نحوه اتصال ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی به گوشی جدید

گاهی اوقات اتصال ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی به تلفن جدید می تواند کمی آزار دهنده باشد. متأسفانه این کار به آسانی ضربه زدن روی دکمه اتصال (Connect) آسان نیست. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه فرآیند اتصال ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی به تلفن جدید را تا حد ممکن بدون دردسر انجام دهید.

این روند از طریق Samsung Galaxy Watch شروع می‌شود. ابتدا دکمه پاور (Power Button) را فشار دهید تا گالری برنامه باز شود و سپس از لیست برنامه‌ها بر روی گزینه تنظیمات (Settings) که با نماد چرخدنده نشان داده شده است ضربه بزنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 1

به پایین منوی تنظیمات بروید و روی گزینه اتصال به تلفن جدید (Connect to a New Phone) ضربه بزنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 2

در صفحه بعدی از شما درخواست می‌شود از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید. ما به شدت توصیه می‌کنیم این کار را انجام دهید تا انتقال تا حد ممکن روان باشد. روی گزینه پشتیبان گیری از داده (Back Up Data) ضربه بزنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 3

این کار برنامه Galaxy Wearable را روی تلفن قدیمی شما راه اندازی کرده و تنظیمات پشتیبان را باز می‌کند. گزینه پشتیبان‌گیری از داده (Back Up Data) را انتخاب کنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 4

پس از اتمام آماده سازی (Preparing)، لیستی از مواردی که می‌توانید از آنها پشتیبان تهیه کنید را مشاهده خواهید کرد. همه دسته هایی را که می‌خواهید ذخیره کنید انتخاب کنید و سپس روی پشتیبان گیری (Back Up) ضربه بزنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 5

وقتی کار تمام شد روی گزینه تمام شد (Done) ضربه بزنید. اکنون به ساعت خود برگردید و دوباره به صفحه اتصال به تلفن جدید (Connect to a New Phone) بروید. این بار، روی گزینه ادامه (Continue) ضربه بزنید. همه موارد موجود در دستگاه حذف خواهد شد.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 6

پس از پایان تنظیم مجدد، ساعت دوباره راه اندازی می‌شود. اکنون می‌توانیم به تلفن هوشمند جدید شما روی بیاوریم. برنامه Galaxy Wearable را باز کنید و دستگاه خود را از لیست انتخاب کنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 7

سپس ساعت هوشمند شما را که باید در نزدیکی گوشی باشد اسکن می‌کند. ساعت خود را هنگام نمایش از لیست انتخاب کنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 8

بعد، برای اتصال به ساعت خود روی صفحه ضربه بزنید و از برنامه Wearable روی گزینه جفت کردن (Pair) ضربه بزنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 9

انیمیشن اتمام جفت شدن (Finishing Pairing) را در برنامه Wearable مشاهده خواهید کرد. بعد از اتمام کار عبارت ساعت جفت شده است (Watch Paired) را نشان خواهد داد. برای ادامه کار روی گزینه  موافق (OK) ضربه بزنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 10

مرحله بعدی اتصال پلاگین مناسب برای ساعت خاص شماست. برای ادامه، روی تأیید (OK) پیام بازشده ضربه بزنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 11

هر یک از گزینه‌های نشان داده شده در این صفحه را انتخاب کنید یا روی گزینه رد کردن (Skip) ضربه بزنید. اگر انتخاب کرده‌اید، روی گزینه بعدی (Next) ضربه بزنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 12

از شما خواسته می‌شود به سیستم حساب Samsung خود وارد شوید. برای دسترسی به نسخه پشتیبان که قبلاً ایجاد کردیم، باید این کار را انجام دهید. روی گزینه ورود به سیستم (Sign In) ضربه بزنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 13

برای وارد کردن نام کاربری و گذرواژه خود مراحل را دنبال کنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 14

اکنون برنامه از شما سوال می‌کند که آیا می‌خواهید از نسخه موجود پشتیبان تهیه کنید. گزینه بررسی برای تهیه نسخه پشتیبان (Check For Backup) را انتخاب کنید و سپس به گزینه بعدی (Next) را ضربه بزنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 15

همه مواردی را که می‌خواهید بازیابی کنید را انتخاب کنید و روی دکمه بازیابی (Restore) ضربه بزنید.

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی - 16

اکنون اطلاعات قبلی ساعت شما به تلفن جدید شما بازیابی می‌شود.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

استفاده از سوئیچ هوشمند سامسونگ جهت به روزرسانی گوشی

نحوه فعال کردن پوشه امن در گوشی های سامسونگ

روش خاموش کردن گوشی گلکسی نوت 10 یا پلاس 10
دیدگاهتان را بنویسید