مشکل اتصال به اینترنت در گوشی سامسونگ

اگر ویژگی داده‌های گوشی (mobile data) شما روشن است و همچنین تلفن دارای اتصال به شبکه مخابراتی است اما هنوز به اینترنت تلفن همراه دسترسی ندارید، گوشی خودتان را با استفاده از ترفندهای ذکر شده در زیر عیب‌یابی کنید. ما در این مقاله روش‌های رفع مشکل اتصال به اینترنت در گوشی سامسونگ را بیان کرده‌ایم.

سرویس داده تلفن همراه در غیاب اتصال Wi-Fi بسیار مفید است، بنابراین باید در صورت نیاز به این ویژگی به درستی کار کند. با این حال، برخی از کاربران دستگاه‌های سامسونگ از خرابی یا وجود بعضی از اشکالات در این ویژگی بدون هیچ گونه دلیلی شکایت دارند.

مشکل اتصال به اینترنت در گوشی سامسونگ

در ادامه این مبحث چند نوع راه حل مطرح شده است که شما با استفاده از آنها بتوانید مشکل اتصال به اینترنت در گوشی سامسونگ را بر طرف کنید. در صورتی که هر کدام از این راه‌حل‌ها جوابگوی نیاز شما نبود، برای رفع مشکل به وجود آمده به راه حل بعدی مراجعه کنید.

  1. دستگاه خود را کاملاً خاموش کنید، سپس دوباره روشن کنید.
  2. مطمئن شوید که اتصال شبکه دارید. اصطلاحا گوشی شما آنتن دارد.
  3. به بخش تنظیمات (Setting) > استفاده از داده‌ها (Data Usage) بروید. مطمئن شوید که گزینه داده‌های تلفن همراه (mobile data) علامت خورده است و هیچ محدودیتی برای ارسال و دریافت داده وجود ندارد. 
  4. به بخش تنظیمات (Setting) > شبکه‌های بیشتر (More networks) > شبکه های تلفن همراه (Mobile networks) > نام‌های نقاط قابل دسترسی (Access point names) بروید. مطمئن شوید که ارائه دهنده شبکه مخابراتی خود را انتخاب کرده‌اید.
  5. اگر هنوز به اینترنت دسترسی ندارید این امکان وجود دارد که شما از حالت اشتراک ماهیانه استفاده می‌کردید و الان شارژ ماهیانه شما به اتمام رسیده باشد. برای بررسی این موضوع می‌توانید با بخش پشتیبانی سرویس داده تلفن همراه خود تماس بگیرید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

لغو دایورت در گوشی سامسونگ

علت خراب شدن برنامه ها در گوشي سامسونگ

بررسی علت هنگ كردن گوشي سامسونگ
دیدگاهتان را بنویسید