تبدیل ایموجی سامسونگ به آیفون

اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که روست دارند از ایموجی های آیفون در گوشی های اندرویدی خود مانند گوشی سامسونگ یا HTC یا شیائومی استفاده کنند خبر خوب این است که به راحتی می‌توانید این کار را انجام بدهید. در این مقاله با ما همراه شوید تا با روش تبدیل ایموجی سامسونگ به آیفون آشنا شوید.

مرحله اول: دانلود و نصب فونت‌های ایموجی

اگرچه برنامه‌های دیگر برای تبدیل ایموجی گوشی سامسونگ شما به آیفون نیاز به روت شدن دارند، اما اپلیکیشن  Emoji Fonts for FlipFont 10 فقط سبک فونت گوشی سامسونگ شما را دستکاری می‌کند تا ایموجی های iOS را روی دستگاه شما پیاده کند.

شما به سادگی می‌توانید نام این برنامه را در فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) یا سطح وب جستجو کنید و سپس آن را دانلود و نصب کنید.

مرحله دوم: سبک قلم خود را تغییر دهید

بعد از نصب برنامه، به صفحه تنظیمات فونت گوشی خود بروید. البته باید به این نکته اشاره کنم که این قسمت ممکن است در گوشی‌های مختلف متفاوت باشد.

در گوشی اچ‌تی‌سی (HTC)، به بخش تنظیمات (Settings) و سپس نمایش و حرکات (Display and gestures) بروید. همچنین در گوشی سامسونگ می‌توانید به بخش تنظیمات (Settings) و سپس بخش نمایش (Display) و بعد فونت (Font) بروید.

اکنون به سادگی گزینه Emoji Font 3 را انتخاب کنید. سپس روی گزینه انجام شد (Done) ضربه بزنید. توجه داشته باشید که این فونت سبک فونت سیستم شما را کمی تغییر می‌دهد. اما این موضوع برای افراد به سختی قابل تشخیص است.

تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون 1

مرحله سوم: شروع به استفاده از ایموجی

اکنون، وقتی ایموجی های خود را از صفحه کلید خود بیرون می‌آورید و از آنها استفاده می‌کنید، متوجه موارد جدید به سبک آیفون (iOS) خواهید شد. به تفاوت موجود در تصاویر زیر توجه کنید.

تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون 2

توجه داشته باشید که اگر تم گوشی یا تبلت اندرویدی خودتان را تغییر دهید، باید دوباره به بخش تنظیمات فونت برگردید و گزینه مربوط به این اپلیکیشن را دوباره انتخاب کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

قفل کردن برنامه در گوشی سامسونگ

بازیابی عکس‌های پاک شده از حافظه داخلی گوشی سامسونگ

پاك كردن حافظه پنهان گوشی سامسونگ
2/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید