برنامه پاك کننده حافظه گوشی سامسونگ

برنامه‌های پاك کننده حافظه گوشی سامسونگ مطمئناً می‌تواند با حذف موارد موجود در حافظه پنهان و فایل‌های ناخواسته، عملکرد و سرعت دستگاه شما را افزایش دهد. کندی تلفن یک مشکل آزاردهنده برای کاربران گوشی سامسونگ است. دلایل زیادی پشت این موضوع وجود دارد. یکی از دلیل اصلی این است که دستگاه شما پس از استفاده طولانی مدت، فایل‌های غیر ضروری زیادی ایجاد کرده‌است. به غیر از این فایل‌ها، تلفن همراه سامسونگ هنگام جستجو در اینترنت، استفاده از برنامه‌های مختلف و حتی تماشای فیلم، تعداد زیادی فایل را در حافظه پنهان، گزارشات و فایل‌های temp را جمع‌آوری می‌کند.

همه این فایل‌های غیر ضروری بیشتر RAM را اشغال می‌کنند. در نتیجه، دستگاه سامسونگ شما کندتر می‌شود. در این مقاله ما 10 مورد از محبوب‌ترین برنامه‌های پاك کننده حافظه گوشی سامسونگ را جمع‌آوری و به طور مختصر توضیح داده‌ایم.  

برنامه پاك کننده حافظه گوشی سامسونگ


برنامه پاك کننده حافظه گوشی سامسونگ چیست؟

برنامه پاک کننده حافظه گوشی سامسونگ یک پاک کننده حافظه پنهان، تقویت کننده سرعت و تقویت کننده حافظه است. این برنامه می‌تواند عمر باتری موبایل سامسونگ را افزایش داده و حجم ذخیره‌سازی در RAM  را نیز افزایش دهد.

همچنین، به شما کمک می‌کند تا فایل‌ها، برنامه‌ها و فایل‌های ناخواسته را بیابید. حتی می‌توانید این اسناد را با یک ضربه حذف کنید.


کاربرد پاك کننده حافظه گوشی سامسونگ چیست؟

هنگامی که از تلفن سامسونگ به مدت طولانی استفاده می‌کنید، گاهی اوقات دستگاه شما دچار خطا می‌شود مانند اینکه صفحه لمسی به طور دقیق کار نمی‌کند، زمان زیادی برای باز کردن فایل‌ها طول می‌کشد یا دستگاه گرم می‌شود.

جدا از این موارد، دستگاه سامسونگ شما تعداد زیادی فایل بی فایده را ذخیره می‌کند که باعث کاهش عمر باتری و اشغال فضای ذخیره‌سازی دستگاه می‌شود.

با کمک یک برنامه پاک کننده در گوشی سامسونگ خود، می‌توانید به راحتی تمام فایل‌ها و موارد غیر ضروری در حافظه پنهان را حذف کنید. همچنین، این برنامه‌ها به عنوان خنک کننده RAM استفاده می‌شود.

این بدان معناست که برنامه پاک کننده گوشی سامسونگ به شما امکان می‌دهد در صورت گرم شدن دستگاه، گرما را کاهش دهید.

با این حال، برای بهبود قدرت باتری و افزایش سرعت دستگاه سامسونگ، باید از بهترین برنامه پاک کننده گوشی سامسونگ استفاده کنید.


آیا برنامه‌های پاك کننده حافظه گوشی سامسونگ کار می‌کنند؟

البته، برنامه‌های پاک کننده تلفن بر روی دستگاه سامسونگ شما به راحتی کار می‌کنند. ما برخی از برنامه‌های تمیز کننده را که روی تلفن همراه سامسونگ کار می‌کنند را آزمایش کردیم.

قبل از نصب هر گونه برنامه تمیز کننده تلفن بر روی دستگاه سامسونگ، شما باید یک برنامه خوب را با توجه به نظرات و رتبه بندی مثبت از فروشگاه پلی تشخیص و نصب کنید.

در غیر این صورت، یک برنامه تمیز کننده بد می‌تواند به تلفن سامسونگ شما آسیب برساند و هرزنامه ها با تبلیغات و تنظیمات مخفی به راحتی وارد گوشی شما شوند.


10 برنامه برتر پاك کننده حافظه گوشی سامسونگ

در این قسمت، ما قصد داریم برترین برنامه‌های تمیز کننده را برای گوشی های هوشمند سامسونگ به اشتراک بگذاریم.

بسیاری از برنامه‌های پاک کننده گوشی وجود دارد که می‌توانید آنها را از فروشگاه پلی (Play Store) دریافت کنید، اما همه آنها در تلفن هوشمند سامسونگ شما کاملاً کار نمی‌کنند.

برای یافتن بهترین برنامه پاک کننده تلفن برای سامسونگ ، باید در مورد هر یک از آنها تحقیق و آزمایش کنید.

نگران نباشید؛ ما بهترین برنامه‌های پاک کننده تلفن را برای گوشی های سامسونگ پیدا کرده‌ایم.

برنامه Files by Google و CCleaner به ترتیب در رتبه اول و دوم قرار می گیرند، زیرا میلیون ها بار دانلود شده و دارای هزاران نظر مثبت هستند.


1- پاك کننده حافظه گوشی سامسونگ با برنامه Files by Google

برنامه Files by Google یک برنامه معتبر اندروید برای پاکسازی فایل‌های ناخواسته از تلفن هوشمند سامسونگ است. این برنامه، بهترین برنامه پاک کننده گوشی سامسونگ تا اکنون است.

شما می‌توانید فایل‌های ناخواسته را با چند کلیک حذف کنید. این برنامه یک برنامه پاک کننده فایل آسان، سریع و بی خطر است.

این برنامه به شما کمک می‌کند موارد مورد نیاز برای حذف مانند فایل‌های ناخواسته، موارد تکراری، عکس‌های پشتیبان گرفته شده و برنامه‌های بلا استفاده را شناسایی کنید.

علاوه بر این، برنامه Files by Google به طور مرتب به شما اطلاع می‌دهد که فایل‌های ناخواسته یا موقت را حذف کنید تا تلفن شما بدون مشکل کار کند.

این برنامه به شما کمک می‌کند تا فضای ذخیره‌سازی خود، از جمله حافظه تلفن و کارت SD را بررسی کنید. همچنین می‌توانید داده‌ها را به راحتی به کارت SD منتقل کنید تا فضای ذخیره‌سازی تلفن همراه شما آزاد شود.

جدا از این ویژگی ها، می‌توانید اسناد را بدون داشتن اتصال به اینترنت با دیگران به اشتراک بگذارید. فایل‌ها را در فضای ابر ذخیره کنید تا فضای ذخیره‌سازی دستگاه شما آزاد شود.


2- برنامه Cache Cleaner : پاک کننده حافظه پنهان، تقویت کننده تلفن و بهینه ساز

اگر می‌خواهید یکی از بهترین برنامه‌های پاک کننده گوشی سامسونگ را برای تمیز کردن عمیق دستگاه بارگیری کنید، می‌توانید از CCleaner استفاده کنید. این یک برنامه تمیز کننده تلفن ساده و امن است.

برنامه CCleaner یکی از معروف ترین نرم افزارهای پاک کننده جهان برای کاربران کامپیوتر های شخصی و مک است. همچنین می‌توانید از آن در دستگاه‌های اندروید از جمله تلفن سامسونگ استفاده کنید.

شما برای پاک کردن گوشی فقط به یک کلیک نیاز دارد. برنامه را در تلفن سامسونگ خود باز کنید و روی دکمه پاک کردن سریع (Quick Clean) ضربه بزنید.

با استفاده از این برنامه، می‌توانید فایل‌های ناخواسته را به راحتی حذف کنید، فضای خود را بازیابی کنید و RAM  گوشی سامسونگ خود را پاک کنید.

همچنین این برنامه به شما کمک می‌کند تا سیستم خود را زیر نظر داشته باشید و به شما امکان می‌دهد با خیال راحت گوشی را بررسی کنید.

علاوه بر این، با استفاده از این برنامه، می‌توانید عملکرد و سرعت دستگاه را افزایش دهید و گوشی سامسونگ خود را از ذخیره فایل‌های بی فایده آزاد نگه دارید.

برنامه CCleaner دارای یک گزینه تجزیه و تحلیل است که برای کاربران سامسونگ بسیار موثر است.

با استفاده از این ابزار، می‌توانید به راحتی برنامه‌هایی را که بیشترین منابع شما را مصرف می‌کنند، بررسی کنید و برنامه‌هایی را که باتری شما را سریع در تلفن سامسونگ تخلیه می‌کند، تشخیص دهید. همچنین، به شما امکان می‌دهد برنامه‌های بلا استفاده را شناسایی کنید.

این برنامه دارای یک رابط کاربری بصری است که کار کردن با آن آسان است. بنابراین، اگر به بهترین برنامه پاک کننده تلفن برای گوشی های هوشمند سامسونگ نیاز دارید، می‌توانید برنامه CCleaner را نصب کنید.

برنامه CCleaner یک برنامه رایگان برای اندروید است، اما نسخه رایگان دارای تبلیغات است.


3- برنامه Phone Master – استاد تمیز کردن آشغال و خنک کننده باتری

برنامه Phone Master می‌تواند بهترین انتخاب برای حذف فایل‌های ناخواسته از گوشی های سامسونگ باشد. این برنامه دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است.

از تمیز کردن فایل‌های ناخواسته گرفته تا افزایش سرعت دستگاه‌های سامسونگ، همچنین می‌توانید از آن برای صرفه جویی در مصرف باتری و خنک کردن پردازنده مرکزی گوشی خود استفاده کنید.

همچنین دارای ابزارهای قفل برنامه (AppLocker) و مدیریت داده (Data Manager) برای کاربران سامسونگ است.

پاک کننده حافظه پنهان و پاک کننده فایل‌های ناخواسته از عملکردهای اصلی این برنامه هستند.

با مکانیزم تمیز کردن قدرتمند این برنامه، می‌توانید به راحتی هر چیزی را که باعث کند شدن سرعت گوشی سامسونگ می‌شود، تمیز کنید.

عملکرد AppLocker به شما کمک می‌کند برنامه‌ها، عکس‌ها، فیلم ها و داده‌های خصوصی را با استفاده از رمز عبور یا الگو قفل کنید. همچنین، می‌توانید اطلاعات حساس خود را با رمزگذاری آنها پنهان کنید.

قابلیت خنک کننده CPU این پاک کننده می‌تواند برنامه مقصر افزایش دمای دستگاه شما را شناسایی کند. با استفاده از این ابزار، این برنامه‌ها را می بندید تا دستگاه سامسونگ شما خنک باقی بماند.

برنامه Phone Master یک ابزار جالب دیگر نیز دارد که به عنوان ذخیره کننده باتری شناخته می‌شود.

این گزینه می‌تواند میزان مصرف باتری را تجزیه و تحلیل کند و برنامه‌هایی را که در حال استفاده از آنها نیستید اما در حال استفاده از شارژ باتری هستند شناسایی کند.

برای جلوگیری از تخلیه باتری جهت افزایش طول عمر باتری در گوشی سامسونگ، می‌توانید این برنامه‌ها را به خواب زمستانی ببرید.


4- برنامه Avast Cleanup : پاک کننده و بهینه ساز گوشی

به دلیل عملکرد تمیز کننده عمیق، ما Avast Cleanup را در لیست بهترین برنامه‌های پاک کننده گوشی سامسونگ قرار داده‌ایم.

اگر می‌خواهید بهترین برنامه پاک کننده فایل‌های ناخواسته موبایل سامسونگ را داشته باشید، می‌توانید برنامه Avast Cleanup را بارگیری کنید.

