ردیابی مکان گوشی سامسونگ

اگرچه فناوری‌های تلفن همراه راحتی را برای زندگی مردم به ارمغان آورده‌اند، اما این دستگاه‌ها نیز خطر جدی هستند. زورگیری‌های سایبری، چالش‌های خطرناک و شکارچیان آنلاین، اینها مشکلاتی است که روزانه هزاران کودک با آن روبرو می‌شوند. با توجه به موارد گفته شده ما تصمیم گرفتیم که در این مقاله به موضوع ردیابی مکان گوشی سامسونگ بپردازیم.


چرا و چگونه می‌توان عمل ردیابی مکان گوشی سامسونگ را انجام داد

همانطور که در بالا ذکر شد، بچه‌ها حتی وقتی در اتاق مجاور شما هستند ممکن است دچار مشکل شوند. در حالی که از گذراندن وقت در شبکه‌های اجتماعی و افزودن دوستان جدید به حساب خود لذت می‌برند، شکارچیان آنلاین از بخشی از برنامه‌ها مانند Snapchat یا سایر برنامه‌ها برای دوست شدن با جوانان استفاده می‌کنند. شکارچیان آنلاین پس از دوست شدن با کودکان شما می‌توانند به راحتی آنها را تحت فشار قرار دهند و باعث آزار و اذیت آنها بشوند و حتی از آنها اخاذی کنند.

به عنوان والدین، باید از آنچه در زندگی فرزند شما اتفاق می‌افتد، چه واقعی و چه دیجیتالی آگاه باشید. اگر فرزند شما افسرده است اما چیزی به شما نمی‌گوید، این نشانه گویای آن است که توسط کسی مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد. فشار آوردن به کودک برای پاسخ به سوالات شما می‌تواند وضعیت را بدتر کند. به همین دلیل برای یافتن حقیقت به روش دیگری احتیاج دارید، مانند نظارت بر فعالیت آنلاین فرزند خود و ردیابی مکان‌هایی که او به آنجا می‌رود.

در این مقاله، می‌توانید 3 راه اثبات شده برای پیدا کردن یا ردیابی مکان گوشی سامسونگ فرزند خود و جلوگیری از بروز مشکل برای آنها را بیابید.


استفاده از سایت My Mobile for Samsung برای ردیابی مکان گوشی سامسونگ

اگر فرزند شما دارای یک گوشی سامسونگ است و باید مکان آن را پیدا کنید، می‌توانید از خدمات ویژه کاربران سامسونگ استفاده کنید. سایت Find My Mobile به ایمن‌سازی داده‌ها در صورت سرقت دستگاه کمک می‌کند. علاوه بر این، می‌توانید از این سرویس برای باز کردن قفل گوشی از راه دور استفاده کنید.

ردیابی مکان گوشی سامسونگ 1

قبل از استفاده از این سرویس، مطمئن شوید که ویژگی پشتیبان‌گیری داده در دستگاه مورد نظر سامسونگ فعال شده است. اگر مطمئن نیستید که فرزندتان آن را روشن کرده است یا خیر، گوشی او را بردارید، به بخش تنظیمات بروید، روی گزینه قفل و امنیت صفحه (Lock Screen and Security) ضربه بزنید و سپس روی گزینه موبایل من را پیدا کن (Find My Mobile) کلیک کنید. در صورت نیاز وارد سیستم شوید و همه ویژگی‌هایی را که روی صفحه می‌بینید را روشن کنید.

وقتی می‌خواهید تلفن سامسونگ فرزند خود را پیدا کنید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. مرورگر خود را باز کرده و به سایت Find My Mobile بروید: https://findmymobile.samsung.com/
 2. وارد حساب سامسونگ فرزند خود شوید. البته فرزند شما باید از قبل دارای یک حساب سامسونگ بوده باشد.
 3. دستگاه مورد نیاز را از لیست انتخاب کنید.
 4. منتظر بمانید تا سیستم مکان فعلی تلفن را نمایش دهد. اگر هیچ اتفاقی نیافتد و چیزی به نمایش در نیاید، به این معنی است که تلفن خاموش است.
 5. اگر تلفن روشن باشد، می‌توانید اطلاعات موقعیت مکانی و میزان باتری را مشاهده کنید.

سایت Find My Mobile علاوه بر یافتن مکان گوشی فرزند شما، به شما امکان می‌دهد تا دستگاه را از راه دور قفل و باز کنید، داده‌ها را پاک و پشتیبان‌گیری کرده و تماس‌ها و پیام‌ها را بازیابی کنید. لیست تعاملات موجود بستگی به مدل تلفن سامسونگ فرزند شما دارد.


سرویس Find My Device برای گوشی اندروید

اگرچه اکثر کاربران تلفن‌های هوشمند از تلفن‌های سامسونگ استفاده می‌کنند، اما مواردی وجود دارد که دستگاهی با سیستم عامل دیگر اجرا می‌شود. اگر می‌خواهید با استفاده از سرویس Find My Device گوشی سامسونگ را ردیابی کنید، به خاطر داشته باشید که این سرویس فقط برای دستگاه‌های دارای سیستم عامل اندروید کار می‌کند.

برای شروع ردیابی تلفن سامسونگ با استفاده از این روش، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. مرورگر خود را باز کرده و به صفحه سرویس دستگاه من را پیدا کن (Find My Device) بروید: https://www.google.com/android/find
 2. وارد حساب گوگل کاربر مورد نظر شوید یا ایمیل و گذرواژه مورد استفاده برای ثبت تلفن تحت نظارت یا گوشی که قرار است آن را پیدا کنید را تایپ کنید.
 3. دستگاه مورد نیاز را از لیست انتخاب کنید.
 4. شروع به ردیابی مکان کنید.

به خاطر داشته باشید که گوشی سامسونگی که قرار است آن را ردیابی کنید باید روشن باشد. در غیر این صورت، هیچ اطلاعات مکانی را مشاهده نخواهید کرد.


نحوه ردیابی مکان گوشی سامسونگ از راه دور با برنامه  mSpy

اکنون می‌دانید چگونه با استفاده از خدمات ردیابی تلفن توسط سامسونگ و گوگل، مکان تلفن سامسونگ را پیدا کنید. اما توجه داشته باشید که هر دو روش مستلزم آگاهی از شماره حساب کاربری فرزند شما است. گاهی اوقات این گزینه قابل اعتماد نیست، به خصوص اگر فرزند شما آن حساب را از شما مخفی کند.

ردیابی مکان گوشی سامسونگ 2

با این حال، اگر از برنامه کنترل والدین مانند mSpy استفاده می‌کنید، نیازی به نگرانی در مورد دسترسی به حساب شخصی فرزند خود ندارید. با برنامهmSpy ، می‌توانید گوشی کودک خود را از راه دور توسط تلفن هوشمند خود پیدا کنید. همچنین، اگر نگران رفتن کودک خود به مکان‌های خاصی هستید، می‌توانید محدوده جغرافیایی آن مکان‌ها را تنظیم کنید.

بسته به نوع اشتراک mSpy، می‌توانید به تعدادی از ویژگی‌های مفید نظارت مانند موارد گفته شده در پایین دسترسی داشته باشید:

 • نظارت بر تماس های ورودی و خروجی
 • مشاهده پیام‌های دریافتی، ارسال شده و حذف شده
 • نظارت بر شبکه‌های اجتماعی مانندSnapchat ،Facebook  و سایر برنامه‌ها
 • بررسی فایل‌های رسانه‌ای (عکس و فیلم) ارسال شده و دریافت شده
 • مشاهده سابقه مرورگر و مورد علاقه‌ها
 • مشاهده رویدادها در تقویم و یادداشت‌ها

فقط چند مرحله ساده برای شروع نظارت بر گوشی کودک خود لازم دارید:

 1. به سایت mSpy.com بروید و یک اشتراک ایجاد کنید.
 2. با آدرس ایمیل مربوطه خود حسابی ایجاد کنید.
 3. دستورالعمل‌های ارسال شده به ایمیل خود را دنبال کنید.
 4. به کنترل پنل mSpy خود وارد شوید و دستگاهی را که می‌خواهید کنترل کنید را اضافه کنید.
 5. نظارت را شروع کنید.

کلام پایانی: همانطور که می‌بینید، 3 روش معتبر و قانونی برای نظارت بر گوشی کودک شما وجود دارد. همچنین، در صورت گم شدن یا سرقت گوشی گلکسی می‌توانید به راحتی آن را پیدا کنید. با این حال، اگر می‌خواهید مجموعه ای از ویژگی‌های نظارت مفید را داشته باشید، توصیه می‌کنیم از mSpy استفاده کنید. از آنجا که برنامه در حالت مخفی کار می‌کند، بعید است که فرزند شما آن را تشخیص دهد. حتی اگر متوجه شود و آن را پاک کند، شما فوراً می فهمید و می‌توانید به راحتی آن را دوباره نصب کنید. 
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

برنامه پاك کننده حافظه گوشی سامسونگ

برنامه روت کردن گوشی سامسونگ

بازیابی شماره های پاک شده گوشی سامسونگ
دیدگاهتان را بنویسید