نحوه خاموش کردن یا راه اندازی مجدد در Samsung Galaxy S20

برخلاف بسیاری از گوشی های اندرویدی دیگر، خاموش کردن یا راه اندازی مجدد Samsung Galaxy S20  به راحتی نگه داشتن دکمه کناری نیست. در اینجا چهار روش برای خاموش کردن یا راه اندازی مجدد این مدل گوشی آورده شده است.


منوی پاور را با استفاده از کلیدهای کناری و ولوم باز کنید

ساده‌ترین راه برای دستیابی به منوی پاور در سامسونگ گلکسی S20 نگه داشتن همزمان دکمه های Side  و Volume Down به مدت چند ثانیه است.

نشان دهنده کلیدهای کناری است.

پس از ظاهر شدن منوی روشن، روی دکمه خاموش کردن (Power Off) یا راه اندازی مجدد (Restart) ضربه بزنید.

نشان دهنده دکمه های خاموش و روشن، ری استارت و اورژانس است.

اگر تصمیم گرفتید Galaxy S20 خود را خاموش کنید، دکمه Side را برای چند ثانیه پایین نگه دارید تا زمانی که ببینید آرم سامسونگ روی صفحه ظاهر می شود. سپس گوشی شما در عرض یک دقیقه خاموش می‌شود.

دکمه کناری را به صورت طولای فشار دهید

همانطور که میدانید با فشار دادن و نگه داشتن دکمه کناری Galaxy S20، دستیار مجازی Bixby راه اندازی می شود، نه منوی خاموش و روشن (Power). با رفتن به بخش تنظیمات> ویژگی‌های پیشرفته> کلید کناری می‌توانید رفتار کلید کناری (Side Key) را دوباره برنامه‌ریزی کنید.

پس از ورود به فهرستSide Key ، گزینه Power Off Menu را انتخاب کنید.

انتخاب گزینه Power Off Menu

اکنون، وقتی دکمه کناری را طولانی فشار می‌دهید، گزینه خاموش کردن (Power Off) یا راه اندازی مجدد (Restart) گوشی خود را مشاهده خواهید کرد.  


از طریق صفحه سریع به گزینه های خاموش کردن یا راه اندازی مجدد درS20 دسترسی پیدا کنید

سامسونگ همچنین یک میانبر برای Power Menu از Quick Panel تلفن هوشمند ارائه می‌دهد. برای دسترسی به این میانبر، از بالای صفحه نمایش Galaxy S20 به سمت پایین بکشید تا صفحه اعلان پایین بیاید. از آنجا نماد Power را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.

انتخاب گزینه تنطیمات (چرخدنده)

اکنون منوی قدرت سامسونگ ظاهر می‌شود. برای انجام عملکرد مربوطه، روی دکمه خاموش کردن یا راه اندازی مجدد ضربه بزنید.

نشان دهنده دکمه های خاموش و روشن، ری استارت و اورژانس است.

اگر تصمیم گرفتید Galaxy S20 خود را راه اندازی مجدد کنید، دکمه Side را فشار داده و نگه دارید تا آرم سامسونگ را ببینید. کلید را رها کرده و 30 تا 60 ثانیه صبر کنید تا تلفن راه اندازی شود.


برای خاموش کردن یا راه اندازی مجدد S20 خود از Bixby استفاده کنید

ممکن است دستیار صوتی داخلی سامسونگ، Bixby را مفید نبینید. اما می‌توانید از آن برای خاموش کردن و راه اندازی مجدد Galaxy S20 خود استفاده کنید.

با راه اندازی Bixby شروع کنید. اگر عملکرد دکمه Side را با فشار طولانی مدت تغییر نداده‌اید، می‌‌توانید برای یک ثانیه کلید را نگه دارید تا ببینید که نماد Bixby در بالای صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود. اگر این اتفاق نیافتد می‌توانید از صفحه اصلی به سمت بالا بکشید تا کشوی برنامه را باز کنید. سپس برنامه Bixby را جهت راه اندازی انتخاب کنید.

در حالی که دستیار صوتی اکنون به شما گوش می‌دهد (در صورت راه اندازی برنامه ممکن است مجبور شوید روی نماد Bixby در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید) اکنون می‌توانید با گفتن جمله خاموش کردن تلفن من (Turn Off My Phone) یا گوشی من را دوباره راه اندازی کنید (Restart My Handset) از آن بخواهید گوشی شما را خاموش یا دوباره راه اندازی کند.

نشان دهنده نماد Bixby است.

دستیار صوتی Bixby سوالی را جهت تأیید فرمان شما بیان می‌کند با این مضمون که آیا می‌خواهید Galaxy S20 خود را خاموش یا راه اندازی مجدد کنید. شما می‌توانید روی دکمه مربوطه ضربه بزنید یا دوباره دکمه Bixby را بزنید تا پاسخ شما را بیان کند.

نشان دهنده سوالی جهت تأیید فرمان شما است.

تلفن هوشمند شما اکنون خاموش یا راه اندازی مجدد می‌شود. دکمه Side را پایین نگه دارید تا آرم سامسونگ برای روشن شدن دوباره ظاهر شود.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

تبدیل دکمه کناری Samsung Galaxy S20 به دکمه روشن و خاموش کردن

تغییر ترتیب دکمه نوار پیمایش Samsung Galaxy S20

دسترسی سریع به اعلان ها در Samsung Galaxy S20
3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید