نحوه استفاده از دو حساب واتساپ در یک گوشی

در حال حاضر شما می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به نصب برنامه‌های ثالث، دو حساب واتساپ را روی یک گوشی راه‌اندازی کنید. گوشی‌های سامسونگ و سایر گوشی‌های هوشمند چینی دارای این ویژگی هستند که می‌توانند به راحتی حساب‌های واتساپ دوگانه را در تنظیمات خود راه‌اندازی کنند.

در این مقاله یک راهنمای گام به گام برای یافتن این تنظیمات در تلفن شما و راه‌اندازی دو حساب واتساپ در یک گوشی آورده شده است. اما قبل از هر کاری باید بدانید که به طور رسمی، شما مجاز به داشتن دو حساب WhatsApp در یک تلفن نیستید.

اما، از آنجایی که اکثر تلفن‌ها با فناوری دو سیم‌کارت عرضه می‌شوند، برای کاربران غیرمعمول نیست که بخواهند هر دو شماره را با واتس‌اپ تنظیم کنند، حتی اگر فقط یک گوشی دارند.

سازندگان چینی گوشی‌های هوشمند (مانند شیائومی، اوپو، هوآوی و ویوو) این ویژگی و قابلیت را در محصولات خودشان قرار داده‌اند. حتی سامسونگ دارای ویژگی Dual Messenger در دستگاه‌های خود است تا به شما کمک کند واتساپ را برای هر دو شماره تلفن خود فعال کنید.

در تصویر زیر می‌توانید تنظیمات مورد بحث را در برندهای مختلف گوشی هوشمند مشاهده کنید:

استفاده از دو حساب واتساپ در یک گوشی 1

در ادامه نحوه راه‌اندازی دو حساب واتساپ در گوشی هوشمند بیان شده است:

1- به بخش تنظیمات گوشی خود بروید. سپس تنظیمات دوگانه WhatsApp مربوطه را از لیست بالا تایپ کنید. به عنوان مثال، ما از یک گوشی Oppo استفاده کرده‌ایم. بنابراین در منوی تنظیمات، عبارت Clone Apps را تایپ کردیم.

استفاده از دو حساب واتساپ در یک گوشی 2

2- پس از تعیین محل گزینه تنظیمات دوگانه WhatsApp، برای باز کردن ویژگی و مشاهده گزینه‌های در دسترس بر روی آن ضربه بزنید. در این مورد، گزینه‌های در دسترس برای من عبارتند از: واتساپ (WhatsApp)، فیس‌بوک مسنجر (Facebook Messenger)، فیس بوک (Facebook) و اینستاگرام (Instagram). نکته جالبی که باید بدانید این است که تمامی این برنامه‌ها برای شرکت فیس بوک است.

استفاده از دو حساب واتساپ در یک گوشی 3

3- روی گزینه WhatsApp ضربه بزنید تا اکانت دوم واتساپ در گوشی شما فعال شود.

استفاده از دو حساب واتساپ در یک گوشی 4

4- همچنین می‌توانید نام حساب ثانویه دوم واتساپ را تغییر دهید تا از این طریق آن را از نسخه اصلی برنامه متمایز کنید. در اینجا ما به سادگی نام آن را به WhatsApp 2.0 تغییر نام دادیم.

استفاده از دو حساب واتساپ در یک گوشی 5

5- به بخش برنامه‌های خودتان برگردید و خواهید دید که دو آیکون مختلف برای اپلیکیشن واتساپ (WhatsApp) وجود دارد.

استفاده از دو حساب واتساپ در یک گوشی 6

6- برنامه واتساپی که از طریق Clone به تازگی راه‌اندازی شده است (WhatsApp 2.0) را باز کنید تا حساب جدید خود را تنظیم کنید. در اینجا کارتان تمام شد.

استفاده از دو حساب واتساپ در یک گوشی 7
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه استفاده از دو اکانت واتساپ در گوشی سامسونگ

تعیین افرادی که می‌توانند عکس پروفایل واتساپ را مشاهده کنند

چگونه بفهمیم چه کسی شماره واتساپ ما را دارد
دیدگاهتان را بنویسید