تنظیم الگو و شدت لرزش در گوشی سامسونگ S20

شما به سادگی می‌توانید میزان شدت لرزش را در گوشی های سامسونگ سری S تنظیم کنید. برای یاد گرفتن چگونگی تنظیم شدت و الگوی لرزش در گوشی سامسونگ S20 در این مقاله همراه ما باشید. 


چگونه شدت لرزش را در گوشی سامسونگ S20 تنظیم کنیم

وقتی که تصمیم گرفتید که شدت لرزش دستگاه خود را تنظیم کنید، انگشت خودتان را از بالای صفحه اصلی به سمت پایین بکشید تا صفحه اعلان‌ها نمایان شود. از آنجا، روی نماد چرخدنده در گوشه بالا سمت راست کنار دکمه روشن/خاموش ضربه بزنید.

انتخاب گزینه تنطیمات (چرخدنده)

همچنین می‌توانید از صفحه اصلی Galaxy S20 به سمت بالا بکشید تا کشوی برنامه‌ها را باز کنید. بعد از باز شدن صفحه برنامه‌ها برای باز کردن بخش تنظیمات 2 روش وجود دارد. اول از نوار جستجو در بالای صفحه استفاده کنید و دوم برای راه اندازی برنامه تنظیمات (Settings) بین پنل‌ها حرکت کنید.

در مرحله بعدی، روی گزینه صداها و ارتعاش (Sounds And Vibration) که در بالای لیست قرار دارد ضربه بزنید.

انتخاب گزینه صداها و ارتعاش (Sounds And Vibration)

در لیست باز شده تا نیمه لیست پایین بروید تا بتوانید گزینه شدت لرزش (Vibration Intensity) را پیدا کنید و سپس آن را انتخاب کنید.

انتخاب گزینه شدت لرزش (Vibration Intensity)

اکنون می‌توانید شدت لرزش را برای تماس‌های دریافتی، اعلان‌ها و تعاملات لمسی تنظیم کنید. گوشی Galaxy S20 شما هر بار که یکی از انواع لغزنده‌ها را سفارشی کنید، آن نوع لرزش را به شما نشان می دهد تا شما بتوانید قدرت لرزش گزینه مورد نظر خود را ببینید.

تنظیم کردن میزان شدن لرزش

پس از پایان کار، روی دکمه صفحه اصلی‌/قسمت اشاره ضربه بزنید یا آن را بکشید تا از منوی تنظیمات خارج شوید. تغییرات ایجاد شده در شدت لرزش به طور خودکار ذخیره می‌شود.


چگونه الگوی لرزش را در گوشی تغییر دهیم

اکنون که قدرت لرزش گوشی خود را تغییر داده‌اید، ممکن است بخواهید الگوی لرزش را هم تغییر دهید. باز هم، همه چیز را می‌توان از منوی تنظیمات تنظیم کرد. برای این کار کافی است تا مراحل بالا را دوباره تکرار کنید تا بتوانید گزینه الگوی لرزش (Vibration Pattern) را انتخاب کنید. در اینجا مشاهده خواهید کرد که نام الگوی فعلی دستگاه شما در زیر این گزینه نوشته شده است.

انتخاب گزینه الگوی لرزش (Vibration Pattern)

اکنون می‌توانید روی هر یک از گزینه‌های موجود ضربه بزنید تا الگوی لرزش دستگاه به طور خودکار تغییر کند. با انتخاب هر مورد، گوشی Galaxy S20 الگوی انتخاب شده شما را اجراء می‌کند تا شما بدانید دفعه بعد که اعلانی دریافت می‌کنید این لرزش چگونه خواهد بود.

لیستی از الگوهای مورد نظر

همانطور که در بالا ذکر شد، با انتخاب هر گزینه، تنظیمات به طور خودکار تغییر می‌کند. دکمه Home  را بزنید یا از لبه پایین گوشی Samsung Galaxy S20 خود انگشت خودتان را به سمت بالا بکشید و از الگوی لرزش جدید لذت ببرید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

تغییر وضوح صفحه در Samsung Galaxy S20

نحوه نمایش درصد باتری در Samsung Galaxy S20

نحوه غیر فعال کردن نوار ابزار Screenshot در Galaxy S203.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید