روش تغییر تم گوشی سامسونگ

شاید شما هم جزء کسانی باشید که رابط کاربری تاچ‌ویز (Touchwiz) سامسونگ مطابق سلیقه شما نباشد. خبر خوب این است که نمی‌خواهد نگران باشید این شرکت فروشگاه تم (Theme) را با Galaxy S6 معرفی کرد. سپس این قابلیت را در دیگر گوشی های خود ارائه داده است. اگر از ظاهر تلفن گلکسی خود خسته شده‌اید، وقت آن است که رنگ جدیدی به آن بدهید. ما در اینجا روش تغییر تم در گوشی های سامسونگ گلکسی را به شما آموزش خواهیم داد.

اولین کاری که باید جهت تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی خود انجام بدهید رفتن به منوی تنظیمات است. به بخش اعلان گوشی خود بروید و نماد چرخدنده را بزنید.

روش تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی - 1

به پایین لیست بروید تا گزینه تم (Theme) را ببینید.

روش تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی - 2

این گزینه تم هایی را که در حال حاضر نصب کرده اید را به شما نشان می‌دهد. اگر هرگز تمی را نصب نکرده‌اید، احتمالاً فقط یک گزینه دارد آن هم تم پیش فرض است. در زیر آن برخی از تم‌های توصیه شده وجود دارد. اما اگر نیاز به تم های جذاب‌تر دارید روی گزینه تم های بیشتر (More Themes) ضربه بزنید. این کار شما را به فروشگاه تم می‌برد، جایی که دنیایی از تم های سامسونگ در انتظار شماست.

روش تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی - 3

قبل از اینکه نگاه دقیق تری به نصب تم داشته باشیم، لازم به ذکر است که یک دکمه کوچک درست در زیر زبانه‌های (دسته ها، ویژه ها، همه) با عنوان افزودن نماد فروشگاه تم (Add the Theme store icon) وجود دارد. اگر می‌خواهید  مستقیماً از کشوی برنامه به Theme Store دسترسی پیدا کنید، ادامه دهید و روی این گزینه ضربه بزنید. با این کار این گزینه بلافاصله ناپدید می‌شود و نماد جدیدی به کشوی برنامه‎های نصب شده شما اضافه می‌شود.

روش تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی - 4

فروشگاه تم (Theme Store) خود به سه دسته فوق تقسیم شده است. اما بخش ویژه (Featured) مربوط به بهترین تم هایی ایت که سامسونگ ارائه می‌دهد. من در مورد رابط کاربری لزوماً به قضاوت سامسونگ اعتماد ندارم، اما شما می‌توانید در اینجا بگردید و چیزی را که می‌خواهید پیدا کنید.

اما واقعاً، پیمایش در بخش ویژه هرگز ایده بدی نیست، زیرا در اغلب موارد تغییر می‌کند و این مکان جایی است که جدیدترین و محبوب‌ترین (چه پولی و چه رایگان) تم ها وجود دارد.

روش تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی - 5

اگر به طور خاص به دنبال چیزی می‌گردید، مثلاً یک رنگ یا سبک خاص، بخش دسته‌بندی همان مکانی است که باید در آن بچرخید. اینجا گزینه‌های مختلفی وجود دارد، فقط کافی است کمی بگردید. من مطمئن هستم که چیزی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد.

روش تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی - 6

در آخر، اگر فقط دوست دارید همه چیز به طور همزمان به شما نشان داده شود، بخش همه (All) مکان خوبی برای گشتن است. حداقل می‌توانید تم را بر اساس محبوبیت، قیمت و زمان انتشار مرتب کنید و تم مورد علاقه خودتان را پیدا کنید.

روش تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی - 7

پس از یافتن مورد دلخواه، روی آن ضربه بزنید تا منوی جزئیات باز شود. همچنین می‌توانید عکس‌های صفحه اضافی را در اینجا مشاهده کنید تا ایده بهتری درباره اینکه این تم چه کار می‌کند داشته باشید. غالبا، موضوعات فراتر از صفحه اصلی و نمادها را پوشش می‌دهد.

روش تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی - 8

با انتخاب تم مناسب، ادامه دهید و دکمه بارگیری (Download) را فشار دهید. این کا باعث دانلود شدن و نصب تم مورد نظر می‌شود که فقط چند ثانیه طول می‌کشد. بعد از اتمام کار، فقط دکمه اعمال (Apply) را بزنید تا طرح زمینه خود را تغییر دهید.

روش تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی - 9

چند ثانیه بعد، تم جدید شما جای تم قبلی را می‌گیرد و شما می‌توانید از آن استفاده کنید. اگر می‌خواهید دوباره از یک تم نصب شده قبلی استفاده کنید، فقط به منوی Themes بازگردید و از لیست موجود گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. به همین سادگی.

روش تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی - 10
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه اتصال ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی به گوشی جدید

استفاده از سوئیچ هوشمند سامسونگ جهت به روزرسانی گوشی

نحوه فعال کردن پوشه امن در گوشی های سامسونگ
3.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید