نحوه ورود به اینستاگرام با مرورگر

آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که دوست دارند گاهی اوقات بدون استفاده از گوشی هوشمند و یا تبلت خودشان به حساب خودشان در شبکه اجتماعی اینستاگرام دسترسی پیدا کنند؟ آیا دوست دارید گاهی اوقات با کامپیوتر شخصی خودتان به این شبکه مراجعه کنید و پست‌ها، استوری‌های دوستانتان را مشاهده کنید و برای آنها پیام ارسال کنید؟ اما نمی‌دانید که چگونه می‌توانید به کمک کامپیوتر به این شبکه اجتماعی دسترسی پیدا کنید. نگران نباشید ما در این مقاله نحوه ورود به اینستاگرام با مرورگر را به طور کامل توضیح داده‌ایم.

در ابتدا در کامپیوتر خودتان یک مرورگر وب را باز کنید. شما می‌توانید از هر مرورگر وب موجود در کامپیوتر خودتان مانند سافاری (Safari) یا گوگل کروم (Google Chrome) یا فایرفکس (FireFox) برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید.

نحوه ورود به اینستاگرام با مرورگر - 1

آدرس www.instagram.com را در نوار آدرس مرورگر مورد نظر خود تایپ کنید و سپس کلید Enter را بزنید.

نحوه ورود به اینستاگرام با مرورگر - 2

سپس بر روی لینک ورود به سیستم (Log In) کلیک کنید. این گزینه را در زیر دکمه ثبت نام (Sign up) مشاهده خواهید کرد.

نحوه ورود به اینستاگرام با مرورگر - 3

نام کاربری (Username) و رمز عبور (Password) اینستاگرام خود را در قسمت‌های خالی تایپ کنید. همچنین می‌توانید از ایمیل یا شماره تلفن خود برای ورود به سیستم استفاده کنید.

اگر حساب اینستاگرام خودتان را از قبل به حساب فیس‌بوک مرتبط کرده باشید، به جای کلیک بر روی لینک ورود به سیستم (Log In) می‌توانید بر روی لینک ورود به سیستم با فیس‌بوک (Log in with Facebook) کلیک کنید. سپس اطلاعات حساب فیس‌بوک خود را برای ورود وارد کنید.

نحوه ورود به اینستاگرام با مرورگر - 4

در پایان هم بعد از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز بر روی دکمه ورود به سیستم (Log In) کلیک کنید. اکنون می‌توانید فید اینستاگرام خود را در رایانه خود مشاهده کنید و همچنین به بخش استوری‌ها مراجعه کنید و داستان‌های (استوری‌های) دوستانتان را به راحتی مشاهده کنید.

نحوه ورود به اینستاگرام با مرورگر - 5
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

روش ایجاد گروه در اینستاگرام

بازیابی دستی پیام های دایرکت اینستاگرام

روش آفلاین ظاهر شدن در اینستاگرام
دیدگاهتان را بنویسید