نحوه دانلود و اضافه کردن استیکر به اپلیکیشن واتساپ

واتساپ یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان موبایلی در سرتاسر جهان است. این برنامه به کاربران خود اجازه می‌دهد تا پیامک، پیام‌های صوتی، ویدئویی، استیکر، انواع گیفت (GIF) و شکلک را با سایر افراد یا گروه‌ها به اشتراک بگذارند. با این حال، این برنامه همچنان ویژگی‌های جدید و مفیدی را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد. یکی از آنها استیکرهای متحرک است که برای استفاده کاربران خود در سراسر جهان منتشر کرده است. حال، اگر نمی‌دانید چگونه استیکرها را در واتساپ دانلود و به آن اضافه کنید، می‌توانید این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید و با روش دانلود و اضافه کردن استیکر به واتساپ آشنا شوید.

نحوه دانلود و اضافه کردن استیکر به اپلیکیشن واتساپ


نحوه دانلود و اضافه کردن استیکر های واتساپ در گوشی اندروید

اگر کاربر سیستم عامل اندروید هستید، می‌توانید جهت دانلود ، اضافه و استفاده کردن از  استیکر‌های واتساپ مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: ابتدا WhatsApp را در دستگاه اندرویدی خود باز کنید.

مرحله 2: سپس روی یک چت فردی یا گروهی ضربه بزنید.

مرحله 3: برای افزودن استیکر، ابتدا بر روی علامت ایموجی که در گوشه پایین سمت راست چت مورد نظر قرار دارد ضربه بزنید. سپس به بخش استیکرها بروید و بر روی علامت بعلاوه ضربه بزنید (Emoji> Stickers> Add plus (+)). با این کار قسمت Sticker pack باز می‌شود.

مرحله 4: در این مرحله بر روی گزینه دانلود کنار بسته استیکر مورد نظرتان ضربه بزنید.

مرحله 5: پس از اتمام دانلود، یک علامت سبز رنگ ظاهر می‌شود و روی برگشت ضربه بزنید.

با این کار به بخش استیکر بر می‌گردید و می‌توانید بسته جدید را در کنار استیکرهایی که اخیراً استفاده شده‌اند ببینید. بر روی هر یک از استیکرها که ضربه بزنید، به طور خودکار برای شخص مورد نظر در پنجره چت ارسال می‌شود.


چگونه استیکرهای واتس اپ را در گوشی آیفون دانلود کنیم

کاربران گوشی آیفون می‌توانند جهت دانلود ، اضافه کردن و استفاده از استیکر‌ها در واتساپ مراحل زیر را دنبال کنند.

  1. ابتدا برنامه WhatsApp را در گوشی آیفون خود باز کنید.
  2. سپس یک چت فردی یا گروهی را باز کنید.
  3. برای افزودن بسته‌های استیکر، باید روی نماد اضافه کردن (Add) و بعد استیکرها (Stickers) ضربه بزنید.
  4. روی نماد دانلود در کنار بسته استیکری که می‌خواهید دانلود کنید ضربه بزنید.

توجه: پس از دانلود بسته مورد نظر، فلش رو به پایین روی تیک پوشانده می‌شود.

سپس مانند گوشی اندروید، باید به بخش استیکر برگردید. سپس می‌توانید بسته جدید را در کنار استیکرهایی که اخیراً استفاده شده‌اند، مشاهده کنید.

اگر می‌خواهید استیکرهایی که اخیراً استفاده کرده‌اید را مشاهده کنید، روی نماد ساعت (Recents) ضربه بزنید.

کاربران گوشی‌های اندرویدی می‌توانند استیکرها را به عنوان موارد دلخواه اضافه کنند. برای این کار فقط کافی است در چت فردی یا گروهی خود به آرامی روی استیکر مورد نظر ضربه بزنید. از گزینه‌های نشان داده شده روی گزینه اضافه کردن به علاقه‌مندی‌ها (Add to Favorites) ضربه بزنید. همچنین می‌توانید به مسیر Emoji > Stickers بروید. روی استیکر مورد نظر ضربه بزنید و نگه دارید، از گزینه‌های ارائه شده روی Add to Favorites ضربه بزنید.

کاربران گوشی آیفون باید روی استیکر در چت فردی یا گروهی خود ضربه بزنند و سپس گزینه افزودن به موارد دلخواه (Add to Favorites) را انتخاب کنند. همچنین می‌توانید روی نماد Stickers ضربه بزنید و استیکر را نگه دارید، سپس روی Add to Favorites ضربه بزنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

روش انتقال استیکر واتساپ به گوشی جدید

غیر فعال کردن تیک آبی در واتساپ

رفع مشکل کار نکردن پیام های صوتی در واتساپ
دیدگاهتان را بنویسید