این برنامه به شما کمک می‌کند تا فایل‌های باقی‌مانده و برنامه‌های بلا استفاده را از دستگاه سامسونگ خود با یک ضربه پاک کنید.

همچنین، عملکرد تلفن همراه سامسونگ شما را بهینه می‌کند و با حذف فایل‌های ناخواسته سرعت آن را افزایش می‌دهد.

علاوه بر این، به شما امکان می‌دهد تمام اطلاعات مهم مربوط به دستگاه خود را در یک صفحه مشاهده کنید. ابزار Cleaning Adviser یک نمای کلی از تمام اسناد تلفن سامسونگ را در اختیار شما قرار می‌دهد.

با برنامه Avast Cleanup ، می‌توانید به راحتی فضای گوشی را آزاد کرده و به تلفن سامسونگ خود سرعت ببخشید.  


5- برنامه پاك کننده حافظه گوشی سامسونگ AVG Cleaner : پاک کننده آشغال، تقویت کننده حافظه و  RAM

برنامه AVG Cleaner یکی از برجسته‌ترین برنامه‌های پاک کننده تلفن همراه سامسونگ در فروشگاه Google Play  است.

برنامهAVG Cleaner ، با حذف فایل‌های حافظه پنهان، ناخواسته، کارهای اخیر فضای بیشتری را در تلفن سامسونگ به شما ارائه خواهد داد.

همچنین می‌توانید با استفاده از این برنامه پاک کننده، گوشی سامسونگ خود را بهینه کرده و عمر باتری را افزایش دهید.

این برنامه به شما امکان می‌دهد تا یک یادآوری برای تمیز کردن به موقع فایل‌های ناخواسته تنظیم کنید.

ابزار پاک کننده حافظه پنهان به شما کمک می‌کند تا فایل‌های ذخیره شده مخفی یا قابل مشاهده بی فایده را در دستگاه Samsung خود پیدا کرده و حذف کنید.  

همچنین، می‌تواند به طور خودکار داده‌های غیر ضروری، از جمله تصاویر کوچک گالری و APK های باقی‌مانده یا استفاده نشده را حذف کند.

یکی دیگر از ابزارهای جالب این برنامه ابزار AVG Cleaner Media & Files Cleaner است. با استفاده از این ابزار، به راحتی می‌توانید یک تصویر، صدا، ویدئو و سایر فایل‌های بزرگتر از 5 مگابایت را شناسایی و حذف کنید.

علاوه بر این، برنامهAVG Cleaner  دارای گزینه بهینه ساز و ذخیره کننده باتری (Battery saver and Optimizer) به همراه گزینه مدیریت حافظه و اپلیکیشن (App & Memory Manager) برای افزایش سرعت عملکرد است.


6- برنامه SD Maid : ابزار تمیز کردن سیستم  

آیا می‌خواهید بهترین برنامه پاک کننده سامسونگ را بدون تبلیغات بارگیری کنید؟ شما می‌توانید برنامه SD Maid Android  را برای گوشی سامسونگ بارگیری کنید.

برنامه SD Maid دستگاه سامسونگ شما را تمیز و مرتب می‌کند.

با این برنامه شما از پاکسازی فایل‌های اضافی گرفته تا بهینه سازی پایگاه های داده، همچنین لیست عظیمی از ویژگی‌ها، از جمله فایل اکسپلورر، پاک کننده حافظه پنهان، ابزار اجرا، نوار جستجو و بسیاری دیگر را دریافت خواهید کرد.

رابط کاربری این برنامه بسیار سریع است. یک مبتدی همچنین می‌تواند پس از نصب برنامه بر روی دستگاه سامسونگ، به راحتی با آن کار کند.

شما به راحتی می‌توانید با این برنامه هر فایل یا پوشه های بدرد نخوری را که از برنامه‌ها باقی‌مانده است را جستجو کرده و پاک کنید، در حالی که آن برنامه را هم حذف می‌کنید.

همچنین می‌تواند تصاویر، موسیقی یا اسناد تکراری را مستقل از نام یا مکان گوشی سامسونگ تشخیص دهد و سپس آنها را با یک کلیک حذف کند.


7- برنامه All-In-One Toolbox : پاک کننده، سریع‌تر و ویجت

آیا به دنبال برنامه‌ای هستید که به شما در بهبود عملکرد دستگاه سامسونگ کمک کند؟ خوب برنامه All-In-One Toolbox بهترین انتخاب برای بهینه سازی گوشی سامسونگ است.

این یک برنامه تمیز کننده تلفن چند منظوره سامسونگ است. این بدان معناست که شما همه ابزارهای افزایش عملکرد تلفن همراه Android را در یک برنامه کوچک دریافت خواهید کرد.

پس از باز کردن برنامه، وضعیت فعلی تلفن همراه خود را مشاهده خواهید کرد که باعث می‌شود دستگاه سامسونگ شما بیشتر قابل درک باشد.

ابزارهای کلیدی این برنامه شامل پاک کننده آشغال‌ها، پاک کننده تاریخچه، تقویت کننده سرعت، بهینه ساز حافظه و بهینه ساز باتری است.

جدا از این موارد، برنامه AIO Toolbox همچنین دارای یک مدیر برنامه، مدیر فایل و گزینه های راه انداز کوچک است.

ابزار پاک کننده آشغال (Junk Cleaner) ابزار اصلی برنامه است.

برای پاکسازی همه فایل‌های ناخواسته (مانند حافظه پنهان، فایل‌هایtemp ، باقی‌مانده برنامه‌ها، تصاویر بند انگشتی، پوشه‌های خالی و فرایند) از تلفن سامسونگ فقط به یک کلیک نیاز دارید.

این فرآیند به شما فضای ذخیره‌سازی بیشتری در دستگاه شما می‌دهد.

قابلیت تقویت کننده سرعت به شما کمک می‌کند تا عملکرد دستگاه را با اسکن آن فایل‌ها (فایل‌های اضافه) افزایش دهید و هر بار حدود 400 مگابایت حافظه آزاد کنید.

اگر می‌خواهید دمای فعلی دستگاه سامسونگ خود را بدانید، روی ابزار CPU Cooler کلیک کنید.

همچنین این برنامه به شما امکان می‌دهد برنامه‌های در حال اجرا تلفن همراه خود را ببینید و به طور خودکار به آنها جهت خنک شدن گوشی سامسونگ خاتمه دهید.

علاوه بر این، جعبه ابزار همه کاره نیز با بسیاری از افزونه ها از جمله قفل برنامه، تقویت کننده بازی، تنظیمات صدا و موارد دیگر سازگار است.


8- برنامه Norton Clean : حذف داده‌های ناخواسته

برنامه Norton Clean توسط Norton Labs توسعه یافته است. این شرکت محبوب ترین نرم افزار امنیتی و آنتی ویروس در بین کاربران Windows و Mac است.

در حال حاضر، می‌توانید Norton Mobile Security را برای محافظت از آنتی ویروس بارگیری کنید تا از آسیب رساندن بد افزارها به گوشی سامسونگ یا سرقت اطلاعات شما جلوگیری شود.

برنامه Norton Clean یکی از بهترین برنامه‌های پاک کننده گوشی سامسونگ است.

این برنامه با حذف فایل‌های باقی‌مانده از برنامه‌ها، بهینه سازی حافظه و تمیز کردن فایل‌های ناخواسته، به شما کمک می‌کند فضای بیشتری در تلفن هوشمند خود داشته باشید.

این برنامه علاوه بر ویژگی پاک کننده فایل‌های ناخواسته، گزینه های مدیریت برنامه‌ها (Manage Apps) را نیز دارد.

این برنامه به شما کمک می‌کند برنامه‌های بلا استفاده و ناخواسته در تلفن سامسونگ خود را شناسایی و حذف کنید.  

