قفل کردن برنامه در گوشی سامسونگ

سامسونگ در حال حاضر از سیستم عامل اندروید گوگل برای دستگاه‌های خود استفاده می‌کند. با این حال، سامسونگ لایه‌ای از پوسته سفارشی One UI خود را ارائه می‌دهد که مجموعه سفارشی‌سازی و تم‌های خاص شرکت را به دستگاه‌ها می‌افزاید. حفظ حریم خصوصی یک عامل اصلی برای همه کاربران گوشی‌های هوشمند هر مارک تجاری بوده است و سامسونگ مانند دیگر برندها در بهبود امنیت گوشی‌های خود متمرکز بوده است. اگر شما هم دوست دارید بعضی از برنامه‌های گوشی خودتان را قفل کنید با ما در این مقاله همراه شوید تا با نحوه قفل کردن برنامه در گوشی سامسونگ آشنا شوید.

قفل کردن برنامه در گوشی سامسونگ

برنامه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از طریق فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) و فروشگاه اپ (App Store) سامسونگ در تلفن‌های هوشمند سامسونگ بارگیری کنید. قفل کردن برنامه‌ها یکی از مقررات امنیتی است که گوشی‌های هوشمند سامسونگ برای حفظ حریم خصوصی کاربران در نظر گرفته‌اند. در حالی که تنظیم قفل برای کل صفحه اصلی یا دستگاه یک فرآیند ساده است، قفل کردن برنامه‌های خاص به مراحل متفاوتی نسبت به روش اصلی قفل کردن تلفن نیاز دارد. بنابراین اگر از تلفن‌های هوشمند سامسونگ استفاده می‌کنید می‌توانید با انجام مراحل پایین برنامه‌های مورد نظر خودتان را قفل کنید.


روش قفل کردن برنامه در گوشی سامسونگ

رابط کاربری داخلی سامسونگ (One UI) گزینه قفل برنامه را در خود جای داده است. در نتیجه برای قرار دادن قفل حریم خصوصی بر روی برنامه‌ها نیازی به بارگیری برنامه‌های دیگر ندارید. برنامه S Secure چیزی است که تمام جنبه‌های امنیتی را در تلفن‌های هوشمند سامسونگ مدیریت می‌کند. ما قدم به قدم در مورد دانلود این برنامه (در صورت عدم وجود) برای قفل کردن برنامه‌ها به صورت جداگانه شما را راهنمایی می‌کنیم.

 1- به فروشگاه برنامه سامسونگ (Samsung app store) یا فروشگاه گوگل (Google Play Store) بروید و برنامه امن اس (S secure) را بارگیری کنید.

2- پس از بارگیری برنامه، مراحل نصب را تکمیل کنید.

3- اکنون، به منوی تنظیمات گوشی هوشمند سامسونگ مربوطه بروید.

4- به دنبال گزینه ویژگی‌های پیشرفته (Advanced features) باشید و روی آن کلیک کنید.

5- گزینه برنامه‌های قفل و ماسک (Lock and Mask Apps) را پیدا کنید.

6- گزینه قفل (lock option) را تغییر دهید.

7- نوع قفل مورد نظر خود را در برنامه‌های خود مانند پین (Pin)، گذرواژه (Password) یا الگو (Pattern) انتخاب کنید.

8- هنگامی که نوع قفل را تنظیم کردید، سه گزینه شامل نوع قفل برنامه (App lock type)،برنامه‌های قفل شده (locked apps) و برنامه‌های مخفی (masked apps) را دریافت خواهید کرد. روی گزینه برنامه‌های قفل شده (locked apps) کلیک کنید و برنامه‌هایی را که می‌خواهید از طریق قفل محافظت شوند انتخاب کنید. بر روی گزینه انجام شد کلیک کنید. در اینجا کار شما برای قفل کردن برنامه به پایان رسید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

بازیابی عکس‌های پاک شده از حافظه داخلی گوشی سامسونگ

پاك كردن حافظه پنهان گوشی سامسونگ

اتصال گوشی سامسونگ به تلویزیون
3.8/5 - (5 امتیاز)

این پست دارای یک نظر است

  1. mazaher

    عالی خیلی خوب

دیدگاهتان را بنویسید