ساخت لینک برای صفحه اینستاگرام

ساخت یک لینک (URL) برای صفحه اینستاگرام خودتان به دلایل زیادی می‌تواند خوب باشد. مثلا شاید شما بخواهید یکی از صفحات خودتان در یک سایت را به یک پست اینستاگرام خاص لینک دهید یا شاید بخواهید یک پست خاص را با دوست خود در یک سایت به اشتراک بگذارید. مهم نیست که از لینک (URL) اینستاگرام خود برای چه کاری استفاده می‌کنید، شما می‌توانید بدون زحمت لینک مورد نظر خودتان را برای پست‌های خاص و همچنین برای کل پروفایل خود در اینستاگرام دریافت کنید.

یک نکته جالب وجود دارد و اینکه شما فقط به دریافت لینک از پروفایل اینستاگرام خود محدود نیستید، بلکه می توانید لینک اکانت اینستاگرام را برای هر پروفایلی که دوست دارید دریافت کنید، حتی اگر حساب کاربری خصوصی باشد. اما باید بدانید که دریافت لینک یک حساب خصوصی به معنی دسترسی پیدا کردن به پست‌های آن حساب نیست.


ساخت لینک برای صفحه شخصی در اینستاگرام

جهت ایجاد یک لینک برای صفحه شخصی خودتان یا یک حساب کاربری دیگر در اینستاگرام مراحل زیر را انجام دهید.

1- به پروفایلی که می خواهید لینک (URL) برای آن دریافت کنید بروید. پروفایل مورد نظر را باز کنید و روی نماد سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

ساخت لینک برای صفحه اینستاگرام - 1

2- با ضربه زدن روی نماد گوشه سمت راست بالا (این نماد در گوشی اندروید و آیفون متفاوت است)، منوی دیگری ظاهر می شود. شما 7 گزینه را مشاهده خواهید کرد که عبارتند از:

ساخت لینک برای صفحه اینستاگرام - 2
  1. مسدود کردن کاربر (Block)
  2. گزارش (Report)
  3. استوری خود را پنهان کنید (hide your story)
  4. لینک (URL) پروفایل را کپی کنید (Copy Profile URL)
  5. این پروفایل را به اشتراک بگذارید (Share this profile)
  6. ارسال پیام (send message)
  7. لغو کنید (Cancel)

شما باید گزینه لینک (URL) پروفایل را کپی کنید (Copy Profile URL) را انتخاب کنید. با این کار آدرس پروفایل اینستاگرام از صفحه‌ای که بازدید کردید کپی می‌شود، خواه این صفحه مال خودتان باشد یا شخص دیگری.


نحوه دریافت لینک (URL) اینستاگرام از طریق دسکتاپ

همانطور که انتظار دارید، دریافت لینک (URL) اینستاگرام از طریق دسکتاپ حتی ساده‌تر از استفاده از برنامه اینستاگرام است، زیرا لینک (URL) به وضوح در نوار جستجو قابل مشاهده است.

برای دریافت آدرس پروفایل اینستاگرام، اعم از خصوصی یا عمومی، به حساب کاربری مورد نظر خود بروید. سپس با کلیک راست کردن بر روی لینک (URL) ظاهر شده در نوار جستجو و انتخاب گزینه کپی (Copy) می توانید آن لینک را کپی کنید. بعد از کپی کردن لینک شما می‌توانید آن را در هر کجایی که دوست دارید جایگذاری (Paste) کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه کپی کردن لینک عکس یا ویدیو در اینستاگرام

نحوه اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

نحوه ارسال استوری در اینستاگرام
دیدگاهتان را بنویسید