دسترسی سریع به اعلان ها در سامسونگ S20

در این مقاله ما روش دسترسی سریع به اعلان ها در سامسونگ S20 را به شما آموزش بدهیم. برای این کار در مرحله اول باید انگشت خود را در وسط نمایشگر موبایل هوشمند سامسونگ خود (Samsung Galaxy S20 وS20 Plus و S20 Ultra ) قرار دهید. سپس انگشت خود را به سمت بالا یا پایین بکشید. این کار باعث می‌شود که کشوی برنامه‌ها باز شود. سپس شما می‌توانید به برنامه‌های نصب شده در گوشی خود دسترسی پیدا کنید. خوشبختانه در این نوع موبایل حالتی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد صفحه اعلان را با یک انگشت به سمت پایین بکشید و آن را باز کنید.  

برای فعال کردن دسترسی سریع به اعلان ها در گوشی سامسونگ S20، منوی تنظیمات را باز کنید. ساده‌ترین راه برای باز کردن منوی تنظیمات کشیدن انگشت به سمت پایین از بالای صفحه برای نشان دادن صفحه اطلاع رسانی یا اعلان است. روی نماد چرخدنده که در کنار دکمه روشن/خاموش قرار دارد ضربه بزنید. بعد از انجام تغییراتی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت این آخرین باری است که باید از لبه بالایی این مدل گوشی‌ها انگشتتان را به پایین صفحه بکشید تا به صفحه اعلان دسترسی پیدا کنید.  

انتخاب گزینه تنطیمات (چرخدنده)

همچنین می‌توانید انگشت خود را بر روی صفحه اصلی گوشی قرار دهید و به سمت بالا بکشید. با این کار شما به کشوی برنامه‌های موجود در گوشی دسترسی پیدا کنید. سپس می‌توانید برای پیدا کردن گزینه تنظیمات (Settings) از نوار جستجو در بالای پنجره استفاده کنید. همچنین می توانید بین صفحه ها بگردید تا برنامه تنظیمات را پیدا کنید.

بعد از ورود به گزینه تنظیمات روی گزینه نمایش (Display) ضربه بزنید.

انتخاب گزینه نمایش (Display)

از نیمه به پایین صفحه پیمایش کنید و روی گزینه صفحه اصلی (Home Screen) ضربه بزنید.

انتخاب گزینه صفحه اصلی (Home Screen)

ضامن موجود در کنار گزینه، برای پنل اعلان به پایین بکشید (Swipe down for Notification Panel) را انتخاب کنید. از آبی بودن نماد اطمینان حاصل کنید.

انتخاب گزینه Swipe down for Notification Panel

اکنون، به صفحه اصلی گوشی خود (Samsung Galaxy S20) برگردید و حرکت جدید را امتحان کنید. شما باید بتوانید با قرار دادن انگشت خود در هر نقطه از صفحه نمایش گوشی خود و به پایین کشیدن آن، به سرعت به صفحه اعلان گوشی سامسونگ S20 دسترسی پیدا کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه خاموش کردن یا راه اندازی مجدد در Samsung Galaxy S20

روشن کردن حالت صفحه نمایش 120 هرتز در Galaxy S20

تغییر ترتیب دکمه نوار پیمایش Samsung Galaxy S20


دیدگاهتان را بنویسید