش‌های امنیتی قفل صفحه (پین، رمز ورود، الگو، حسگر اثر انگشت) را که برای قفل کردن دستگاه استفاده می‌کنید، وارد کنید.

افزودن چندین حساب گوگل - 4

در مرحله بعدی، آدرس ایمیل یا شماره تلفن حساب Google خود را در کادر متنی تایپ کنید و روی گزینه بعدی (Next) ضربه بزنید. همچنین می‌توانید با انتخاب گزینه ایجاد حساب (Create account) از همین جا یک حساب ایجاد کنید.

افزودن چندین حساب گوگل - 5

رمز ورود خود را در کادر متنی وارد کنید و روی گزینه بعدی (Next) ضربه بزنید. اگر احراز هویت دو عاملی را فعال کرده باشید، بعد از گذرواژه یک مرحله امنیتی اضافه خواهید داشت.

افزودن چندین حساب گوگل - 6

اکنون اطلاعات مربوط به شرایط خدماتGoogle ، شرایط خدمات Google Play و خط مشی رازداری Google را مشاهده خواهید کرد. برای مطالعه بیشتر بر روی هر یک از لینک‌ها کلیک کنید. هنگامی که آماده ادامه کار هستید، روی گزینه موافقم (I Agree) ضربه بزنید.

افزودن چندین حساب گوگل - 7

شما می‌توانید این روند را برای هر تعداد حساب گوگل که می‌خواهید اضافه کنید تکرار کنید.

اگر می‌خواهید یک حساب را حذف کنید، به سادگی به بخش تنظیمات (Settings) > حساب‌ها (Accounts) برگردید و حساب Google را از لیست انتخاب کنید. روی دکمه حذف حساب ضربه بزنید.

افزودن چندین حساب گوگل - 8

کار شما تمام شد. اکنون می‌توانید از طریق همه برنامه‌های گوگل به این حساب دسترسی پیدا کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

تغییر نام بلوتوث در اندروید

نحوه ارسال برنامه بین گوشی های اندروید

استفاده از دستیار گوگل بدون باز کردن قفل گوشی
دیدگاهتان را بنویسید