مشکل آپدیت نشدن گوشی اندروید

شاید شما هم با مشکل آپدیت نشدن گوشی اندروید یا سایر دستگاه‌های اندرویدی مواجه شده باشید. خبر خوب این است که ما در این مقاله روش رفع این مشکل را توضیح داده‌ایم. شما باید توجه داشته باشید که از مباحث مطرح شده در این مقاله می‌توانید برای رفع مشکل آپدیت نشدن گوشی سامسونگ ، مشکل آپدیت نشدن گوشی شیائومی و سایر گوشی های اندرویدی استفاده کنید.

اگر تلفن یا تبلت اندروید شما به روز نمی‌شود احتمالا به دلایل زیر است:

  • اگر دستگاه اندروید شما به روز نمی‌شود، ممکن است مربوط به اتصالWi-Fi ، ذخیره باتری، فضای ذخیره‌سازی یا سن دستگاه شما باشد.
  • دستگاه‌های تلفن همراه اندروید معمولاً به طور خودکار به روز می‌شوند، اما به دلایل مختلف می‌توان به روزرسانی‌ها را به تاخیر انداخت یا از آنها جلوگیری کرد.

مانند اکثر دستگاه‌های مدرن، تلفن‌ها و تبلت‌های اندرویدی باید به طور دوره‌ای فایل‌های به روزرسانی را نصب کنند تا بتوانند عملکرد خود را در حداکثر ظرفیت حفظ کنند.

با این حال، اگر دستگاه اندروید شما به طور کامل فایل‌های به روزرسانی را دریافت نمی‌کند، می‌تواند نشانه یک مشکل بزرگتر باشد.


بر طرف کردن مشکل آپدیت نشدن گوشی اندروید

در ادامه چندین دلیل اصلی برای مشکل آپدیت نشدن گوشی اندروید و همچنین روش رفع آنها بیان شده است. با ما همراه شوید.


اتصال شبکه شما به اندازه کافی قوی نیست

برای تکمیل موفقیت آمیز بروزرسانی گوشی، دستگاه‌های اندروید باید به Wi-Fi یا داده تلفن همراه متصل شوند. اتصال بی سیم خود را بررسی کرده و دوباره برای به‌روزرسانی گوشی سعی کنید.

مشکل آپدیت نشدن گوشی اندروید 1


دستگاه شما خیلی قدیمی است

دستگاه‌های قدیمی‌تر اندروید ممکن است دیگر به روزرسانی دریافت نکنند. برخی از دستگاه‌های اندروید که چندین سال از عمر آنها می‌گذرد ممکن است دیگر به روز نشوند زیرا دیگر به روزرسانی‌هایی برای آن مدل‌ها ایجاد نمی‌شود. به عنوان مثال، اگر از شش سال پیش گوشی سامسونگ گلکسی دارید، به دلیل وجود مدل‌های جدیدتر گلکسی، احتمالاً گوشی شما به روزرسانی نمی‌شود. در این موارد، برای آپدیت سیستم خود، باید دستگاه جدیدتری خریداری کنید.

مشکل آپدیت نشدن گوشی اندروید


دستگاه شما برای تکمیل یک به روزرسانی باتری کافی ندارد

تلفن خود را تا انتها شارژ کنید و سپس سعی کنید آن را آپدیت کنید. از آنجایی که تکمیل به روزرسانی‌ها می‌تواند زمان زیادی طول بکشد، بسیاری از دستگاه‌ها قبل از اینکه بتوانند آپدیت شوند، باید مقدار مشخصی از ظرفیت باتری را داشته باشند. این امر برای اطمینان از عدم خاموش شدن دستگاه قبل از اتمام به روزرسانی است. اتصال دستگاه به شارژر تا شارژ کامل و سپس به روزرسانی آن باید در این شرایط کمک کننده باشد.

مشکل آپدیت نشدن گوشی اندروید 3


مشکل آپدیت نشدن گوشی اندروید با توجه به کم بودن فضای ذخیره‌سازی

اکثر به روزرسانی‌ها ظرفیت ذخیره‌سازی دستگاه شما را اشغال می‌کند. به طور کلی به روزرسانی‌ها نیاز به فضای ذخیره‌سازی بیشتری دارند تا به درستی تکمیل شوند. اگر دستگاه اندروید شما به روز نمی‌شود و فضای ذخیره‌سازی شما نسبتاً پر است، برخی از برنامه‌هایی را که استفاده نمی‌کنید یا فایل‌های بزرگ مانند عکس و فیلم را حذف کنید.

مشکل آپدیت نشدن گوشی اندروید 4
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

تنظیمات گوشی دو سیم کارت

بازگشت به تنظیمات کارخانه در گوشی اندروید بدون بوت شدن

باز کردن قفل گوشی اندروید با و بدون از بین رفتن اطلاعات
دیدگاهتان را بنویسید