روش بازیابی برنامه و بازی در اندروید

استفاده از یک گوشی جدید می‌تواند دردسر ساز باشد، زیرا گوشی قدیمی شما پر از برنامه ها و بازی های است که می‌خواهید همیشه آنها را داشته باشید. ما در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از لیست در حال اجرا برنامه های نصب شده قبلی در فروشگاهGoogle Play ، هر چیزی را که در انتقال از گوشی قدیمی به جدید از دست رفته است را بازیابی کنید. به بیان دیگر روش بازیابی برنامه ها و بازی های موجود در گوشی اندروید را به شما یاد خواهیم داد.  

خوشبختانه، فروشگاه Google Play همه مواردی را که نصب کرده‌اید را ثبت می‌کند. به راحتی می‌توانید لیستی از برنامه ها و بازی های مرتبط با حساب Google خود را مشاهده کنید.

ابتدا فروشگاه Google Play را در گوشی یا تبلت اندرویدی خودتان باز کنید. این برنامه در صفحه اصلی یا کشوی برنامه گوشی شما قرار خواهد داشت.

بازیابی برنامه و بازی در اندروید - 1

بعد، روی نماد پروفایل خود در سمت راست نوار جستجو ضربه بزنید.

بازیابی برنامه و بازی در اندروید - 2

گزینه برنامه ها و بازی های من (My Apps & Games) را از فهرست انتخاب کنید.

بازیابی برنامه و بازی در اندروید - 3

با این کار به صفحه به روزرسانی‌ها (Updates) در صفحه برنامه ها و بازی ها خواهید رفت. به برگه کتابخانه (Library) بروید.

بازیابی برنامه و بازی در اندروید - 4

برگه کتابخانه (Library) تمام برنامه ها و بازی هایی را که از فروشگاه پلی (Play Store) دانلود کرده‌اید و در حال حاضر در گوشی شما موجود نیستند را نشان می‌دهد. می‌توانید لیست را بر اساس اخیر (Recent) یا الفبایی (Alphabetical) مرتب کنید. 

بازیابی برنامه و بازی در اندروید - 5

پیمایش در این لیست بسیار جالب است، خصوصاً اگر مدت زمان زیادی است که کاربر Android هستید. برای بازیابی برنامه و بازی در اندروید ، کافیست روی دکمه نصب (Install) در کنار آن ضربه بزنید.

بازیابی برنامه و بازی در اندروید - 6

برنامه ها و بازی هایی که با دستگاه شما سازگار نیستند، دکمه نصب (Install) را ندارند.

بازیابی برنامه و بازی در اندروید - 7

اگر برنامه ها یا بازی هایی وجود دارد که نمی‌خواهید دیگر در حساب شما وجود داشته باشند، روی علامت ضربدر (X) ضربه بزنید تا آنها را از کتابخانه خود حذف کنید.

بازیابی برنامه و بازی در اندروید - 8

این تمام کاری است که باید انجام بدهید. نکته آخر اینکه، شما باید بدانید که برنامه ها و بازی های نصب شده شما از طریق Google Play همیشه در برگه کتابخانه در دسترس هستند.   
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

روش استفاده از حالت آسان گلکسی S7

نحوه دسترسی به برنامه تنظیمات گوگل در سامسونگ گلکسی S7

نحوه غیر فعال کردن Bixby سامسونگ
دیدگاهتان را بنویسید