تغییر زبان در گوشی سامسونگ

اگر زبان گوشی که خریداری کرده‌اید غیر از زبان فارسی است و دوست دارید که آن را تغییر بدهید با ما در این مقاله همراه شوید. ما در این مقاله روش تغییر زبان در گوشی سامسونگ را آموزش می‌دهیم. ما در این آموزش از گوشی سامسونگ گلکسی A10 استفاده کرده‌ایم.

مرحله اول: ابتدا به بخش تنظیمات گوشی می‌رویم. نماد بخش تنظیمات همان چرخ دنده است که باید در صفحه اصلی برنامه‌های تلفن باشد. معمولاً با کشیدن انگشت خود بر روی صفحه گوشی (از بالا به پاین و یا از پایین به بالا) می‌توانید به منوی اصلی دسترسی پیدا کنید. روی این نماد ضربه بزنید.

مراحل تغییر زبان در گوشی سامسونگ 1

مرحله دوم: در بخش تنظیمات به پایین صفحه بروید و گزینه مدیریت عمومی (General management) را پیدا کنید. این گزینه با نماد سه خط افقی، شبیه به اکولایزر صدا است.

مراحل تغییر زبان در گوشی سامسونگ 2

مرحله سوم: اولین گزینه‌ای که ظاهر می‌شود گزینه زبان و ورودی (Language and input) است. برای دسترسی به آن بر روی آن ضربه بزنید. از این بخش می‌توانید زبان متون نمایش داده شده در سامسونگ گلکس آ10 (Samsung Galaxy A10) و همچنین زبان صفحه کلید را تغییر دهید.

مراحل تغییر زبان در گوشی سامسونگ 3

مرحله چهارم: اولین قسمتی که ظاهر می‌شود گزینه زبان (Language) است. بر روی آن ضربه بزنید. زبان (های) نصب شده بر روی این گوشی ظاهر می‌شود.

مراحل تغییر زبان در گوشی سامسونگ 4

مرحله پنجم: برای افزودن یک زبان جدید به گوشی خودتان، دکمه بعلاوه (+) گزینه افزودن زبان (Add language) را فشار دهید. لیستی از زبان‌های پیشنهادی ظاهر می‌شود.

مراحل تغییر زبان در گوشی سامسونگ 5

مرحله ششم: در لیستی که ظاهر می‌شود، زبان مورد نظر خودتان را جستجو کنید. ابتدا زبان‌های پیشنهادی بسته به کشوری که در آن هستید یا زبانی که قبلاً تعریف شده است ظاهر می‌شوند. اگر نمی‌توانید زبانی را که می‌خواهید به گوشی اضافه کنید را پیدا کنید، روی نماد سه نقطه در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید و روی گزینه همه (All) کلیک کنید تا تمام زبان‌های موجود نشان داده شود.

مراحل تغییر زبان در گوشی سامسونگ 6

مرحله هفتم: لیستی از گزینه‌ها که برای منطقه شما مناسب هستند ظاهر می‌شود. شما باید زبان مناسب را با توجه به نیاز خودتان انتخاب کنید.

مراحل تغییر زبان در گوشی سامسونگ 7

مرحله هشتم: یک پیغام بازشو ظاهر می‌شود که می‌پرسد آیا می‌خواهید زبان فعلی را به عنوان پیش فرض نگه دارید یا می‌خواهید زبان جدید به عنوان پیش فرض برای نمایش منوها و فرهنگ لغت گوشی استفاده شود.

مراحل تغییر زبان در گوشی سامسونگ 8

مرحله نهم: لیست زبان‌های نصب شده در گوشی دوباره ظاهر می‌شود، در این لیست زبان جدیدی که اضافه کرده اید باید ظاهر شود و اگر آن را به عنوان پیش فرض علامت گذاری کرده اید با یک علامت فعال شده در سمت راست ظاهر می‌شود. اگر می‌خواهید از زبان دیگری که قبلاً نصب کرده‌اید استفاده کنید، روی نام زبان ضربه بزنید تا به عنوان پیش فرض تعریف شود.

مراحل تغییر زبان در گوشی سامسونگ 9

کلام پایانی: امیدوارم با خواندن این مقاله به راحتی بتوانید موضوع تغییر زبان در گوشی سامسونگ را پیش ببرید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ

باز کردن قفل گوشی سامسونگ

ایجاد پوشه مخفی در گوشی سامسونگ
2.9/5 - (10 امتیاز)

این پست دارای یک نظر است

  1. حمزه نصیری

    سلام راهنمای بازگرداندن یا تغییر زبان گوشی شما کامل بود و استفاده کردیم از این بابت از شما سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید