نحوه حذف برنامه Samsung Daily از صفحه اصلی سامسونگ S20

اگر شما دارای یکی از گوشی های سامسونگ مدل S20 (Galaxy S20 Plus ،S20 یا S20 Ultra)هستید، احتمالاً به طور تصادفی برنامه روزانه سامسونگ (Samsung Daily) را راه اندازی کرده‌اید. در این برنامه اخبار و سایر مطالب را در مورد سامسونگ، نتفلیکس (Netflix)،Feedly  و دیگر چیزها قابل مشاهده است. اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که از این برنامه استفاده نمی‌کنید، با مطالعه این مقاله می توانید با روش حذف برنامه روزانه سامسونگ (Samsung Daily) آشنا شوید.

ابتدا باید یک قسمت خالی از صفحه اصلی را به مدت طولانی فشار دهید. همچنین می توانید دو انگشت را روی صفحه فشار دهید به سمت هم بکشید (مانند تصویر پایینی) تا منوی نمای صفحه اصلی باز شود.

پنجره برنامه روزانه سامسونگ 1

در مرحله بعدی، صفحه را از سمت چپ به راست به سمت پنجره برنامه روزانه سامسونگ (Samsung Daily) بکشید. این صفحه، در سمت چپ‌ترین صفحه از صفحه اصلی گوشی شما می‌باشد.

پنجره برنامه روزانه سامسونگ 2

گزینه مربوط به برنامه روزانه سامسونگ (Samsung Daily) را خاموش کنید. با این کار باعث حذف برنامه Samsung Daily می‌شوید. برای خارج شدن از حالت نمای کلی، روی پنجره صفحه اصلی ضربه بزنید یا دکمه برگشت را بزنید.

پنجره برنامه روزانه سامسونگ 3

با خاموش کردن برنامه روزانه سامسونگ (Samsung Daily)، شما دیگر نمی‌توانید صفحه اصلی سامسونگ گلکسی S20 را بکشید. برای افزودن پانل جانبی مشابه Google Discover، باید از برنامه دیگری مانند پرتاب‌گر نوا (Nova Launcher) یا با کمک یک پلاگین دیگر این برنامه نصب کنید.

برای فعال کردن برنامه روزانه سامسونگ (Samsung Daily) در آینده فقط کافی است تا مراحل بالا را تکرار کنید تا دوباره این برنامه فعال شود.  
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه خاموش کردن یا راه اندازی مجدد در Samsung Galaxy S20

روشن کردن حالت صفحه نمایش 120 هرتز در Galaxy S20

دسترسی سریع به اعلان ها در Samsung Galaxy S20
دیدگاهتان را بنویسید