همچنین به شما توصیه می‌کند که برنامه‌هایی که به ندرت استفاده می‌کنید را حذف کنید.

نورتون یک برنامه سریع، ایمن و آسان برای تمیز کردن تلفن سامسونگ است. برای استفاده از این برنامه نیازی نیست که یک کاربر حرفه‌ای باشید.  


9- برنامه Nox Cleaner : تقویت کننده، بهینه ساز، پاک کننده حافظه پنهان

اگر می‌خواهید یک برنامه تمیز کننده تلفن سبک تر و سریعتر برای تلفن هوشمند سامسونگ خود بارگیری کنید، می‌توانید برنامه Nox Cleaner را بارگیری کنید.

شما با استفاده از برنامه Nox Cleaner ، می‌توانید با حذف فایل‌های ناخواسته و حافظه پنهان، به راحتی کارایی دستگاه سامسونگ خود را افزایش دهید.

جدا از تمیز کردن فایل‌های ناخواسته و پاک کننده حافظه پنهان، می‌توانید از آن به عنوان پاک کننده حافظه تلفن های سامسونگ استفاده کنید.

گزینه تمیز کردن تلفن، ابزار اصلی این برنامه است. علاوه بر این، نرم افزار Nox Cleaner دارای ویژگی های کارآمد بسیاری است که آن را از سایر برنامه‌های تمیز کننده تلفن منحصر به فرد می‌کند.

ویژگی های این برنامه عبارتند از خنک کننده پردازنده (CPU Cooler)، قفل کننده برنامه (AppLocker)، ذخیره کننده باتری (Battery Saver)، تقویت کننده بازی (Game Booster)، تقویت کننده حافظه (Memory Booster)، آنتی ویروس (Antivirus) و مسدود کننده پیام های اطلاع رسانی (Notification Blocker).

اگر دستگاه سامسونگ شما گرما تولید می‌کند یا دمای گوشی بالا می رود، ابزار CPU Cooler برنامه‌های تخلیه کننده باتری را شناسایی و می بندد تا گرما را کاهش دهد.

هرچه بیشتر از ظرفیت حافظه گوشی استفاده کنید، گوشی سامسونگ شما کندتر می‌شود. برنامه Nox Cleaner می‌تواند به راحتی حافظه را پاک کرده و موبایل سامسونگ شما را سبک تر و سریعتر کند.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این برنامه بخش مدیریت برنامه (App Manager) است.

با استفاده از این ابزار، می‌توانید برنامه‌های بی فایده را در تلفن سامسونگ خود مدیریت و حذف (Uninstall) کنید تا فضای بیشتری برای بهبود عملکرد دستگاه داشته باشید.  

ابزار ذخیره کننده باتری (Battery Saver) به شما کمک می‌کند تا میزان مصرف باتری را تجزیه و تحلیل کنید و برنامه‌های خالی کننده باتری را به صورت خودکار متوقف کنید.

علاوه بر اینها این برنامه دارای یک سیستم آنتی ویروس قوی و موثر است.

این دستگاه دارای اسکن کننده ویروس، حذف کننده ویروس و محافظت از ویروس است تا اطلاعات شما از هرگونه تهدید امنیتی احتمالی یا سیاست حفظ حریم خصوصی در امان بماند.

با این حال، برنامه Nox Cleaner یک محصول پولی است، اما می‌توانید از آن برای تلفن های سامسونگ به صورت رایگان استفاده کنید.


10- برنامه Phone Cleaner : پاک کننده حافظه پنهان، تقویت کننده اندروید

برنامه Phone Cleaner یک برنامه پاک کننده حافظه موبایل سامسونگ، تقویت کننده سرعت و تقویت کننده حافظه است.

این برنامه یکی از موثرترین و قوی ترین پاک کننده های فایل‌های ناخواسته در فروشگاه Google Play است.

این برنامه می‌تواند برنامه‌ها و موارد باقی‌مانده در حافظه گوشی را حذف کند، حافظه پنهان را پاک کند و فضای ذخیره‌سازی را در دستگاه سامسونگ شما آزاد کند.

