چگونه می‌توان Dark mode را برای نرم افزار Slack فعال کرد

نرم افزار اسلک یک حالت تاریک (Slack Dark Mode) داخلی را در گوشی های تلفن همراهiPhone ،iPad  و دستگاه های با سیستم عامل Android ارائه می‌دهد. در اینجا نحوه فعال کردن این حالت را با چند ضربه و با استفاده از رابط کاربری تیره‌تر ارائه شده است. اگر گوشی و یا دستگاه شما دارای نمایشگر OLED باشد، استفاده از این حالت حتی می‌تواند در مصرف برق گوشی شما نیز صرفه جویی کند.

برای فعال کردن Slack Dark Mode، روی نماد منو در گوشه بالا سمت راست برنامه Slack ضربه بزنید. این نماد به شکل سه نقطه عمودی است. این نماد در Slack برای هر سه نوع دستگاهiPhone ،iPad  و گوشی های Android در یک مکان قرار دارد. 

فعال کردن dark mode در نرم افزار slack شماره 1

روی گزینه «تنظیمات» در صفحه فهرست ضربه بزنید.

فعال کردن dark mode در نرم افزار slack شماره 2

در اینجا روی گزینه “حالت تاریک” ضربه بزنید. در گوشی های iPhone یاiPad ، روی کلید سمت راست حالت تاریک ضربه بزنید تا سریع در حالت روشن یا خاموش قرار بگیرد.

فعال کردن dark mode در نرم افزار slack شماره 3

در گوشی های اندرویدی(Android)، به بخش عمومی بروید و روی گزینه “حالت تاریک” ضربه بزنید. نرم افزار Slack به شما اعلام می‌کند تا برنامه Slack خود را برای اعمال تغییرات جدید مجدداً راه اندازی کنید.

برای غیرفعال کردن حالت تاریک، مجددا به اینجا برگردید و روی همان گزینه ضربه بزنید.

فعال کردن dark mode در نرم افزار slack شماره 4

توجه داشته باشید که Slack طرح زمینه Slack معمولی شما را بین دستگاه‌های شما هماهنگ می‌کند. به همین دلیل است که نوار کناری شما ممکن است تاریک نباشد، حتی در حالت تاریک. رنگ نوار کناری Slack خود را سفارشی کنید و برای تیره شدن آن از یک تم تیره استفاده کنید.

نرم افزارSlack  هنوز یک حالت تاریک برای برنامه های دسک‌تاپ ویندوز،macOS ، لینوکس و برنامه تحت وب ارائه نمی‌دهد.

فعال کردن dark mode در نرم افزار slack شماره 5

مانند همه حالت‌های تاریک در انواع نرم افزارها، این حالت شاید برای همه مناسب نباشد. اما ما حالت تاریک را دوست داریم و از آن استفاده می‌کنیم.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

مدیریت فرایند در اندروید چگونه است

4 مرورگر عالی جایگزین برای دستگاه اندرویدی

پنج راه برای آزاد کردن فضای ذخیره سازی در اندرویددیدگاهتان را بنویسید