نحوه تغییر فونت گوشی سامسونگ

از فونت موجود در گوشی سامسونگ خود متنفر هستید. خبر خوب این است که شما به راحتی می‌توانید آن را  هر زمان که دوست دارید، تغییر دهید. باید بدانید که خود سامسونگ بسته‌های فونت را برای بارگیری کاربران در دسترس قرار داده‌اند. با ما در این مقاله همراه شوید تا با نحوه تغییر فونت گوشی سامسونگ آشنا شوید.


نحوه تغییر فونت گوشی سامسونگ

اگر فقط به دنبال تغییر اندازه فونت هستید، فقط کافی است که مراحل زیر را دنبال کنید. بخش اعلان را پایین بکشید و روی نماد چرخدنده ضربه بزنید.

تغییر فونت گوشی سامسونگ 1

وارد بخش صفحه نمایش (Display) شوید و سپس روی گزینه تنظیم فونت و بزرگنمایی صفحه (Font and Screen Zoom) ضربه بزنید.

تغییر فونت گوشی سامسونگ 2

در این منو، می‌توانید گزینه‌های بزرگنمایی صفحه و اندازه فونت را تغییر دهید. اما اگر به پایین بروید، بخش سبک قلم (Font Style) را پیدا خواهید کرد. در این گزینه می‌توانید تعدادی فونت را پیدا کنید که شاید برای شما مفید باشد.

تغییر فونت گوشی سامسونگ 3

اگر فونت‌های موجود در این بخش برای شما جذاب نبود نارحت نباشید چون به راحتی می‌توانید فونت‌های زیبای دیگری را برای گوشی خود دانلود کنید.


افزودن فونت جدید

در پایین منوی نوع قلم (Font Style)، روی گزینه دانلود فونت‌ها (Download Fonts) ضربه بزنید تا ببینید چه فونتی را می‌توانید پیدا کنید که برای شما جذاب باشد.

افزودن فونت جدید به گوشی سامسونگ 1

این گزینه شما را وارد فروشگاه اپلیکیشن‌های گلکسی (Galaxy Apps) می کند، جایی که می‌توانید بعضی از فونت‌های سامسونگ را دانلود کنید. اما باید بدانید اکثر آنها پولی هستند.

افزودن فونت جدید به گوشی سامسونگ 2

اگر فقط می‌خواهید برنامه های رایگان فونت را ببینید، روی گزینه رایگان (Top Free) در بالای صفحه ضربه بزنید.

افزودن فونت جدید به گوشی سامسونگ 3

باید به این نکته اشاره کنم که زیباترین فونت‌ها در بخش پولی قرار دارند. دو تصویر پایین نشان دهنده دو نوع فونت مختلف است. تصویر سمت راست فونت Whimsy و تصویر سمت چپ فونت Phat Boi را به نمایش می‌گذارد.

افزودن فونت جدید به گوشی سامسونگ 4
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه افزودن و پاک کردن حساب سامسونگ

روش مخفی کردن و نمایش برنامه در گوشی سامسونگ

آپدیت ایموجی گوشی سامسونگ
دیدگاهتان را بنویسید