با استفاده از این برنامه، شما قدرت فوق العاده ای برای بهبود عملکرد دستگاه سامسونگ خود دریافت می‌کنید.

این برنامه دارای گزینه های زیادی برای تمیز کردن دستگاه‌های سامسونگ مانند پاک کننده حافظه پنهان، پاک کننده فایل‌های ناخواسته، پاک کننده اعلانات ناخواسته، پاک کننده RAM و پاک کننده فایل‌های باقی‌مانده از برنامه‌ها است. 

همچنین، برای بهینه سازی دستگاه‌های سامسونگ، یک تقویت کننده سرعت، خنک کننده پردازنده و صرفه جویی کننده در باتری دریافت خواهید کرد.

پس از باز کردن برنامه، می‌توانید وضعیت استفاده از RAM و ROM گوشی سامسونگ خود را مشاهده کرده و چهار ابزار اصلی را دریافت کنید.

ابزار Junk Cleaner به شما امکان می‌دهد فایل‌های بی فایده را شناسایی کرده و آنها را از تلفن سامسونگ خود حذف کنید.

برای تمیز کردن گوشی سامسونگ، فقط به یک کلیک نیاز دارید و سپس این فرآیند به طور خودکار شروع می‌شود.

این برنامه در مدت زمان کوتاهی همه فایل‌های ناخواسته مخفی را در تلفن سامسونگ شما شناسایی کرده و آنها را فوراً پاک می‌کند.

استفاده بیش از حد از حافظه، گوشی سامسونگ شما را سنگین کرده و سرعت آن را کاهش می‌دهد.

با این حال، تقویت کننده حافظه (Memory Booster) به شما کمک می‌کند تا فضای حافظه را آزاد کرده و گوشی سامسونگ خود را سبک‌تر و سریع‌تر کنید.

ابزار صرفه‌جویی در باتری (Battery saver) برنامه‌های تخلیه کننده ظرفیت باتری را حذف می‌کند تا در مصرف باتری گوشی شما صرفه جویی شود.

هنگامی که باتری گوشی سامسونگ شما کم می‌شود، برنامه Cleaner Phone به شما یادآوری می‌کند که با پاک کردن برنامه‌ها، در مصرف باتری صرفه جویی کنید. با استفاده از این ابزار می‌توانید باتری گوشی سامسونگ خود را با یک کلیک ذخیره کنید.

خنک کننده CPU به شما امکان می‌دهد دمای CPU تلفن سامسونگ خود را با یک کلیک کاهش دهید.


کلام پایانی

در این مقاله ما 10 برنامه برتر پاک کننده گوشی سامسونگ را لیست کرده‌ایم. می‌توانید از هر یک از آنها استفاده کنید. همچنین، لیست گسترده‌ای از برنامه‌های پاک کننده تلفن برای سامسونگ را به صورت آنلاین در گوگل پلی پیدا خواهید کرد. به یاد داشته باشید که همه برنامه‌ها به طور دقیق در دستگاه سامسونگ شما کار نمی‌کنند. اکثر آنها بی فایده هستند. اکثرآنها از RAM و باتری گوشی شما بدون داشتن هیچ گونه سودی استفاده می‌کنند.

همچنین برخی از آنها فایل‌های مهم را حذف می‌کنند که می‌تواند به عملکرد دستگاه شما آسیب برساند. بنابراین، هنگام نصب برنامه تمیز کننده تلفن بر روی گوشی سامسونگ باید مراقب باشید.

با این حال، گوشی های فعلی سامسونگ برنامه تمیز کننده تلفن پیش فرض خود را دارند. توصیه می‌کنیم در درجه اول از آن استفاده کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

برنامه روت کردن گوشی سامسونگ

بازیابی شماره های پاک شده گوشی سامسونگ

نحوه تغییر فونت گوشی سامسونگ
دیدگاهتان را بنویسید