مرتب کردن برنامه ها به ترتیب حروف الفبا در سامسونگ S20

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید خودتان ترتیب قرارگیری برنامه‌ها را مشخص کنید (مثلا مرتب کردن برنامه ها به ترتیب حروف الفبا) به شما توصیه می‌کنم که این مقاله را حتما مطالعه بفرمایید. اگر شما دارای یک گوشی سامسونگ از سری مدل S20 هستید (Samsung Galaxy S20 و S20 Plus و S20 Ultra) باید این را بدانید که این مدل از گوشی سامسونگ لیست برنامه‌های نصب شده را به صورت خودکار بر اساس نظم نصب برنامه یا همان تاریخ نصب برنامه‌ها از فروشگاه گوگل پلی (Google Play) مرتب می‌کند. خوشبختانه سفارشی سازی شبکه برنامه های نصب شده در این مدل نسبتاً آسان است. شما می توانید برنامه‌ها را به ترتیب حروف الفبا مرتب کنید.

برای باز کردن کشوی برنامه در سامسونگ S20 از صفحه اصلی فقط کافی است که انگشت خودتان را از پایین صفحه نمایش گوشی به سمت بالا بکشید.  

مرتب کردن برنامه ها به ترتیب حروف الفبا - 1

بعد، روی نماد منوی سه نقطه‌ای که در گوشه بالا سمت راست که درون نوار رابط جستجو قرار دارد ضربه بزنید.

مرتب کردن برنامه ها به ترتیب حروف الفبا - 2

بعد از ضربه زدن به این دکمه یک منوی کوچک ظاهر می‌شود. از بین گزینه‌های موجود، گزینه مرتب کردن (Sort) را جهت مرتب کردن برنامه ها به ترتیب حروف الفبا انتخاب کنید.  

مرتب کردن برنامه ها به ترتیب حروف الفبا - 3

اکنون می‌توانید گزینه ترتیب حروف الفبا (Alphabetical Order) را انتخاب کنید.

مرتب کردن برنامه ها به ترتیب حروف الفبا - 4

اکنون منوی پاپ آپ از بین می‌رود و کشوی برنامه گوشی سامسونگ S20 شما به طور خودکار خود را نشان می‌دهد تا تمام برنامه های نصب شده را به ترتیب حروف الفبا را نشان دهد. پوشه‌هایی را که از قبل ایجاد کرده‌اید یا از پیش توسط سامسونگ نصب شده است، به جلوی لیست منتقل می‌شوند.

مرتب کردن برنامه ها به ترتیب حروف الفبا - 5
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه حذف برنامه Samsung Daily از صفحه اصلی Galaxy S20

نحوه خاموش کردن یا راه اندازی مجدد در Samsung Galaxy S20

روشن کردن حالت صفحه نمایش 120 هرتز در Galaxy S20
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید