نحوه ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک

اگر شما یک بازاریاب رسانه‌های اجتماعی، صاحب کسب‌وکارهای کوچک هستید، یا فقط به اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی علاقه دارید، متصل کردن دو شبکه اینستاگرام و فیسبوک کار منطقی خواهد بود. شما می‌توانید محتوا را در هر دو به اشتراک بگذارید و از قدرت محتوای بصری نهایت استفاده را ببرید. حتی می‌توانید از طریق فیسبوک وارد اینستاگرام شوید تا در ثانیه‌های ارزشمند خود صرفه‌جویی کنید. معمولاً، من تمام تلاشم را می‌کنم که شبکه‌ها را جدا نگه دارم و داده‌های زیادی را بین آنها به اشتراک نگذارم. اما وقتی صحبت از بازاریابی می‌شود، این موضوع تغییر می‌کند. همه چیز در مورد کارایی و دستیابی به وسیع‌ترین دسترسی با کمترین تلاش است. متصل شدن اینستاگرام به فیسبوک رسیدن به این هدف را آسان‌تر می‌کند. شما می‌توانید به راحتی و فقط با یک کلیک در هر دو پلتفرم یک محتوا را به اشتراک بگذارید، بنابراین انجام این کار کاملا منطقی است. با ما در این مقاله همراه شوید تا نحوه ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک را یاد بگیرید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 1


اینستاگرام را به فیسبوک متصل کنید

اگر یک صفحه فیسبوک و یک حساب اینستاگرام دارید، پیوند دادن این دو آسان است. سپس می‌توانید بدون از دست دادن قالب‌بندی یا تأثیر آن، محتوا را بین دو شبکه به اشتراک بگذارید.

1- برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید.

2- وارد اکانت خود بشوید، پروفایل خود را انتخاب کنید و سپس منوی تنظیمات (Setting) را انتخاب کنید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 2

3- گزینه حساب (Account) را انتخاب کنید و سپس روی گزینه اشتراک‌گذاری با سایر برنامه‌ها (Sharing to Other Apps) ضربه بزنید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 3

4- فیسبوک را انتخاب کنید و اگر با تلفن خود وارد حسابتان نشده‌اید، با جزئیات حساب فیسبوک خود وارد شوید. در صورت درخواست به برنامه مجوز بدهید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 4

5- سپس از شما خواسته می‌شود تا مرکز حساب‌های خود را راه اندازی کنید. حساب فیسبوک خود را انتخاب کنید یا روی گزینه تو نیستی؟ (Not you?) ضربه بزنید. برای تغییر حساب، سپس گزینه ادامه دهید (Continue) را انتخاب کنید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 5

6- محل اشتراک‌گذاری در فیسبوک را انتخاب کنید. برای پایان راه‌اندازی مرکز حساب، روی گزینه ادامه دهید (Continue) ضربه بزنید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 6

7- گزینه شروع به اشتراک‌گذاری در فیسبوک (Start Sharing to Facebook) را انتخاب کنید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 7

به مرکز حساب‌ها برگردید. مطمئن شوید که گزینه اشتراک‌گذاری با فیسبوک (Share with Facebook) برای استوری‌ها و پست‌ها و ورود به سیستم با حساب‌ها (Logging in with accounts) در هر دو فعال هستند.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 8

در ادامه فیسبوک از شما می‌پرسد که چه کسی پست‌های شما را خواهد دید، شما می‌توانید یکی از گزینه‌های دوستان (Friends)، همه (Everyone) یا هیچ کس (Nobody) را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حساب‌ها برای بازاریابی استفاده کنید، باید همه را انتخاب کنید. اگر فقط در حال آزمایش هستید، آن را برای دوستان نگه دارید. همیشه می‌توانید بعداً این مجوزها را تغییر دهید.

ممکن است از شما سوال شود که دوست دارید محتواها را کجا به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، جدول زمانی (Timeline)، صفحه کسب و کار (business page)، یا هر جای دیگر (elsewhere). اگر در حال بازاریابی هستید، صفحه تجاری (business page) را انتخاب کنید.

اگر متوجه شدید که این کار برای شما خوب نیست و نیازهای شما را برآورده نمی‌کند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به منوی مرکز حساب‌ها (Accounts Center) در اینستاگرام بازگردید. فیسبوک را انتخاب کرده و گزینه از مرکز حساب‌ها حذف کنید (Remove from Accounts Center) را انتخاب کنید.


ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک

برای ورود به حساب اینستاگرام از طریق حساب فیسبوک فقط کافیست برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید و گزینه ورود با فیسبوک (Log In With Facebook) را انتخاب کنید. اگر قبلاً وارد فیسبوک شده‌اید، به‌طور خودکار وارد اینستاگرام می‌شوید. اگر اینطور نیستید، وقتی از شما خواسته شد، نام کاربری و رمز عبور خودتان را وارد کنید و دکمه آبی ورود را انتخاب کنید.

اگر در حال راه اندازی یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام هستید، می‌توانید همین کار را انجام دهید. اینستاگرام را نصب کنید و مانند بالا گزینه Log In With Facebook را انتخاب کنید. سپس یک حساب کاربری ایجاد می‌کند و آن را به فیسبوک شما متصل می‌کند. تنها مشکل این کار این است که به شما یک نام کاربری و رمز عبور تصادفی می دهد مگر اینکه آن را ویرایش کنید.

برای ویرایش جزئیات ورود پیش فرض اینستاگرام، این مراحل را انجام دهید:

1- با استفاده از دکمه لاگین فیسبوک وارد اینستاگرام شوید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 9

2- نماد پروفایل خود را در پایین سمت راست انتخاب کرده و گزینه ویرایش پروفایل (Edit Profile) را انتخاب کنید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 10

3- نام کاربری خود را انتخاب کنید و آن را به چیزی شخصی‌تر تغییر دهید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 11

4- به صفحه پروفایل خود برگردید، روی نماد سه خط افقی در بالا سمت راست ضربه بزنید و سپس گزینه تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 12

5- روی گزینه حساب (Account) ضربه بزنید. سپس گزینه اطلاعات شخصی (Personal Information) را انتخاب کنید. آدرس ایمیل را بررسی کنید تا مطمئن شوید که درست است. برای ویرایش روی آن ضربه بزنید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 13

6- به منوی تنظیمات برگردید و گزینه امنیت (Security) را انتخاب کنید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 14

7- گزینه رمز عبور (Password) را از لیست برای بازنشانی یا ریست کردن انتخاب کنید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 15

باید اعلانی را ببینید که چیزی شبیه به این متن را به شما بگویید، ما یک ایمیل همراه لینکی برای بازنشانی رمز عبور شما ارسال کردیم (We sent an email to address with a link to reset your password). آن آدرس ایمیل همانی خواهد بود که در حساب خودتان قبلا وارد کرده‌اید. به همین دلیل است که می‌گویم ایمیل را در مرحله 4 بررسی کنید، زیرا برای دریافت لینک بازنشانی رمز عبور باید به آن دسترسی داشته باشید. ایمیل خود را بررسی کنید، لینک را دنبال کنید و یک رمز عبور منحصر به فرد برای حساب خود تعیین کنید. اکنون حساب اینستاگرام شما تماما متعلق به شماست.

در صورت تمایل می‌توانید این تغییرات را از طریق وب انجام دهید. از این لینک می‌توانید هم برای ویرایش پروفایل اینستاگرام خود و هم برای درخواست بازنشانی رمز عبور خود استفاده کنید.

شما همچنان می‌توانید از طریق فیسبوک وارد اکانت اینستاگرام شوید، اما اکنون حساب خود را طوری تنظیم کرده‌اید که به طور مستقل نیز به آن دسترسی داشته باشید. اکنون می‌توانید تصویر پروفایل خود را تغییر دهید، بیوگرافی را به آن اضافه کنید و حساب اینستاگرام خود را به دلخواه تغییر دهید و این کارها روی روش ورود تأثیری نخواهد داشت.


نحوه لغو لینک شدن اکانت اینستاگرام

بنابراین، شما دو حساب خود را به هم مرتبط کرده‌اید که به این معنی است که می‌توانید محتوای خود را به صورت متقاطع ارسال کنید. اما، وقتی دیگر نمی‌خواهید این دو به هم متصل باشند، چه کاری باید بکنید.

چه در حال غیرفعال کردن اکانت فیسبوک خود باشید و چه فقط بخواهید این دو سرویس را از هم جدا کنید، بدون از دست دادن تمام پست‌های خود می‌توانید این کار را انجام دهید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که همان مراحل بالا را دنبال کنید، سپس بخش مرکز حساب (Account Center) را باز کنید. از آنجا، روی گزینه حساب متصل شده، ضربه بزنید و سپس گزینه حذف از مرکز حساب‌ها (Remove from Accounts Center) را در زیر گزینه حساب و پروفایل‌ها (Account & Profiles) را انتخاب کنید. پروفایل فیسبوک شما همچنان اطلاعات اینستاگرام شما را تا زمانی که آن را حذف نکنید نگه می‌دارد و باید تمام پست های اینستاگرام خود را از فیسبوک حذف کنید.

ورود به اینستاگرام از طریق فیسبوک - 16
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

استوری کردن پست های دیگران در اینستاگرام

نحوه فعال کردن احراز هویت دو مرحله‌ای در اینستاگرام

نحوه تغییر رمز عبور اینستاگرام یا تنظیم مجدد آن
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید