نحوه دسترسی به برنامه تنظیمات گوگل در سامسونگ S7

اگر لازم است تنظیمات ورود به سیستم گوگل (Google)، گزینه های اندروید پی (Android Pay)، داده های گوگل فیت (Google Fit) یا هر مورد دیگری را که به طور خاص با حساب گوگل شما سرو کار دارد، تنظیم کنید، باید به برنامه تنظیمات گوگل (Google Settings) دسترسی پیدا کنید. در اکثر تلفن های اندرویدی، می توانید تنظیمات Google را در بخش تنظیمات > گوگل که در زیر بخش شخصی قرار دارد پیدا کنید. مشخص کردن اینکه سامسونگ تنظیمات گوگل را در کجای سامسونگ گلکسی S7 قرار داده است کاملاً دردناک است. محل قرارگیری آن اصلاً منطقی نیست.

از آنجا که شرکت سامسونگ نمی داند چگونه کارها را به حال خود رها کند، حتی بخشی را با عنوان گوگل (Google) در منوی تنظیمات پیدا نخواهید کرد. من ابتدا حساب ها (Accounts) را بررسی کردم، اما در آنجا هم نتوانستم گزینه تنظیمات گوگل را پیدا کنم. درباره تنظیمات موجود در خود برنامه Google چطور؟ جواب منفی است. من حدس می زنم که بخشی از تقصیرات به دلیل داشتن چنین نامهای پیچیده ای برای برنامه های خود گوگل و موارد دیگر مربوط به آن است.

بسیار خوب، بنابراین برای دسترسی واقعی به تنظیمات گوگل در گوشی سامسونگ گلکسی اس 7 (Samsung Galaxy S7)، ابتدا باید وارد منوی تنظیمات (Settings) شوید. انگشت خودتان را از بالای صفحه گوشی به پایین بکشید تا صفحه اعلان (notification panel) نمایان شود. سپس روی نماد چرخدنده در قسمت بالا و سمت راست صفحه ضربه بزنید.

تنظیمات گوگل در سامسونگ گلکسی - 1

بعد از باز شدن بخش تنطیمات با ضربه زدن بر روی گزینه برنامه‌ها (Applications) به این قسمت وارد شوید.  

تنظیمات گوگل در سامسونگ گلکسی - 2

اکنون به پایین صفحه بروید تا به تنظیمات گوگل (Google Settings) برسید.

تنظیمات گوگل در سامسونگ گلکسی - 3

سخن آخر اینکه، همین که بدانید گزینه تنظیمات گوگل (Google Settings) در کجای سامسونگ گلکسی S7 کجاست، کافی است. اما باید بدانید که پیدا کردن این گزینه در وهله اول، کاملا آزار دهنده است. امیدوارم که دیگر شما مانند من به دنبال آن نباشید و اذیت نشوید.  
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه غیر فعال کردن Bixby سامسونگ

غیر فعال کردن امکانات مزاحم در گوشی سامسونگ

سفارشی کردن نوار پیماش در گوشی سامسونگ گلکسی S8
3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید