اندازه گیری فشار خون با گوشی سامسونگ

قبل از اینکه به آموزش روش اندازه گیری فشار خون با گوشی سامسونگ بپردازیم باید این نکته را بیان کنیم که این قابلیت فقط در گوشی سامسونگ S9 ، S9 پلاس ، سامسونگ S10 ، S10 پلاس و نوت 9 وجود دارد. به بیان دیگر سنسور BP که وظیفه اندازه گیری فشار خون را بر عهده دارد منحصرا در این دو مدل گوشی وجود دارد.

در اینجا نحوه اندازه گیری فشار خون با استفاده از گوشی سامسونگ بیان شده است:

مرحله 1: برنامه My BP Lab 2.0 را از فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) بارگیری کرده و آن را بر روی گوشی خود نصب کنید.

مرحله 2: اکنون دستورالعمل را دنبال کرده و خود را ثبت نام کنید. این برنامه از شما اطلاعاتی مانند سن، قد، وزن، جنس، مدارک تحصیلی و عادات سیگار کشیدن یا عدم سیگار کشیدن را درخواست می‌کند. اگر برای پاسخگویی به آنها راحت نیستید می توانید از برخی سوالات عبور کنید.

اندازه گیری فشار خون با گوشی سامسونگ 1

مرحله 3: پس از انجام این کار، گوشی سامسونگ شما برای اندازه گیری فشار خون آماده است. این فرآیند شبیه دستگاه نظارت بر فشار خون است که مردم در خانه از آن استفاده می‌کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در یک موقعیت راحت بنشینید، سنسور روی پنل عقب را با انگشت اشاره بپوشانید و بگذارید تلفن فشار خون را برای چند ثانیه ثبت کند.

اندازه گیری فشار خون با گوشی سامسونگ 2

مرحله 4: این تمام کاری بود که باید انجام می‌دادید. برنامه اکنون اطلاعات را پردازش می‌کند و به شما می‌گوید میزان فشار خون شما چقدر است.

مرحله 5: علاوه بر این، این برنامه به شما این امکان را می دهد که داده‌ها را در فواصل زمانی متناوب (که می توانید از داخل برنامه یادآوری تنظیم کنید) ضبط کنید و داده‌های دیگر، مانند ساعت خواب و اطلاعات رژیم غذایی خود را گزارش دهید.

اندازه گیری فشار خون با گوشی سامسونگ 3

مرحله 6: پس از دوره سه هفته‌ای، این داده‌ها با UCSF به اشتراک گذاشته می‌شود، که از آنها برای بهبود دقت قرائت فشار خون در برنامه My BP Lab استفاده خواهد شد.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

تنظیمات صفحه کلید گوشی سامسونگ

تنظیمات صفحه نمایش گوشی سامسونگ

تنظیمات دوربین گوشی سامسونگ
3.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید