نحوه اضافه کردن موسیقی به وضعیت واتساپ

واتساپ به شما این امکان را می‌دهد تا وضعیتی مشابه استوری‌ها را در فیس بوک و اینستاگرام آپلود کنید. با این حال، در حال حاضر، هیچ ویژگی داخلی برای افزودن موسیقی به عکس‌ها و ویدیوهای شما وجود ندارد. بنابراین، ما در اینجا با یک راهنمای سریع در مورد نحوه اضافه کردن موسیقی به وضعیت واتساپ در گوشی اندروید و آیفون این مشکل را بر طرف کرده‌ایم.


روش اضافه کردن موسیقی به وضعیت واتساپ

با استفاده از ابزارهای ویرایش ویدیو موجود در سطح وب، می‌توانید به راحتی موسیقی و آهنگ‌های MP3 را به ویدیوها و عکس‌های وضعیت واتساپ اضافه کنید. در اینجا، ما از ویرایشگر ویدیوی InShot استفاده خواهیم کرد که همه ویژگی‌های لازم را دارد و برای گوشی اندروید و iOS در دسترس است.

1 – برای شروع، اپلیکیشن InShot Video Editor را از طریق لینک‌های زیر دانلود و بر روی گوشی اندروید یا آیفون خود نصب کنید.

اپلیکیشن InShot برای اندروید ، اپلیکیشن InShot برای iOS

2 – برنامه را باز کنید، اجازه ذخیره‌سازی را به آن بدهید.

3 – روی گزینه ویدئو (Video) کلیک کنید و کلیپی را که می‌خواهید در واتساپ پست کنید انتخاب کنید. اگر می‌خواهید عکس‌های همراه با موسیقی پست کنید، از گزینه عکس (Photo) برای وارد کردن تصاویر از گالری استفاده کنید.

4 – اکنون ابزار موسیقی (Music) را انتخاب کرده و روی گزینه اضافه کردن آهنگ (Add Track) کلیک کنید.

اضافه کردن موسیقی به وضعیت واتساپ 1

5 – اکنون می‌خواهید موسیقی را از کتابخانه ویژه خود انتخاب کنید یا فایل‌های موسیقی MP3 دانلود شده را از حافظه گوشی خود وارد کنید. حتی می‌خواهید صدا را از ویدیوهای دیگر گوشی خود استخراج کنید.

6 – هنگامی که موسیقی را انتخاب کردید، آن را مطابق میل خود کوتاه کنید و در صورت لزوم افکت‌های محو یا حذف به آن اضافه کنید. توصیه می‌شود صدای اصلی ویدیو را بی صدا کنید.

اضافه کردن موسیقی به وضعیت واتساپ 2

7 – شما می‌توانید ویدیو را با استیکرها، فیلترها و جلوه‌های درون خود ‌برنامه بهبود ببخشید تا جذاب‌تر شوند.

8 – پس از اتمام کار روی گزینه ذخیره (Save) در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید، کیفیت ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا رندر کامل شود.

اضافه کردن موسیقی به وضعیت واتساپ 3

پس از پردازش ویدیو، می‌توانید از گزینه WhatsApp برای اشتراک‌گذاری مستقیم آن در وضعیت حساب کاربری واتساپ خود استفاده کنید.

همان طور که مشاهده کردید شما با اپلیکیشن InShot و اپلیکیشن‌ها‌ی مشابه می‌توانید به راحتی کار اضافه کردن موسیقی به وضعیت واتساپ را انجام بدهید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

چهار روش برای ذخیره وضعیت واتساپ

نحوه نصب و استفاده از واتساپ بیزینس

نحوه پاک کردن حساب کاربری واتساپ
دیدگاهتان را بنویسید