روش پیدا کردن لیست مخاطبین گوشی در اینستاگرام

اگر در اینستاگرام تازه کار هستید، ممکن است کمی سر درگم باشید که باید از کجا شروع کنید. شما می‌توانید دوستان و آشنایان خودتان را در اینستاگرام به چند روش مختلف پیدا کنید. یکی از این روش‌ها استفاده از لیست مخاطبین موجود در گوشی خودتان است. اگر نمی‌دانید چگونه می‌توانید از این لیست برای یافتن دوستانتان استفاده کنید می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید تا با روش پیدا کردن لیست مخاطبین گوشی در اینستاگرام آشنا شوید.

پیدا کردن لیست مخاطبین گوشی شما در اینستاگرام بسیار کار راحتی است زیرا این اپلیکیشن به راحتی می‌تواند مخاطبین ذخیره شده در گوشی شما را پیدا کند تا شما بتوانید با آنها ارتباط بر قرار کنید. پس از فعال کردن این ویژگی، مخاطبین شما به صورت دوره‌ای با سرورهای اینستاگرام همگام‌سازی می‌شوند. اینستاگرام کسی را از طرف شما فالو نمی‌کند و می‌توانید در هر زمانی ارتباط مخاطبین خود را قطع کنید تا اینستاگرام نتواند به آنها دسترسی پیدا کند.

برای یافتن و پیوستن به مخاطبین خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. با ضربه زدن روی عکس خود در سمت راست پایین صفحه گوشی خود به صفحه پروفایل اینستاگرام خود بروید.
  2. روی شخص کوچک با علامت مثبت (و احتمالاً یک عدد قرمز) در بالا سمت چپ ضربه بزنید.
  3. روی گزینه پیوند مخاطبین (Contacts link) ضربه بزنید. صفحه بعدی به شما می‌گوید که اینستاگرام افرادی را که می شناسید پیدا می‌کند و به شما این امکان داده می‌شود که آنها را دنبال کنید.
  4. برای ادامه، روی گزینه اتصال مخاطبین (Connect Contacts) ضربه بزنید. بعد از این کار یک پاپ آپ دیگر اط شما می‌پرسد آیا اینستاگرام می‌تواند به مخاطبین شما دسترسی داشته باشد یا خیر.
  5. روی گزینه اجازه دسترسی (Allow Access) ضربه بزنید.
  6. یک پاپ آپ ظاهر می‌شود که از شما می‌خواهد به اینستاگرام اجازه دسترسی به مخاطبین خود را بدهید. این آخرین فرصت شما برای لغو تصمیم خود برای اجازه دسترسی اینستاگرام به مخاطبین شما است.
  7. روی گزینه تایید (OK) ضربه بزنید. پاپ آپ از بین می‌رود و صفحه مخاطبین ظاهر می‌شود.
  8. با ضربه زدن روی گزینه دنبال کردن همه (Follow All)، تمام مخاطبین خود را در اینستاگرام دنبال می‌کنید. همچنین می‌توانید با زدن روی گزینه دنبال کردن (Follow) در کنار هر کدام، انتخاب کنید که کدام مخاطب را دنبال کنید.
پیدا کردن لیست مخاطبین گوشی در اینستاگرام

اگر تصمیم خود را تغییر دادید و می‌خواهید دسترسی اینستاگرام به مخاطبین خود را ممنوع کنید، روی نماد چرخ‌دنده در صفحه پروفایل خود ضربه بزنید. به بخش تنظیمات (Settings) بروید و سپس روی گزینه مخاطبین (Contacts) ضربه بزنید. سپس روی دکمه اتصال مخاطبین (Connect Contacts) ضربه بزنید تا آن را به رنگ سفید برگردانید (به عبارتی آن را خاموش کنید). با این کار دسترسی اینستاگرام به لیست مخاطبین خودتان را قطع می‌کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

پیدا کردن شماره تماس افراد در اینستاگرام

نحوه مخفی کردن اکانت اینستاگرام از جستجو

پاسخ به پیام مستقیم در اینستاگرام
دیدگاهتان را بنویسید