قوانین و شرایط استفاده از مطالب منتشر شده در سایت Tech-Com.ir

کیفیت و صحت مطالب منتشر شده

مطالب منتشر شده در این سایت همواره با دقت بسیار بالا و پس از تحقیق، مطالعه و بررسی‌های فراوان به مرحله تهیه، تنظیم و انتشار می‌رسند. اما با وجود تمام این کارها و با توجه به روند رو به رشد علم و فن‌آوری و به روز شدن تمامی تجهیزات الکترونیکی موجود در جهان این امکان وجود دارد که برخی از مطالب منتشر شده بعد از مدتی قدیمی و از رده خارج شوند. به همین خاطر احتمال اینکه در برخی از مطالب منتشر شده خطاهای غیر عمد وجود داشته باشد، وجود دارد.  


بهره‌برداری از مطالب سایت

هرگونه کپی و استفاده از مطالب منتشر شده در این سایت به صورت جزئی برای کاربردهای شخصی و تکثیر به صورت کاغذی آن هم محدود با ذکر منبع مجاز است. اما هر گونه کپی برداری از مطالب این سایت جهت استفاده‌های غیر شخصی یا آنلاین علاوه بر ذکر منبع صرفا با درج لینک مستقیم بلامانع می‌باشد. تخطی از این شرایط از لحاظ اخلاقی مذموم و حق پیگیری قانونی برای این سایت محفوظ خواهد بود.


سلب مسئولیت

مسئولیت استفاده از تمامی مطالب منتشر شده در سایت Tech-Com.ir یا هر گونه اقدام و تصمیم‌گیری بر مبنای آن‌ها بر عهده کاربر خواهد بود. در صورتیکه با بهره‌گیری و استفاده از مطالب این سایت ضرر و زیانی متوجه کاربر شود، سایت Tech-com.ir هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. توصیه ما به شما کاربران عزیز این است که همیشه قبل از هر گونه اقدامی در رابطه با تجهیزات الکترونیکی (اداوت کامپیوتری، لپ‌تاپ، تبلت، گوشی موبایل و غیره) ضمن مطالعه و کسب اطلاعات لازم و دقیق، از متخصصین آن حوزه مشاوره کسب کنید تا زیانی متوجه شما نشود.


حق ویرایش و به‌روزرسانی شرایط و قوانین بیان شده در هر زمانی برای این سایت محفوظ است. (آخرین ویرایش: 1401/01/02)