پیدا کردن شماره تلفن افراد از طریق اینستاگرام

اینستاگرام با میلیون‌ها حساب کاربری فعال به یکی از محبوب‌ترین و پیشروترین شبکه‌های اجتماعی در اینترنت تبدیل شده است. برنامه اینستاگرام این امکان را به افراد می‌دهد تا با دوستان خود ارتباط برقرار کنند، پست‌ها و استوری‌ها را برای اشتراک‌گذاری رویدادهای روزانه خود آپلود کنند و با عزیزان خود تعامل داشته باشند. با ما در این مقاله همراه شوید تا روش پیدا کردن شماره تلفن افراد از طریق حساب اینستاگرام را یاد بگیرید.

پیدا کردن شماره تلفن افراد

اگر از قبل یک حساب اینستاگرام دارید، در نتیجه باید از شماره تلفن خود برای راه اندازی این حساب استفاده کرده باشید. باید بدانید که همه شبکه‌های اجتماعی به تأیید هویت نیاز دارند تا افراد بتوانند از برنامه آنها استفاده کنند. اما در زمان حال لزوماً مجبور نیستید که از شماره موبایل خود برای ثبت حساب کاربری در اینستاگرام استفاده کنید، زیرا می‌توانید از ایمیل هم استفاده کنید. با این حال، راه‌اندازی یک حساب کاربری با شماره تلفن همراهتان آسان‌تر است.

یک موضوع مهم که شاید فکر شما را هم درگیر کرده باشد این است که اگر بخواهید با یک اینفلوئنسر یا وبلاگ نویس در اینستاگرام همکاری کنید، یا اگر یک شرکت هستید و می‌خواهید با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید و به آنها پیام بدهید یا با آنها تماس حاصل کنید، چگونه می‌توانید این کار را انجام بدهید؟

در این صورت، دریافت شماره تلفن کاربران منطقی است. سوال مهم این است که آیا می‌توان شماره موبایل شخصی را از حساب اینستاگرام او پیدا کرد؟ اگر آنها شماره تلفن خودشان را به بخش بیو حساب خود اضافه کرده باشند، فقط باید آن را کپی کرده و روی تلفن خود آن را شماره‌گیری کنید. اما، این مورد نادر است. حتی اگر شخص با استفاده از ایمیل، شماره تلفن و سایر مشخصات شخصی خود یک حساب کاربری در اینستاگرام ثبت کرده باشد، هیچ راهی وجود ندارد که اینستاگرام اطلاعات محرمانه را در اختیار عموم قرار دهد.

کاربران شماره تلفن خود را برای ایجاد یک حساب کاربری در اینستاگرام استفاده می کنند، اما اینستاگرام این اطلاعات را به صورت 100 درصد محرمانه نگه می‌دارد. حتی اگر یک حساب کاربری عمومی داشته باشید، اطلاعات محرمانه شما در بیو یا هیچ جای دیگری نمایش داده نخواهد شد.

بنابراین باید این سوال را بپرسیم که چگونه می‌توان شماره تلفن افراد را پیدا کرد؟


نحوه پیدا کردن شماره تلفن افراد از طریق حساب اینستاگرام

1- پیدا کردن شماره تلفن کاربران از طریق بررسی پروفایل اینستاگرام

این احتمال وجود دارد که مشتری شما شماره تلفن خود را به پروفایل خودش اضافه کرده باشد. در این صورت شما نیازی به جستجو در مورد اطلاعات خاصی ندارید. شماره تلفن به وضوح در زیر بخش بیو قابل مشاهده است، به این معنی که شما به راحتی می‌توانید اطلاعات تماس آنها را جمع‌آوری کنید. برخی از کاربران شماره تلفن دستیاران، مدیران و کسانی که حساب کاربری آنها را مدیریت می‌کنند را هم ذکر می‌کنند.

2- ابزار جستجوی شماره تلفن

از یک شماره یاب موبایل برای پیدا کردن شماره تلفن کاربر مورد نظر استفاده کنید. شما تعداد زیادی از ابزارهای شماره یاب تلفن همراه را در اینترنت خواهید یافت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام کاربری مشتری احتمالی را وارد کرده و کلید جستجو را بزنید.

برای یافتن برخی از این برنامه‌ها در برنامه گوگل پلی بر روی لینک زیر کلیک کنید: Phone Number Lookup Tool

در حالی که ابزارهای جستجوی شماره تلفن ممکن است راه حل عالی برای یافتن ایمیل به شما ارائه دهند، اما آنها بهترین نیستند.

3- از خود افراد بپرسید

اگر می‌خواهید با یک برند یا افراد مشهور همکاری کنید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که شماره تلفن آنها را در اینستاگرام درخواست کنید. اکانت اینستاگرام کاربر مورد نظر خود را پیدا کنید و برای آنها پیامی ارسال کنید و شماره موبایل آنها را بپرسید. با توجه به اینکه پروفایل شما واقعی است (نه جعلی) و شما پیشنهادی دارید که احتمالا مورد علاقه کاربر است، احتمال زیادی وجود دارد که شخص شماره تماس خود را برای شما ارسال کند.

4- سایر پروفایل‌های آنها را بررسی کنید

شاید کاربر اینستاگرام شماره موبایل خود را در سایر سایت‌های اجتماعی یا وب سایت خود ذکر کرده باشد. شما به راحتی می‌توانید شماره آنها را از طریق وب سایت آنها پیدا کنید. می‌توانید لینک وب‌سایت آن‌ها را از بیو اینستاگرام دریافت کنید و از صفحه آن‌ها دیدن کنید تا ببینید آیا جزئیات تماس خود را ذکر کرده‌اند یا خیر.

بیشتر شرکت‌ها، وبلاگ‌نویسان و کاربران عادی اینستاگرام، اطلاعات تماس خود را در وب سایت خود ذکر می‌کنند تا مشتریان بالقوه بتوانند بدون زحمت با آنها ارتباط برقرار کنند.

کلام پایانی: در حالی که هیچ راه مستقیمی برای پیدا کردن شماره تلفن یک کاربر از طریق اینستاگرام وجود ندارد، مگر اینکه آنها آن را در بخش بیوگرافی خود اضافه کنند، می‌توانید نکات بالا را برای پیدا کردن شماره تلفن آنها دنبال کنید.
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه نصب اینستاگرام بر روی گوشی

نحوه آپدیت اینستاگرام از گوگل پلی

ریچ و ایمپرشن در اینستاگرام
دیدگاهتان را بنویسید