روش تغییر نام گوشی در اندروید

هر گوشی (تلفن همراه) و تبلت اندرویدی دارای نام عمومی متناسب با مدل خود مانند پیکسل 5، گلکسی اس 20 و غیره است. اگر دستگاه‌های اندرویدی دیگری را به گوشی یا تبلت خود متصل کنید، این نام گاهی اوقات ظاهر می‌شود. یک کار ساده که می‌توانید برای جلوگیری از سردرگمی خود هنگام اتصال گوشی یا تبلت به سایر دستگاه‌ها انجام دهید تغییر نام دستگاه است. ما در این مقاله روش تغییر نام گوشی در اندروید را به طور کامل به شما آموزش خواهیم داد.

یکی از حالت‌های معمول که ممکن است نام دستگاه شما در آن ظاهر شود، اتصال گوشی به دستگاه‌های دیگر (مانند گوشی شخص دیگر یا ساعت‌های هوشمند) توسط بلوتوث است. اگر چندین نفر در خانه شما از گوشی یکسانی استفاده می‌کنند، این موضوع می‌تواند گیج کننده باشد.

تغییر نام دستگاه بسیار سریع و آسان است. ابتدا انگشت خودتان را از بالای صفحه گوشی یا تبلت خود به پایین بکشید تا بخش اعلان باز شود. یک یا دو بار باید این کار را بکنید که این موضوع بستگی به سازنده گوشی یا تبلت دارد. سپس روی نماد چرخدنده ضربه بزنید تا منوی تنظیمات (Settings) باز شود.

تغییر نام گوشی در اندروید - 1

بعد، به پایین لیست بروید و گزینه درباره تلفن (About Phone) را انتخاب کنید. بسته به سازنده گوشی شما، ممکن است لازم باشد قبل از دیدن بخش درباره تلفن به بخش سیستم (System) بروید.

تغییر نام گوشی در اندروید - 2

گزینه نام دستگاه (Device Name) را پیدا کرده و به راحتی روی آن ضربه بزنید.

تغییر نام گوشی در اندروید - 3

روش دیگر این است که به دنبال یک دکمه ویرایش (به شکل یک قلم) بگردید. جهت تغییر نام روی آن ضربه بزنید.

تغییر نام گوشی در اندروید - 4

در آخر، نام جدید تلفن یا تبلت اندرویدی خودتان را تایپ کنید. سپس روی تأیید (OK) یا ذخیره (Save) ضربه بزنید.

تغییر نام گوشی در اندروید - 5

به همین سادگی شما می‌توانید نام گوشی یا تبلت اندرویدی خودتان را تغییر دهید. امیدوارم که تغییر نام گوشی یا تبلت به شما کمک کند تا در هنگام اتصال دستگاه‌ها به یکدیگر شما را از هرگونه سردرگمی نجات دهد.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه زمان بندی برای ارسال پیام متنی در اندروید

نحوه افزودن چندین حساب گوگل در اندروید

تغییر نام بلوتوث در اندروید
2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید