پیدا کردن شماره تماس افراد در اینستاگرام

آیا شما هم دوست دارید که از طریق اینستاگرام به شماره تماس افراد دسترسی پیدا کنید اما نمی‌دانید که چه باید بکنید. خبر خوب برای شما این است که ما در این مقاله روش پیدا کردن شماره تماس افراد در اینستاگرام را به صورت کاملا گام به گام برای شما توضیح داده‌ایم. بنابراین، بدون تاخیر بیشتر، بیایید مستقیماً به اصل مطلب بپردازیم.


نحوه پیدا کردن شماره تماس افراد در اینستاگرام

راهنمای زیر 5 روش مختلف برای پیدا کردن و گرفتن شماره تماس از اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهد. اگر با روش اول به هدف خود نرسیدید می‌توانید از روش‌های بعدی استفاده کنید. ما تقریباً مطمئن هستیم که با استفاده از یکی از راه‌های ذکر شده در این مقاله می‌توانید شماره تماس افراد را پیدا کنید.

توجه: تمام روش‌های ذکر شده در این مقاله به آخرین نسخه برنامه اینستاگرام نیاز دارند.

بنابراین، قبل از ادامه، مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده باشید. حتی می‌توانید مراحل ذکر شده در زیر را با استفاده از کامپیوتر شخصی خود انجام دهید.


پیدا کردن شماره تماس افراد از طریق بخش پروفایل اینستاگرام

اولین و آسان‌ترین راه برای دریافت شماره تماس شخصی از اینستاگرام، بررسی پروفایل اینستاگرام آن شخص است.

اینستاگرام هنگام ساخت یک صفحه اینستاگرام برای یک کسب و کار یا حتی برای یک شخص عادی، به کاربر اجازه می‌دهد تا جزئیاتی مانند ایمیل، شماره تماس، وب سایت و موارد دیگر را وارد کند. با این کار، کسب‌ وکارهای موجود در اینستاگرام راه‌های مختلفی را برای تماس با خودشان در اختیار مردم قرار می‌دهند.

پیدا کردن شماره تماس افراد - 1

بنابراین، اگر شماره تماس یک کسب و کار را جستجو می‌کنید، می‌توانید آن را به راحتی در صفحه پروفایل آنها پیدا کنید. شما فقط باید روی دکمه تماس (Contact) در زیر بخش بیوگرافی پروفایل کلیک کنید.

اگر صفحه مورد نظر شماره تماس خود را ذکر کرده باشد، گزینه تماس (Call) را مشاهده خواهید کرد. به این ترتیب می‌توانید شماره تماس را از اینستاگرام دریافت کنید.

پیدا کردن شماره تماس افراد - 2


پیدا کردن شماره تماس افراد از طریق آدرس ایمیل

اگر شما نمی‌توانید شماره تماس را پیدا کنید، باید آدرس ایمیل را بررسی کنید. اگر شدیداً به شماره تماس نیاز دارید، می‌توانید با استفاده از آدرس ایمیل ذکر شده در صفحه آن حساب به صاحب صفحه ایمیل بزنید و شماره تماس آنها را بپرسید.

حتما مودب، ملایم و اخلاق مدار باشید. اگر مشتاقانه منتظر همکاری تجاری با آنها هستید، حتما آن را در نامه نیز ذکر کنید.

پیدا کردن شماره تماس افراد - 3


به فیسبوک آنها بروید

راه دیگر برای فهمیدن شماره تماس یک صفحه اینستاگرام، دسترسی به صفحه فیس‌بوک همان پروفایل اینستاگرام است. می‌توان این کار را به راحتی انجام داد. گاهی اوقات، اکانت اینستاگرام لینک صفحه فیس‌بوک خود را در بخش بیو خود ذکر می‌کند. اما، اگر نتوانستید لینکی را پیدا کنید، توصیه می‌کنیم که نام صفحه اینستاگرام را در فیس‌بوک جستجو کنید.

در صفحه فیس‌بوک اکانت مورد نظر، دکمه تماس (Call) را جستجو کنید. فیس‌بوک چندین گزینه فراخوان برای اقدام ارائه می‌دهد. با استفاده از این گزینه، صاحب صفحه می‌تواند کاربر را برای انجام کاری ترغیب کند. یکی از گزینه‌های فراخوان، تماس (Call) است. برای برقراری تماس فقط کافی است دکمه تماس (Call) را فشار دهید.


به وب سایت آنها مراجعه کنید

اگر یک حساب اینستاگرام هیچ شماره تماس، آدرس ایمیل یا حتی لینک حساب فیس‌بوک را ذکر نکرده باشد در نتیجه شما باید به دنبال لینک وب سایت در بخش بیوگرافی یا توضیحات اینستاگرام باشید.

جهت ورود به وب سایت رسمی صفحه اینستاگرام فقط کافیست روی لینک کلیک کنید. در وب سایت، می‌توانید صفحات تماس با ما (Contact Us) یا درباره ما (About Us) سایت را بررسی کنید. در این صفحات به راحتی می‌توانید شماره تماس و حتی آدرس دفتر را نیز پیدا کنید.

پیدا کردن شماره تماس افراد - 4


پیدا کردن شماره تماس افراد از طریق بخش پیام مستقیم (DM) اینستاگرام

اینستاگرام یک ویژگی پیام‌رسان نیز دارد که به آن پیام مستقیم (Direct Message) می‌گویند. هر کسی در اینستاگرام می‌تواند از آن برای تماس با افراد دیگر استفاده کند.

اگر نمی‌دانید چگونه می‌توانید شماره شخصی را از اینستاگرام دریافت کنید، می‌توانید از ویژگی DM استفاده کنید. می‌توانید به اکانت اینستاگرام شخص مورد نظر پیام دهید و شماره تماس را درخواست کنید.

پیدا کردن شماره تماس افراد - 5

برای انجام این کار، باید به صفحه پروفایل حساب کاربری مورد نظر بروید و دکمه پیام (Message) را انتخاب کنید. این دکمه در تمامی اکانت‌های اینستاگرام وجود دارد، چه یک حساب خصوصی یا یک حساب تجاری باشد.

هنگام درخواست شماره تماس، مودب باشید و نیازهای خود را توضیح دهید. اگر اخلاقی پیش بروید، دریافت شماره به طور قابل توجهی آسان‌تر خواهد بود.

توجه: هرگز آدرس ایمیل و شماره تماس را در بخش نظرات یک پست نپرسید. زیرا که اینستاگرام برای محافظت از جامعه اینستاگرام کامنت‌های حاوی اطلاعات شخصی را پرچم‌گذاری می‌کند. علاوه بر این، این نظرات از پست‌های شما پنهان می‌شود.

کلام پایانی: ما تمام راه‌هایی را که می‌توانید شماره تماس شخصی را از اینستاگرام دریافت کنید، ذکر کرده‌ایم. شما فقط باید راه‌ها را یکی یکی دنبال کنید. همیشه به یاد داشته باشید که وقتی مستقیماً با صاحب حساب اینستاگرام تماس می‌گیرید، اخلاق‌مدار باشید و درباره انگیزه‌های خود صادق باشید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه مخفی کردن اکانت اینستاگرام از جستجو

پاسخ به پیام مستقیم در اینستاگرام

چگونه بفهمیم چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک کرده‌اند
دیدگاهتان را بنویسید