نحوه مدیریت و تغییر تنظیمات تماس در گوشی سامسونگ S20

آیا دوست دارید برخی از تنظیمات تماس تلفنی را در گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی خود تغییر دهید اما نمی‌دانید از کجا باید این کار را انجام دهید؟ خبر خوب این است که شما در این مقاله با نحوه مدیریت و تغییر تنظیمات تماس در گوشی سامسونگ S20 آن هم به صورت کاملا تصویری آشنا خواهید شد.

نحوه پردازش تماس‌ها بستگی به نحوه پیکربندی دستگاه شما دارد. مجموعه‌های جدید سامسونگ گلکسی اس 20 تعدادی از ویژگی‌های تماس تلفنی را برای استفاده ارائه می‌دهند. با این وجود، همه این ویژگی‌ها به گونه‌ای پیکربندی نشده‌اند که به بهترین شکل با خواسته‌های شما مطابقت داشته باشد. برای اینکه کارها مطابق خواسته‌های شما کار کنند، باید تغییرات لازم را ایجاد کنید.

در این مقاله ما فرایند اساسی نحوه مدیریت و تغییر ویژگی‌های کلیدی گوشی سامسونگ گلکسی S20 را به شما نشان خواهیم داد.


مراحل تغییر تنظیمات تماس در سامسونگ S20

مراحل زیر شما را از نحوه دسترسی به منوی برنامه گوشی سامسونگ گلکسی S20 آگاه می‌کند که در آنجا می‌توانید تنظیمات خاص تماس و گزینه‌های مربوطه را با توجه به نیاز خود مدیریت یا تغییر دهید. در صورتی که در پیروی از دستورالعمل‌های داده شده با مشکل روبرو هستید، ما اسکرین شات‌های مربوطه را برای کمک بصری ارائه کرده‌ایم.

مرحله اول: برنامه تلفن (Phone) را از صفحه اصلی باز کنید. برای راه اندازی برنامه، کافی است روی نماد تلفن در قسمت پایین صفحه اصلی ضربه بزنید.

نحوه مدیریت و تغییر تنظیمات تماس در گوشی سامسونگ اس 20 - 1

دوم: در صفحه برنامه تلفن، روی نماد منوی سریع در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. این نماد با سه نقطه قائم واقع در کنار نماد جستجو (ذره بین) نشان داده شده است. با ضربه زدن روی این نماد یک منوی سریع حاوی موارد زیر باز می‌شود.

نحوه مدیریت و تغییر تنظیمات تماس در گوشی سامسونگ اس 20 - 2

سوم: از بین گزینه‌های داده شده، گزینه تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید.

نحوه مدیریت و تغییر تنظیمات تماس در گوشی سامسونگ اس 20 - 3

چهارم: به پایین بروید و روی گزینه سایر تنظیمات تماس (Other call settings) ضربه بزنید.

نحوه مدیریت و تغییر تنظیمات تماس در گوشی سامسونگ اس 20 - 4

پنجم: گزینه‌ای را که می‌خواهید فعال کنید انتخاب کنید. برای فعال/غیرفعال کردن یک گزینه، بر روی سوئیچ کنار ویژگی مورد نظر ضربه بزنید.

نحوه مدیریت و تغییر تنظیمات تماس در گوشی سامسونگ اس 20 - 5

ششم: پس از اعمال تغییرات لازم، روی نماد پیکان چپ یا برگشت در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید. با انجام این کار، شما به صفحه قبلی باز می‌گردید. جایی که می‌توانید سایر تنظیمات تماس را مدیریت یا تغییر دهید.

نحوه مدیریت و تغییر تنظیمات تماس در گوشی سامسونگ اس 20 - 6

هفتم: در ادامه کار بر روی گزینه مسدود کردن شماره‌ها (block numbers) ضربه بزنید. این گزینه به شما امکان می‌دهد که یک شماره تلفن را اضافه کنید تا پیام‌ها و تماس‌های دریافتی از این شماره را مسدود کند.

نحوه مدیریت و تغییر تنظیمات تماس در گوشی سامسونگ اس 20 - 7

هشتم: برای افزودن شماره تلفنی که می‌خواهید مسدود شود، روی قسمت ارائه شده ضربه بزنید. پس از وارد کردن یا انتخاب شماره، روی نماد افزودن (+) ضربه بزنید. می‌توانید شماره تلفن را اضافه کنید یا شماره‌ای را از اطلاعات اخیر یا اطلاعات مخاطبین انتخاب کنید. سپس شماره به لیست مسدود کردن یا مخاطبین مسدود شده در دستگاه شما اضافه می‌شود.

نحوه مدیریت و تغییر تنظیمات تماس در گوشی سامسونگ اس 20 - 8

نهم: برای حذف یک شماره از لیست شماره‌های مسدود شده، به منوی تنظیمات برگردید و روی مسدود کردن شماره‌ها ضربه بزنید. لیستی از مخاطبین مسدود شده ظاهر می‌شود.

نحوه مدیریت و تغییر تنظیمات تماس در گوشی سامسونگ اس 20 - 9

دهم: شماره موردنظر خود را جهت حذف از لیست شماره‌های مسدود شده پیدا کرده و انتخاب کنید، سپس روی نماد حذف (-) در کنار آن شماره ضربه بزنید. بعد از این کار شماره از لیست مسدود شده‌ها حذف می‌شود.

برای رفع انسداد یا مسدود کردن سایر شماره‌های موجود در گوشی ساسمونگ گلکسی S20 می‌توانید مراحل بالا را تکرار کنید.

بعد از این کار تماس‌ها و پیام‌های مخاطبین یا شماره تلفن‌هایی که در لیست مسدود شده‌ها ذخیره می‌شوند به طور خودکار نادیده گرفته می‌شوند و تماس‌ها مستقیماً به پست صوتی شما ارسال می‌شوند.


سایر گزینه‌های مربوط به تنظیمات تماس

سایر تنظیمات تماس که می‌توانید مدیریت کنید شامل هشدارها و آهنگ‌های زنگ تماس (call alerts and ringtones)، پاسخگویی و خاتمه تماس‌ها (answering and ending calls)، رد سریع پیام‌ها (quick decline messages)، نمایش تماس هنگام استفاده از برنامه‌ها (call display while using apps)، نوشتن در زمان واقعی (real time text)، تماس Wi-Fi (Wi-Fi calling)، پست صوتی (Voicemail) و موارد دیگر است. فقط برای انتخاب هر یک از ویژگی‌های گفته شده یا تنظیمات تماس که می‌خواهید مدیریت کنید کافی است بر روی آنها ضربه بزنید. سپس دستورالعمل‌های بعدی را برای تکمیل کل مراحل دنبال کنید. سایر گزینه‌های زیر منو ممکن است بین گوشی‌های مختلف متفاوت باشد.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

بهبود حساسیت صفحه لمسی گوشی سامسونگ

اندازه گیری ضربان قلب با گلکسی واچ سامسونگ

کد های مخفی گوشی سامسونگ (2021)
4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید