استفاده از سوئیچ هوشمند گوشی سامسونگ جهت به روزرسانی

سوئیچ هوشمند گوشی سامسونگ (Samsung Smart Switch) ابزاری منحصر به فرد برای انتقال داده‌ها از یک دستگاه قدیمی به تلفن جدید Galaxy شما است. اما همچنین راهی برای به روزرسانی سریع و آسان تلفن شما ارائه می‌دهد.


سوئیچ هوشمند گوشی سامسونگ چیست؟

سوئیچ هوشمند (Smart Switch) ابزار سامسونگ برای انتقال سریع و آسان اطلاعات از یک تلفن قدیمی است. مانند انتقال داده از یک تلفن اندرویدی، ویندوز فون (Windows Phone) یا حتی آیفون (iPhone) به یک گوشی جدید است. این قابلیت به کاربران کمک می‌کند تا تمام اطلاعات مهم خود را از یک تلفن قدیمی به گوشی جدید Galaxy خود منتقل کنند. این برنامه به عنوان یک برنامه اندروید برای انتقال مستقیم از اندروید به اندروید در دسترس است.

سوئیچ هوشمند سامسونگ - 1

به عنوان مثال، می‌توانید از آن به عنوان یک ابزار پشتیبان‌گیری از گوشی گلکسی (Galaxy) خود استفاده کنید و گزینه پشتیبان‌گیری از تمام اطلاعات مهم تلفن جهت ارسال آنها به کامپیوتر استفاده کنید. این برنامه همچنین دارای یک گزینه برای رمزگذاری داده‌های گفته شده‌، با حفظ امنیت و ایمنی آن است.

اما Smart Switch به واسطه کامپیوتر یا Mac، روشی سریع و آسان برای به روزرسانی گوشی Galaxy شما ارائه می‌دهد. همچنین برای به روزرسانی سریعتر شما لزوماً نیاز به تأیید شرکت مخابراتی یا موارد دیگر نیست.


نحوه استفاده از Smart Switch برای به روزرسانی گوشی

در اولین گام، شما نیاز به یک نسخه از Smart Switch روی کامپیوتر خود دارید. شما می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید و نصب کنید.

بعد از اتصال تلفن از طریق USB به کامپیوتر، Smart Switch را فعال کنید. چند لحظه طول می‌کشد تا گوشی را پیدا کند و سپس به طور خودکار متصل می‌شود. اگر از قفل ایمنی صفحه استفاده می‌کنید، باید قبل از اتصال Smart Switch قفل دستگاه را باز کنید.

سوئیچ هوشمند سامسونگ - 2

پس از برقراری اتصال و باز شدن قفل تلفن، سوئیچ هوشمند (Smart Switch) به شما امکان می‌دهد تا به مواردی که جهت به روزرسانی موجود است دسترسی داشته باشید. اگر چیزی برای نصب وجود دارد، روی دکمه بروزرسانی (Update) کلیک کنید.

سوئیچ هوشمند سامسونگ - 3

سپس یک جعبه محاوره‌ای ظاهر می‌شود و به شما اطلاع می‌دهد که تلفن شما را به جدیدترین نسخه به روز می‌کند. برای شروع رو گزینه ادامه (Continue) کلیک کنید.

سوئیچ هوشمند سامسونگ - 4

پنجره دیگری با برخی هشدارها و یادداشت‌های کلی ظاهر می‌شود. برای ادامه کار روی گزینه همه تأیید شده‌اند (All Confirmed) کلیک کنید.

سوئیچ هوشمند سامسونگ - 5

دانلود باید بلافاصله شروع شود. بسته به اندازه پرونده به روزرسانی و نوع اتصال به اینترنت شما، ممکن است کمی طول بکشد.

سوئیچ هوشمند سامسونگ - 6

وقتی دانلود تمام شد، به روزرسانی نرم‌افزار شروع می‌شود. اگر از کامپیوتر شخصی دارای سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کنید، ممکن است مجبور باشید قبل از نصب از طریق UAC به آن اجازه دسترسی دهید.

سوئیچ هوشمند سامسونگ - 7

نصب کمی زمان می‌برد، فقط اجازه بدهید تا کارش تمام بشود.

سوئیچ هوشمند سامسونگ - 8

وقتی تمام شد، تلفن به طور خودکار در حالت بارگیری مجدد راه اندازی می‌شود. در این شرایط وحشت نکنید، این موضوع کاملاً طبیعی است. نوار پیشرفت در تلفن و پنجره Smart Switch به شما اطلاع می‌دهد که چگونه اوضاع پیش می‌رود. باز هم، بگذارید کار خودش را انجام بدهد.

سوئیچ هوشمند سامسونگ - 9

وقتی کاملاً کار تمام شد، با یک پنجره بازشو به شما اطلاع می‌دهد که به روزرسانی کامل است و باید کابل را جدا و دوباره وصل کنید.

سوئیچ هوشمند سامسونگ - 10

اگر به هر دلیلی می‌خواهید به استفاده از Smart Switch ادامه دهید، باید کار قطع و وصل را انجام بدهید. اگر فقط به به روزرسانی نیاز داشتید، اینجا کار شما تمام است و می‌توانید ارتباط تلفن خود را قطع کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه فعال کردن پوشه امن در گوشی های سامسونگ

روش خاموش کردن گوشی گلکسی نوت 10 یا پلاس 10

غیر فعال کردن Always on Display در گوشی های سامسونگ
2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید