چگونه بفهمیم چه کسی در اینستاگرام فالو بک نداده است

هیچ چیز ناراحت کننده تر از این نیست که کسی را در اینستاگرام دنبال کنید و بعد متوجه شوید که او شما را دنبال نمی‌کند. با این حال، همه ما کنجکاو هستیم که یاد بگیریم چگونه بفهمیم چه کسی ما را در اینستاگرام دنبال نمی‌کند یا به بیان دیگر فالو بک نکرده است. با ما در این مقاله همراه شوید تا روش فهمیدن اینکه چه کسی در اینستاگرام فالو بک نداده را فرا بگیرید.

این موضوع که بدانید چه کسی یا کسانی  شما را دنبال نمی‌کنند یا به اصطلاح فالو بک نداده‌اند واقعاً بسیار مفید است. زیرا اگر آن شخص محتوای شما را نمی‌بیند، چرا باید شما بخشی از لیست دنبال کنندگان آن شخص باشید؟

دو راه برای شما وجود دارد که بدانید چه کسی شما را در اینستاگرام دنبال نمی‌کند. اولین مورد را می‌توان در خود اپلیکیشن اینستاگرام انجام داد. دومین راه هم استفاده از یک برنامه در کامپیوتر است.


روش اول: فهمیدن اینکه چه کسی فالو بک نداده با اپلیکیشن اینستاگرام

در واقع اینکه بخواهید بفهمید که چه کسی یا کسانی در اینستاگرام فالو بک نداده‌اند بسیار آسان است. برای انجام این کار مراحل زیر را انجام دهید:

1- برنامه را باز کنید و روی نماد پروفایل ضربه بزنید. 

چه کسی در اینستاگرام فالو بک نداده - 1

2- در مرحله بعد، روی گزینه دنبال‌شوندگان (Following) ضربه بزنید.

چه کسی در اینستاگرام فالو بک نداده - 2

3- سپس، روی حساب کاربری کسی که گمان می‌کنید شما را دنبال نمی‌کند یا فالو بک نداده است ضربه بزنید. 

چه کسی در اینستاگرام فالو بک نداده - 3

4- مجدداً روی دکمه دنبال‌شوندگان (Following) ضربه بزنید، اما این بار در صفحه پروفایل کاربر مورد نظرتان باید این کار را بکنید.

چه کسی در اینستاگرام فالو بک نداده - 4

5- نام شما باید در بالای لیست باشد و به شما نشان دهد که کاربر شما را دنبال می‌کند. اگر نام کاربری شما در بالای لیست دنبال‌شوندگان نباشد، به این معنی است که این کاربر شما را دنبال نمی‌کند.

چه کسی در اینستاگرام فالو بک نداده - 5

مشکل این روش این است که فقط در مورد افرادی که با آنها به مشکل برخوردید یا در شرایطی که لیست دنبال‌کنندگان شما کوتاه باشد قابل اجرا است. اگر فهرستی جامع از کسانی که شما را دنبال نمی‌کنند یا فالو بک نداده‌اند می‌خواهید، راه دوم را امتحان کنید.


روش دوم: فهمیدن اینکه چه کسی فالوبک نداده از طریق برنامه IG:dm

این برنامه برای ارسال و دریافت پیام از بخش پیام‌های مستقیم اینستاگرام در کامپیوتر درست شده است، اما در عین حال هم دارای ویژگی است که به شما اطلاع می‌دهد که چه کسی یا کسانی در اینستاگرام فالو بک نداده‌اند.

برای انجام این کار، ابتدا این برنامه را دانلود کنید و سپس در کامپیوتر خود نصب کنید. در مرحله بعد، وارد حساب اینستاگرام خود در برنامه شوید.

پس از انجام این کار، ماوس خود را روی عکس تصویر پروفایل خود ببرید.

چه کسی در اینستاگرام فالو بک نداده - 6

روی گزینه کاربرانی که فالو بک نداده‌اند (Users not follow back) کلیک کنید.

چه کسی در اینستاگرام فالو بک نداده - 7

سپس برنامهIG:dm  لیست کاملی را به شما نشان می‌دهد و به شما اطلاع می‌دهد چه کسی شما را در اینستاگرام دنبال نمی‌کند. در این مرحله و از لیست نشان داده شده شما فقط باید روی گزینه لغو دنبال کردن (Unfollow) ضربه بزنید تا دنبال کردن آنها نیز متوقف شود.

چه کسی در اینستاگرام فالو بک نداده - 8
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

چگونه بفهمیم که چند نفر پست اینستاگرام ما را ذخیره کرده‌اند

مخفی کردن اکانت اینستاگرام از کسانی که شماره تلفن ما را دارند

مدیریت بخش کامنت پست های اینستاگرام
دیدگاهتان را بنویسید