روش آفلاین ظاهر شدن در اینستاگرام

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید هنگام مرور رسانه‌های اجتماعی از دید افراد دور بمانید یا به بیان دیگر به صورت آفلاین ظاهر شوید، پس باید در مورد آخرین ویژگی وضعیت فعالیت اینستاگرام بدانید. اینستاگرام ویژگی را به کاربران خودش ارائه کرده است که به فالوورها و مخاطبین پیام خصوصی آنها امکان می‌دهد زمان و مدت زمان فعال بودن آنها را ببینند. با ما در این مقاله همراه شوید تا با روش آفلاین ظاهر شدن در اینستاگرام آشنا شوید.

 اکنون شما در اینستاگرام یک وضعیت فعالیت (activity status) دارید. این ویژگی بیان می‌کند که از آخرین باری که وارد اینستاگرام شده‌اید چند دقیقه یا چند ساعت گذشته است به بیان دیگر چه مدتی است که آفلاین شده‌اید. از طرفی وقتی دوباره وارد اینستاگرام شوید، نشان می‌دهد که در حال حاضر چه مدت است که شما آنلاین هستید. اگر شما در اینستاگرام فعال باشید این ویژگی به عنوان، فعال در حال حاضر (active now) ظاهر می‌شود.

این اطلاعات فقط برای افرادی که دنبال می‌کنید و افرادی که به صورت خصوصی به آنها پیام می‌دهید قابل مشاهده است. خیلی خوب است که اینستاگرام این اطلاعات را به همه نشان نمی‌دهد، به خصوص آن دسته از شخصیت‌هایی که میلیون ها دنبال‌کننده دارند.

اگر دوست دارید این ویژگی را خاموش کنید و آفلاین ظاهر شدن در اینستاگرام را تجربه کنید، در ادامه نحوه انجام این کار بیان شده است:

1- اینستاگرام را باز کنید و به صفحه پروفایل خود بروید.

2- بر روی نماد سه خط افقی ضربه بزنید.

روش آفلاین ظاهر شدن اینستاگرام - 1

3- گزینه تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید.

روش آفلاین ظاهر شدن اینستاگرام - 2

4- سپس روی گزینه خصوصی (Privacy) ضربه بزنید.

روش آفلاین ظاهر شدن اینستاگرام - 3

5- به پایین لیست بروید و روی گزینه وضعیت فعالیت (Activity Status) کلیک کنید.

روش آفلاین ظاهر شدن اینستاگرام - 4

6- در آخر، وضعیت فعالیت را خاموش کنید.

روش آفلاین ظاهر شدن اینستاگرام - 5

پس از خاموش کردن این تنظیمات، اکنون در اینستاگرام به صورت آفلاین ظاهر می‌شوید. مرور خصوصی رسانه‌های اجتماعی برای برخی از کاربران ضروری است، در حالی که برای برخی دیگر چندان اهمیتی ندارند.

کلام پایانی: امیدوارم که از ویژگی آفلاین ظاهر شدن در اینستاگرام بتوانید با توجه به نیاز خودتان استفاده کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

روش پیدا کردن لیست مخاطبین گوشی در اینستاگرام

پیدا کردن شماره تماس افراد در اینستاگرام

نحوه مخفی کردن اکانت اینستاگرام از جستجو
دیدگاهتان را بنویسید