چگونه می‌توان اعلان پیوستن مخاطبین به سیگنال را غیر فعال کرد

وقتی شخصی از مخاطبین شما در Signal ثبت نام می‌کند، پیامی را مشاهده می‌کنید که می‌گوید آن شخص به Signal پیوسته است. اکنون می‌دانید که می‌توانید از طریق سیگنال با آنها تماس بگیرید. اگر ترجیح می‌دهید اعلان پیوستن مخاطبین به سیگنال را نبینید، می‌توانید آنها را غیرفعال کنید. 


نحوه غیرفعال کردن اعلان پیوستن مخاطبین به سیگنال

سیگنال از شماره تلفن‌ها به عنوان آدرس‌هایی استفاده می‌کند که می‌توانید از طریق آن به افراد دسترسی پیدا کنید. وقتی شماره تلفنی که در مخاطبین شما وجود دارد درSignal  ثبت نام می‌کند، اعلانی را مشاهده خواهید کرد که به شما می‌گوید آنها در Signal قابل دسترسی هستند. نام مرتبط با آن شخص از اطلاعات مخاطبین ذخیره شده در تلفن شما ناشی می‌شود.

برای پنهان کردن این هشدارها، برنامه Signal را در تلفن iPhone یا Android خود باز کنید. روی عکس نمایه یا نام کاربری خود که در گوشه بالا سمت چپ لیست مکالمه سیگنال نشان داده شده است، ضربه بزنید.  

روی گزینه «اعلان‌ها» در صفحه منوی تنظیمات سیگنال ضربه بزنید.

در بخش «رویدادها»، برای غیرفعال کردن این اعلان‌های پیوستن به تماس، روی نوار لغزنده سمت راست «تماس با سیگنال متصل شده» ضربه بزنید.  

همین تمام شد. وقتی دوستان، اعضای خانواده، همکاران یا سایر مخاطبین در آینده به شما ملحق می‌شوند، سیگنال به شما اطلاع نمی‌دهد. البته برنامه Signal هنوز هم خواهد دانست. اگر روی نماد “پیام جدید” ضربه بزنید، تمام مخاطبینی که در Signal هستند را می‌بینید که آماده تماس با شما هستند.


آیا می توان هنگام پیوستن به Signal این اعلان را برای افراد دیگر غیرفعال کرد

هیچ راهی برای جلوگیری از اطلاع‌رسانی سیگنال به افراد هنگام عضویت شما وجود ندارد. اگر شخصی شماره تلفن شما را در مخاطبین خود داشته باشد،Signal  به وی اطلاع می‌دهد که شماره تلفن مورد نظر به Signal پیوسته است. این موضوع هیچ ارتباطی با اجازه دسترسی سیگنال به مخاطبین شخصی شما ندارد.

تنها راه جلوگیری از این کار استفاده از شماره تلفن ثانویه است. سیگنال برای کار با شماره تلفن‌ها و جایگزینی آسان برای پیام کوتاه طراحی شده است، به همین دلیل از این طریق کار می‌کند. به عنوان مثال، اگر سرویس چتی می‌خواهید که از شماره تلفن به عنوان شناسه استفاده نکند، یا اگر نام کاربری را ترجیح می‌دهید که شماره تلفن شما را نشان ندهد برنامه Signal برنامه مناسبی برای شما نیست.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

سیگنال در مقابل تلگرام، بهترین برنامه چت کدام است؟

نرم افزار سیگنال چیست و چرا همه از آن استفاده می‌کنند؟

نحوه اتصال فلش USB به تلفن هوشمند یا تبلت های اندرویدی
دیدگاهتان را بنویسید