نحوه آپدیت اینستاگرام از گوگل پلی

آپدیت اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که اولا به آخرین ویژگی‌های منتشر شده دسترسی پیدا کنید و ثانیا دیگر از اشکالات موجود در ورژن‌های قبلی خبری نخواهد بود. شما می‌توانید اپلیکیشن اینستاگرام خود را در گوشی اندروید با رفتن به فروشگاه گوگل پلی دستگاه خود و دسترسی به لیست برنامه‌ها آن را آپدیت کنید. همچنین اگر از گوشی با سیستم عامل iOS استفاده می‌کنید می‌توانید به صفحه به‌روزرسانی آن بروید و با فشار دادن دکمه به‌روزرسانی (Update) برنامه اینستاگرام را به‌روزرسانی کنید. همچنین شما می‌توانید بخش فید اینستاگرام خود را با کشیدن انگشت به سمت پایین در صفحه اصلی به روز کنید. تمامی پست‌های جدید بارگذاری و نمایش داده می‌شوند. باید به این نکته توجه داشته باشید که هنگامی که یک برنامه را به روز می‌کنید، دیگر نمی‌توانید به نسخه قبلی آن برگردید. در ادامه ما نحوه آپدیت اینستاگرام را برای گوشی‌های اندروید و iOS آموزش خواهیم داد.


نحوه آپدیت اینستاگرام در گوشی اندروید

ابتدا برنامه فروشگاه پلی (Play Store) را در گوشی خودتان باز کنید.

آپدیت اینستاگرام - 1

بر روی نماد سه خط افقی ضربه بزنید. این دکمه در گوشه سمت چپ بالا قرار دارد و منوی گزینه‌ها را باز می‌کند.

آپدیت اینستاگرام - 2

گزینه برنامه‌ها و بازی‌های من (My apps & games) را انتخاب کنید. با این کار لیستی از برنامه‌های نصب شده بر روی دستگاه خود را مشاهده خواهید کرد.

آپدیت اینستاگرام - 3

در این بخش برنامه‌های نصب شده بر اساس حروف الفبا فهرست شده‌اند. سپس باید بر روی عنوان اینستاگرام ضربه بزنید.

آپدیت اینستاگرام - 4

روی گزینه به‌روزرسانی یا آپدیت (Update) ضربه بزنید. این گزینه در نزدیکی بالای صفحه فروشگاه ظاهر می‌شود، جایی که گزینه Open معمولاً ظاهر می‌شود. در سمت راست گزینه آپدیت هم گزینه حذف نصب (Uninstall) در صورت موجود بودن به‌روزرسانی وجود دارد.

آپدیت اینستاگرام - 5


نحوه آپدیت اینستاگرام در گوشی iOS

برنامه فروشگاه اپ (App Store) را در گوشی خودتان باز کنید.

آپدیت اینستاگرام - 6

روی گزینه به‌روزرسانی‌ها (Updates) ضربه بزنید. این دکمه در گوشه سمت راست پایین صفحه قرار دارد و در صورت وجود به‌روزرسانی‌هایی، با یک اعلان قرمز به شما اعلام می‌کند.

آپدیت اینستاگرام - 7

روی گزینه آپدیت در کنار نماد اینستاگرام ضربه بزنید. آپدیت اینستاگرام به صورت خودکار دانلود و نصب می‌شود.

اگر برنامه اینستاگرام در این صفحه نمایش داده نمی‌شود، ممکن است فایل به‌روزرسانی برای برنامه موجود نباشد. برای بازخوانی و بررسی به‌روزرسانی‌های جدید، می‌توانید صفحه به‌روزرسانی‌ها را به پایین بکشید تا رفرش شود.

آپدیت اینستاگرام - 8


تازه کردن فید شما در اپلیکیشن اینستاگرام

اینستاگرام را باز کنید.

آپدیت اینستاگرام - 9

روی نماد صفحه اصلی ضربه بزنید. این دکمه در گوشه پایین سمت چپ قرار دارد و شما را به فید اینستاگرام خود می‌برد. بخش فید اینستاگرام جای است که پست‌های جدید مربوط به افرادی که شما آنها را دنبال می‌کنید را نشان می‌دهد.

آپدیت اینستاگرام - 10

انگشت خود را روی صفحه به سمت پایین بکشید. نماد تازه سازی ظاهر می‌شود و شروع به چرخش می‌کند. پس از یک لحظه، به‌روزرسانی کامل می‌شود و عکس‌های جدید ارسال شده توسط کسانی که دنبال می‌کنید ظاهر می‌شوند.

آپدیت اینستاگرام - 11
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

ریچ و ایمپرشن در اینستاگرام

نحوه ایجاد چندین حساب اینستاگرام و جابجایی بین آنها

آموزش برچسب گذاری در اینستاگرام
3.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید