نحوه غیر فعال کردن انواع صدا در گوشی گلکسی سامسونگ

هنگامی که برای اولین بار گوشی های سامسونگ گلکسی مدل گلکسی اس7 (Galaxy S7)، گلکسی اس6 (Galaxy S6) و یا گلکسی نوت 5 (Galaxy Note5) را از جعبه خارج می‌کنید و شروع به کار کردن با آن می‌کنید متوجه خواهید شد که یک چیز متفاوتی وجود دارد. هر بار که شما این مدل گوشی ها را لمس می‌کنید آنها شروع به سر و صدا می‌کنند. اگر این موضوع شما را هم به اندازه من دیوانه می‌کند، خبر خوبی برای شما دارم. شما می‌توانید با خواندن این مقاله با نحوه غیر فعال کردن انواع صدا در گوشی های گلکسی سامسونگ (مانند صداهای مربوط به لمس صفحه (Touchsounds)، صدای قفل کردن گوشی (Screen lock sounds) و صداهای مربوط به شارژ(Charging sounds)) آشنا شوید.

اولین کاری که باید جهت غیر فعال کردن انواع صدا در گوشی گلکسی سامسونگ انجام دهید رفتن به منوی تنظیمات (Settings) است. انگشت خودتان را از بالای صفحه به پایین بکشید تا بخش اعلان باز شود. سپس روی نماد چرخدنده در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

غیر فعال کردن انواع صدا در گوشی گلکسی سامسونگ - 1

از آنجا، به پایین لیست بروید تا به گزینه صدا و لرزش (Sounds and vibration) برسید. سپس بر روی آن ضربه بزنید تا وارد آن شوید.

غیر فعال کردن انواع صدا در گوشی گلکسی سامسونگ - 2

اکنون، به پایین صفحه و به بخش سیستم (System) بروید. برای هر یک از دسته‌های فوق الذکر ضامن هایی وجود دارد: صداهای لمسی (Touch sounds)، صداهای قفل صفحه (Screen lock sounds) و صداهای شارژ (Charging sounds) و همچنین مورد دیگری برای بازخورد لرزش (Vibration feedback).

غیر فعال کردن انواع صدا در گوشی گلکسی سامسونگ - 3

در زیر هر کدام از این تنظیمات توضیح مختصری داده شده است که این عنوان چه کاری انجام می‌دهد. در واقع، تنها مورد قابل سوال احتمالاً بازخورد لرزش (Vibration feedback) است. این گزینه لزوماً همه موارد لمسی را غیر فعال نمی‌کند، بلکه فقط لرزش را برای دکمه‌های عقب و همچنین بازخورد هنگام فشار دادن عناصر طولانی را فعال می‌کند. من ترجیح می‌دهم که آن را روشن بگذارم. شما هم می‌توانید نسبت به صلاح دید خودتان آن را روشن و یا خاموش کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

حالت پیشرفته دوربین سامسونگ گلکسی چیست؟

روش تغییر تم در گوشی سامسونگ گلکسی

نحوه اتصال ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی به گوشی جدید
دیدگاهتان را بنویسید