روش استفاده از حالت آسان سامسونگ S7

همه می‌دانند که کمک به کودکان و یا افراد با هوش کم در کار با ابزارهای جدید چقدر سخت است. خوشبختانه سامسونگ روشی را برای ساده سازی برخی از برنامه‌های اصلی گلکسی اس7 (Galaxy S7) با حالت آسان (Easy Mode) در نظر گرفته است. در واقع چند روش مختلف برای فعال کردن حالت آسان سامسونگ S7 وجود دارد. اما برای سادگی، ما در مورد ساده‌ترین راه صحبت خواهیم کرد. بالاخره منطقی نیست که روند ساده‌سازی کارها پیچیده شود.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که صفحه اعلان را پایین بکشید. روی نماد چرخدنده ضربه بزنید تا به منوی تنظیمات بروید.

حالت آسان گلکسی اس7 - 1

در این منو، پایین بروید تا گزینه حالت آسان (Easy Mode) را ببینید. بر روی آن بزنید.

حالت آسان گلکسی اس7 - 2

برای فعال کردن حالت آسان سامسونگ S7 ، فقط آن گزینه را انتخاب کنید. با این کار حالت آسان سامسونگ S7 راه اندازی می‌شود. این کار سختی کار با برنامه‌ها را برطرف می‌کند و میانبرهای برنامه را با اندازه بیش از حد در صفحه‌های اصلی قرار می‌دهد. همچنین کار را برای کاربر جهت یافتن آنچه که می‌خواهد بسیار آسان می‌کند.

حالت آسان گلکسی اس7 - 3

همچنین با ضامن برنامه‌های کاربردی یک گام فراتر می رود: دوربین، ایمیل، گالری، اینترنت، پیام‌ها، تلفن و  .S Plannerبا فعال شدن، هر برنامه آن برنامه به نسخه ساده‌تری از خود تبدیل می‌شود و درک و استفاده از آن را آسان تر می‌کند. این موضوع بیشتر شامل بزرگتر و آسان‌تر خواندن دکمه‌ها است. در واقع بسیار جالب است، به خصوص برای کاربران تازه کار یا کسانی که بینایی ضعیفی دارند.

حالت آسان گلکسی اس7 - 4

حالت Easy Mode برای همه مناسب نیست. اما گزینه بسیار خوبی برای کسانی است که می‌خواهند تجربه ساده‌تری از تلفن‌های هوشمند گران قیمت داشته باشند. هیچ دلیلی وجود ندارد که کسی مجبور باشد از کیفیت صرف نظر کند فقط به این دلیل که به چیزی آسان‌تر برای استفاده احتیاج دارد. سامسونگ در ایجاد این قابلیت بسیار تلاش کرده است.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه دسترسی به برنامه تنظیمات گوگل در سامسونگ گلکسی S7

نحوه غیر فعال کردن Bixby سامسونگ

غیر فعال کردن امکانات مزاحم در گوشی سامسونگ
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید