چگونه پیام های صوتی واتساپ را به MP3 تبدیل کنیم

شما پس از ذخیره پیام WhatsApp، می‌توانید آن را به MP3 تبدیل کنید. به طور پیش فرض، فایل‌های صوتی واتساپ به عنوان انواع فایل Opus مانند فایل OGG ذخیره می‌شوند. با این حال، می‌توانید از یک مبدل وب آنلاین یا یک نرم‌افزار برای تبدیل آنها به فرمت MP3 که یک فرمت عمومی‌تر و کاربردی‌تر استفاده کنید. با ما در این مقاله همراه شوید تا به شما آموزش دهیم که چگونه می‌توانید یک پیام صوتی در برنامه واتساپ را به فرمت MP3 تبدیل کنید.

در ابتدا پیام صوتی مورد نظر خودتان را در کامپیوتر خود ذخیره کنید. برای اینکار اول پیام را در گوشی خودتان ذخیر کنید و بعد به کامپیوتر منتقل کنید و یا از همان ابتدا از طریق Whatsapp Web پیام مورد نظرتان را ذخیره کنید.

پیام های صوتی واتساپ 1

سپس به نشانی https://online-audio-converter.com بروید. شما می‌توانید از هر مرورگر وب برای تبدیل پیام های صوتی ذخیره شده WhatsApp از جمله Windows و Mac استفاده کنید.

پیام های صوتی واتساپ 2

پس از ورود به سایت روی گزینه باز کردن فایل‌ها (Open files) کلیک کنید. با این کار می‌توانید به جستجوی فایل صوتی واتساپ ذخیره شده در کامپیوتر پیردازید. همچنین می‌توانید از گزینه‌های موجود در سمت راست (Google Drive، Dropbox) برای این منظور استفاده کنید، به این شرط که فایل‌های صوتی را از قبل در آنها ذخیره کرده باشید.

پیام های صوتی واتساپ 3

فایل OPUS خود پیدا کنید و دوبار روی آن کلیک کنید. شما می‌توانید پس از انتخاب یک پیام به مرحله بعدی بروید یا می‌توانید این فرآیند را برای تبدیل چندین پیام صوتی به صورت همزمان تکرار کنید.

پیام های صوتی واتساپ 4

بر روی گزینه mp3 کلیک کنید. تنظیمات پیش‌فرض معمولاً خوب هستند، اما می‌توانید روی گزینه تنظیمات پیشرفته (Advanced settings) و یا ویرایش اطلاعات آهنگ (Edit track info) کلیک کنید تا آنها را تغییر دهید. همچنین می‌توانید نوار لغزنده را برای کیفیت صدا بکشید.

پیام های صوتی واتساپ 5

سپس روی گزینه تبدیل کردن (Convert) کلیک کنید. بعد از این کار شما به صفحه‌ای با نوار پیشرفت هدایت می‌شوید تا بتوانید پیشرفت تبدیل را مشاهده کنید.

پیام های صوتی واتساپ 6

در این مرحله روی گزینه دانلود (Download) کلیک کنید. با این کار یک پنجره باز می‌شود و شما می‌توانید فایل تبدیل شده را در هر کجای کامپیوتر خودتان که دوست دارید ذخیره کنید. همچنین می‌توانید آن را در Google Drive یا Dropbox ذخیره کنید.

پیام های صوتی واتساپ 7

یک نام برای فایل تبدیل شده بگذارید و Ok یا Save را کلیک کنید. شما با موفقیت یک پیام صوتی WhatsApp را به MP3 تبدیل کرده‌اید و می‌توانید این فرآیند را برای تبدیل هر تعداد پیام که نیاز دارید تکرار کنید.

پیام های صوتی واتساپ 8
مطالبی که شاید برای شما مفید باشد

نحوه نصب برنامه واتساپ بر روی گوشی و کامپیوتر

نحوه پیدا کردن اشخاص در واتساپ

نحوه تغییر پس زمینه چت در واتساپ
دیدگاهتان را بنویسید