مشکل ضبط صدا در گوشی سامسونگ

اگر شما با مشکل ضبط صدا در گوشی سامسونگ خود مواجه هستید، نگران نباشید زیرا ما در این مقاله راه های روبرو شدن با این مشکل را به شما آموزش می دهیم.

اگر شما نمی‌توانید با گوشی سامسونگ خودتان چیزی را ضبط کنید، به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری است. در این شرایط شما باید گوشی را به یک مرکز خدمات پس از فروش مجاز ببرید تا گوشی شما توسط یک تکنسین مجاز بررسی و تعمیر شود.

مشکل ضبط صدا در گوشی سامسونگ

برای بر طرف کردن مشکلات مربوط به نرم افزار گوشی که باعث ایجاد مشکلات صوتی و میکروفونی در تلفن سامسونگ شما می‌شوند، ما برخی از راه حل ها را در ادامه بیان کرده‌ایم. با خیال راحت آنها را دنبال کنید.


راه‌حل‌های موجود برای رفع مشکل ضبط صدا در گوشی سامسونگ

این مراحل را به ترتیب انجام بدهید یعنی اینکه اگر هر کدام از این کارها را انجام دادید و مشکل بر طرف نشد به مرحله بعدی بروید.

  • دستگاه خود را راه اندازی مجدد کنید.
  • بررسی کنید که اعلان ها خاموش هستند یا خیر. به بخش تنظیمات (Settings) > دسترس پذیری (Accessibility) بروید و مطمئن شوید همه صداها علامت ندارد.
  • اکنون به بخش تنظیمات > بخش صدا (Sound) بروید و مطمئن شوید که میزان صدای شما صحیح است و گزینه صدا روشن است.
  • به بخش تلفن (Phone) > منو (Menu) > تنظیمات تماس (Call settings) > تنظیمات اضافی (Additional settings) را بروید و سپس علامت کاهش نویز را بردارید.
  • هدفون خود را داخل جک هدفون قرار دهید و سپس آن را بیرون بیاورید. این کار را چند دقیقه ادامه دهید زیرا گاهی اوقات تلفن فریب می‌خورد و فکر می‌کند در حالت هدفون است. همچنین با انجام این کار احتمالاً گرد و غبار یا خاکی را که ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود از بین می‌برید.
  • نگاهی به سوراخ میکروفون در پایین گوشی سامسونگ خود بیندازید. اگر به نظر می‌رسد چیزی در آنجا گیر کرده است، آن را تمیز کنید.
  • مطمئن شوید گوشی سامسونگ گلکسی شما دارای آخرین به روز رسانی نرم افزاری است، برای بررسی این موضوع به قسمت تنظیمات (Settings) > بیشتر (More .. tab) > درباره دستگاه (About device) > به روز رسانی نرم افزار (Software update) >  به روز رسانی را بررسی کنید (Check for updates) بروید.
  • اگر مشکل همچنان ادامه داشت، با محل خرید خود تماس بگیرید زیرا ممکن است مشکل سخت افزاری باشد و باید تعمیر یا تعویض شود.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

مشکل روشن نشدن گوشی سامسونگ

آپدیت گوشی سامسونگ بصورت دستی

کد تست گوشی سامسونگ
دیدگاهتان را بنویسید