کد های مخفی گوشی سامسونگ (2021)

اندروید یک سیستم عامل بسیار قابل تنظیم و سازگار برای توسعه‌دهندگان است. این سیستم عامل برای تسهیل تشخیص و آزمایش سیستم، از طیف وسیعی از کدهای پنهان استفاده می‌کند. در حالی که بسیاری از این کدها بر روی همه دستگاه‌ها کار می‌کنند، برخی از پوسته‌های اندروید مانندOne UI ،Color OS ،Oxygen OS ،MIUI ،FunTouch OS  و غیره مجموعه کدهای مخفی خود را دارند. در این مقاله، ما تمام کد های مخفی گوشی سامسونگ را که بر روی TouchWiz Nature و Grace UX قدیمی و آخرین رابط کاربری یک (One UI) کار می‌کنند را لیست کرده‌ایم. با استفاده از این کدها، می‌توانید وارد حالت مهندسی گوشی سامسونگ شوید. سپس شبکه گوشی را آزمایش کنید، مشخصات سخت‌افزار را مشاهده کنید و اطلاعات کلیدی مربوط به گوشی سامسونگ خود را در Galaxy Tab دریافت کنید.

کد های مخفی گوشی سامسونگ ذکر شده در زیر باید روی همه دستگاه های سامسونگ از جمله سامسونگ S5 ، S6 ، S7 ، S8 ، S9 ، S10 ، S20 ، سامسونگ نوت 4 ، سامسونگ نوت 5 ، نوت 9 ، نوت 10 ، نوت 20 ، گلکسی A ، گلکسی J یا سری M و حتی تب گلکسی (Galaxy Tab) کار کند. با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که کدهای سامسونگ در دستگاه‌های مختلف متفاوت است. همچنین، کدی که در یک نسخه نرم‌افزاری کار می‌کند ممکن است در نسخه دیگر کار نکند.


لیست کد های مخفی گوشی سامسونگ

اگر صاحب یک تلفن سامسونگ هستید که پس از سال 2017 عرضه شده است، می‌توانید کدهای مخفی زیر را در دستگاه خود امتحان کنید. سامسونگ گلکسی اس 8 ، اس 9 ، اس 10 ، اس 20 ، گلکسی نوت 9 ، نوت 10 ، نوت 20 ، سری گلکسی A و M ، سری گلکسی تب اس و … در این دسته قرار می‌گیرند. با استفاده از کد مخفی، شماره سریال و شماره IMEI ، حتی می‌توانید تاریخ تولید و فعال‌سازی دستگاه سامسونگ خود را بررسی کنید.

کد های مخفی گوشی سامسونگ 1


لیست کدهای مخفی برای رابط کاربری Samsung One

کد های مخفی گوشی سامسونگ 2

 

لیست کدهای دستگاه‌های قدیمی  TouchWiz

در صورتی که تلفن یا تبلت قدیمی سامسونگ مانند گلکسی S4 ، S5 ، S6 ، S7 ، Note 4 ، Note 5 ، Note 6 ، Note 7 ، Galaxy J  و C و غیره دارید و در حالت TouchWiz یا اندروید 6 یا پایین تر اجرا می‌شود، باید کدهای شرح داده شده در زیر را امتحان کنید.

کد های مخفی گوشی سامسونگ 3

در شرایطی که بخواهید تاریخ تولید دستگاه سامسونگ خود را بررسی کنید باید وارد حالت مهندسی گوشی سامسونگ شوید. همچنین می توانید شبکه گوشی را آزمایش کنید. کدهای مخفی سامسونگ در این مسیر به شما کمک می‌کند. همچنین، اگر این کدها روی تلفن یا تبلت شما کار می‌کنند در نتیجه می‌توانید از اصل بودن آن مطمئن باشید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

تغییر محل ذخیره سازی پیش فرض در گوشی سامسونگ

تغییر زبان در گوشی سامسونگ

بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ
3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید